Objednávka vysokovibrační meditace 1+1

 

 • 1
  ANO
  Objednávám si Vysokovibrační meditaci za cenu 555,- Kč.
 • 2
  ANO
  Mám radost, že s objednávkou Vysokovibrační meditace získávám bonusy v hodnotě 555,- Kč. (1+1 ZDARMA vč. písemných přepisů v souboru pdf).
 • 3
  ANO
  Překontroloval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci audio meditaci zaslat.
 • 4

1. Vysokovibrační světelné léčení vysšího řádu.
Živý channeling s aktivací a přepisem. 16 minut.

2. Vysokovibrační přeladění, aktivace a ukotvení nové světelné frekvence.
Živý channeling s aktivací a přepisem v hodnotě 555,-Kč získáváte ode mě jako DÁREK. 19 minut.

 

Reference

Marci, právě jsem doposlechla channeling léčivé meditace, opravdu je to krása, je mi tak nějak jinak, cítím se lehčeji. Vnímám, že mám nový směr. Je to krásné pohlazení po duši, síla a naděje v jednom. Neumím slovy vyjádřit obrovský přínos moudrosti, inspirace a vnitřní pravdy. Mnohokrát děkuji, a to za vše co předáváš, jsi úžasná a velkolepá, objímám.
Ivana Rambouskováprůvodce kraniosakrální terapií
Milá Marcelko, moc děkuji za tvé úžasné vysokovibrační meditace, které mi velmi pomáhají v napojení na svou intuici, hned druhý den po poslechu jsem získala neskutečnou sílu a odhodlání jít novou cestou, která mne naplňuje a baví. Cítím obrovský klid v srdci a veškeré mé negativní vzorce se opakovaným poslechem přepisují, na to, co chci žít a jak se chci cítit. Je to požehnané přeladěni na vyšší vibrace vědomí. Otevírám se svým talentům a darům a stále častěji slyším kam mě má intuice vede. Vřele doporučuji všem, kteří cítí, že to potřebují.
Kristýna TrávníčkováVychovatelka v dětském domově
Marcelko, tak to je síla. Celou tu první meditaci jsem dojetím proplakala, jak mocné to bylo, chodily mi potom informace, co a jak dál. S vděčností si budu meditace opakovat. Mám ráda tvůj hlas a energii a je to přesně to, co potřebuji a vše se mi najednou skládá. Také již hodně dělám já pro sebe a ráda. Poslechla jsem i druhou meditaci. Kombinace tvého hlasu a to tvé napojení je opravdu mistrovské, velká síla a cítím se opravdu jinak, velmi dobře. Díky velké díky. Děkuji ti z hloubi své duše. Jsi úžasná a mám tě moc ráda.
Hana, Mariel, Sariel ZáhorcováEmoční psychoterapie, masáže, tanec, terapie
Marcelko moje milá, byla jsi v meditaci se mnou a já s tebou a vždycky budu. Tvůj hlas, jako hlas z nebes ke mě vstoupil, aby veškerý strach ze mě vystoupil. PŘINÁŠÍŠ nám nebeské dary, jsou to mocná kouzla a čáry v tom nejčistším pojetí, celou dobu mi tekly slzy dojetí. Má duše se z plna probudila, průvodci věděli, že nastal ten čas, tys jsi mi poslala zprávu právě včas. Miluji tě z celého srdce sestřičko má, žes našla mě a probudila. Objímám tebe a vím, že objímám Boha v nás a tak to budu dělat zas a zas. Miluji tebe, miluji všechny a všechno v nás i kolem nás. Nový svět vzkvétá podle plánu a my jdeme v první linii otevřít tu velkolepou bránu. Jsi pokladem pro nás všechny, vybrušuješ diamanty našich srdcí, abychom zde byli v plné síle ku pomoci všem. Děkuji děkuji děkuji tobě a v všem bytostem světla.
Blanka ReslováTerapeutka, průvodkyně labyrintem těla, duše i mysli