Jsem autorka knihy a energetických obrazů, intuitivní terapeutka, mentorka, průvodce sladěním duše, mysli a těla.

"Objev i ty svůj vnitřní potenciál"

Všichni máme právo být šťastní a žít harmonický život nasloucháním své vnitřní moudrosti

Jsem vděčná za mnoho životních prožitků a okamžiků, které mne vedly k pochopení mého smyslu života a odhalení vnitřní pravdy, a to i té nepříjemné. A plně doceňuji vše, čím vším jsem měla projít i čím na své cestě procházím. Neustále poznávám hlouběji sama sebe nasloucháním vnitřnímu moudrému vedení a to již s mnohem větší důvěrou v tento vnitřní Zdroj. Učila jsem se věřit sama sobě, mít sama sebe ráda, abych vnitřní impulsy kreativního vyjádření s odvahou i zrealizovala.

Postupně  jsem přijímala individualitu sama sebe i svůj životní směr, a spolu s tím ustoupili pocity vnitřní prázdnoty, že jsem prázdné NIC, že můj život nemá smysl, že můj život je zbytečný, prázdný, bezdůvodný s pocity marnosti a bezmoci, že mne nikdo nechápe, že nic neznamenám. Postupně jsem se cítila mnohem častěji lépe, vnitřně naplněná a osvobozená, ale nejprve mnoho částí ve mně samotné muselo „zemřít“, abych se mohla plně vnitřně spojit sama se sebou. Stále se vnitřně vyvíjím a učím se v každodenních situacích stát sama za sebou, být více sama sebou, vyhovět sobě, abych mohla projevit svůj vnitřní potenciál pro můj spokojený život.

Uvěřila jsem také svému vnitřnímu hlasu, který mne ve 49 letech vedl malovat obrazy dle vnitřních vhledů. Vírou ve své vnitřní vedení a také učením se, jak na to, vznikly série energetických obrazů, i když jsem o tomto talentu a schopnosti neměla předtím ani tušení.

Jako první vznikly obrazy nazvané „Vnitřní proces proměny člověka nového věku“, co se odehrává v nás na energetické a buněčné úrovni vývojem vědomí. Skrze obrazy přicházelo hlubší uvědomění, co se vlastně uvnitř nás děje při procesu harmonizace duše, mysli a těla, která již byla součástí i mých poskytovaných služeb průvodce do vnitřního světa k obnovení jedinečného potenciálu v nás.

Druhá série dvanácti energetických obrazů „Bohyně s vibrací posvátného ženství“ přináší vibrace, které jsou dávno součástí nás všech a otevírají se v této době vnitřním sebepoznáním a sebepřijetím. Vibrace posvátného ženství nás vedou k obnovení a dosažení stupně vědomí pro harmonické vztahy a neomezenou hojnost, jak citovou, tak i finanční, jejich energie harmonizuje mnoho životních oblastí.

Energetické obrazy Bohyní přinášejí do vašich domovů, meditačních center, kaváren, čajoven, terapeutických center a jiných provozoven pohlazení po duši, harmonii, soulad, radost, nevinnost a klid. Harmonizují prostory, vytvářejí jedinečnou atmosféru a blahodárně působí na vaše energetické pole.

Dnes vnímám svůj život zcela jinak, jako bych předtím život plně nežila, ale pouze přežívala.

Největší výzvou člověka je získáváním životních zkušeností a prožitků vývojem sladit záznamy a mentální programy z minulosti a dostat se zpět do původního vnitřního stavu hravosti a radosti, který se skrývá pod bolestnými záznamy uvnitř.

Po několika letech „sebeléčení“ a budováním harmonického vztahu oba najednou dokážeme tvořit něco, co by ani jeden z nás nedokázal vytvořit sám. Otevřeli jsme v sobě tvořivé talenty a schopnosti, o kterých jsme netušili, že je v sobě skryté máme. Naše tvorba jsou vlastně "děti", které tu po nás zůstanou.

Všichni máme velkolepý cíl, harmonizovat své tělo, mysl a duši pro obnovu vnitřní vitality a skrytých schopností.
Pro osvojení vlastní jedinečnosti, moudrosti, talentů a darů. 
Všichni procházíme poznáním, jak se uzdravit na duši a těle, jak si s životem hrát, s nadšením tvořit
a nemuset se již čehokoliv bát.

Je čas žít šťastný život, kde každý má
sám sebe rád.

Můj příběh - videorozhovor

Cesta k sobě skrze channeling 

Další videorozhovory pro TV příznaky transformace naleznete zde

Na své cestě vlastního posunu jsem se postupně stala mentorkou, spisovatelkou, malířkou energetických obrazů a intuitivním terapeutickým průvodcem pro sladění mysli, duše a těla. 

Nalezením a otevřením cesty do podvědomí a informačního pole pro získání odpovědí na vaše otázky.

Uvědoměním přichází nové vnímání i vašeho smyslu a účelu života, i jak harmonizovat uloženou vnitřní tíhu a porozumět svízelným situacím, které se vám v každodenním životě dějí.
Vaše vnitřní vedení vás snáze vede k regeneraci a sladění duše, mysli a těla.

A vzájemně se tak všichni neustále posouváme na své životní cestě.

Pořádám přednášky, praktické semináře, kurzy a maluji energetické obrazy dle vnitřních vhledů, přijímám nabídky hostování.

S láskou a nadšením tvořím♥

Stávám se uvnitř sama sebou, tím, kým opravdu jsem a proč jsem tady

Vznik a význam vysokovibračních obrazů: videoprezentace

Přála jsem si žít tak, abych po sobě něco zanechala

Kdysi dávno jsem si přála žít tak, abych tady po sobě něco zanechala.

Tehdy jsem netušila, že sebepoznáním a vnitřním sebelečením lze v sobě otevřít  mnoho skrytých schopností, talentů a darů, o kterých nemáme ani tušení.

Můj život je naplňující, je o sebevzdělávání, sebedisciplíně, vnitřním sebepoznávání, sebereflexi, neustálé zvídavosti a seberozvoji kreativity a tvoření.

Rozvinula se ve mne terapeutická metoda pro vnitřní harmonizaci duše a těla, příjímám a zapisuji léčivá channelovaná poselství, napsala jsem knihu  Jak mám žít, dvojplamen v realitě o procesu naší vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, která nám velmi pomáhala vše na naší cestě zvládnout.

Jak to vše začalo

Ve svých třicetiosmi letech jsem začala hledat nové cesty k dosažení vnitřního klidu, lásky a radosti a začala měnit především sama sebe uvnitř sebe.

S pocity vnitřního zoufalství toužila jsem vědět, jak mám žít a začala jsem pátrat po smyslu mého života.
Velmi jsem toužila zažít vnitřní klid, chtěla jsem žít s pocity štěstí, radosti a lásky.

Můj vlastní proces proměny spustily pocity vnitřního zoufalství a pocity prázdnoty. Cítila jsem, že musí být něco jinak a existovat něco víc, cítila jsem se uvnitř sebe jako prázdné nic.

A vůbec jsem netušila kolik fází vnitřní proměny mně vlastně ještě čeká!

Dva roky na to se rozpadlo moje první manželství po 22 letech, a v mých čtyřiceti letech se započala nová kapitola mého života včetně nového, úžasného partnera.

 

Nové životní výzvy a příležitosti 

Ocitla jsem se na vysněné cestě naplněné radostí, smíchu, humoru, štěstí a lásky 

Láska léčí a otevírá buněčnou pamět  uložených záznamů k postupnému vzájemnému sebeléčení vnitřních traumat a zdoláváním životních výzev.

Tehdy nastal čas na odvážné životní kroky i velké změny pro další objevování mého smyslu života. 

Hledala jsem odpovědi na otázky, co se to najednou děje a proč to tak bolí, když emoční i fyzická bolest prostupovala postupně skrze naše těla.

Prostudovala jsem mnoho duchovních a moudrých knih a hledala jsem mnoho odpovědi v nich, jak si pomoci.

Postupně se informacemi navyšovalo moje vědomí a otevřela se cesta do podvědomí pro získání odpovědí na otázky k vnitřnímu přeladění.

Časem se postupně otevíraly skryté vnitřní dary, intuitivní schopnosti a uložené dary, které dříve spaly.

Pojem dvojplamen

Je duchovní vztah partnerů, kteří vytvoří něco, co by ani jeden z partnerů nedokázal sám.

Otevíráním darů posvátného ženství a posvátného mužství v sobě sjednocujeme sebe a cítíme se jako jeden celek.

Sebepoznáním uvnitř sebe podporují růst jeden druhého.

Když jsem se poprvé setkala s pojmem Dvojplamen hledala jsem více informací, chtěla jsem především vědět, co konkrétně se těmto párům děje, ale nacházela jsem pouze obecné informace.

A vůbec jsem netušila, že naše zkušenosti a přijátá channelovaná poselství budu po pár letech vedena otevřeně předávat na vlastním příběhu pro osvětu ostatním.

Odhalování pradávné pravdy v poselstvích

Původ všech přijatých poselství v mé knize, o uložené pravdě a moudrosti v mnoha z nás mi bylo odhaleno záhy po vydání knihy.

A bylo pro mne velkým překvapením, že se jedná o pradávnou moudrost Lemurijského kola učení, pradávného životního principu. 

Procházely jsme odhalením podvědomých programů a mnoha uložených bloků a strachů, již nebojíme se jakýchkoliv životních změn, náš život má najednou smysluplný směr.

Dnes vím, jak důležité je různé cesty zkoušet a pro své štěstí více riskovat, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat.

Na svém příběhu předávám odhalené programy podvědomí, emoční bloky, přijatá přesvědčení, vzorce rodových liníí a láskyplná channelovaná poselství, vzkazy a přepisy přijaté ze Zdroje, které nám velmi pomáhaly měnit vnitřní nastavení a naše omezující postoje. Dnes předávám je světu pro osvětu, jak pomoci sami sobě.

S odvahou a nadějí stále zvládáme životní lekce a výzvy ...

Vnitřní proměna zdála se nekonečná

E-kniha Jak mám žít?Dvojplamen v realitě

Až přijde váš čas vnitřní proměny, budete připraveni

Poselstsví knihy napomáhá s odhalováním a přepisem podvědomých programů, energetických emočních zátěží, které blokují energetická pole a projevující se negativní emocí, bolestí či nemocí, omezují fyzická těla.

"Energetické emoční harampádí podvědomí nachází se v každém z nás, je to směs emocí, které jsme kdy v minulosti prožili, záleží na každém z nás, kdy se rozhodneme, abychom tento vliv vědomě poznali a přeladili.

V nových energiích planety nastal čas, odhalit svou čistotu srdce, vyléčit svou duši, ukázat svou pravou tvář. Soucit, respekt, pokora a úcta jsou dary dobra v každém z nás." 

V nových energiích planety se blížíme do finále...

A VY TO VÍTE, CÍTÍTE
A NA DALŠÍ KVANTOVÝ SKOK VĚDOMÍ SE URČITĚ TAKÉ TĚŠÍTE.

HARMONIZACE DUŠE, MYSLI A TĚLA  JE VSTUPEM DO VYŠŠÍ FÁZE VÝVOJE VĚDOMÍ  JEDNOTLIVCŮ
A LIDSTVA JAKO POSVÁTNÉHO CELKU.

Všichni máme velkolepý cíl,  obnovit své vlastní skryté schopnosti a vnitřní umění, jak si s  životem
s láskou a radostí hrát, s nadšením tvořit
a nemuset se již čehokoliv bát.

Je čas žít šťastný život, kde každý každého má rád.


Foto galerie

Vysokovibrační obrazy Bohyní

Zde se můžete přihlasit k odběru poselství a příspěvků

Ohlasy klientů


Milá Marcelko,
ty jsi anděl, kterého Nebe poslalo na Zem, aby tady pomáhal lidem.
Tvá práce, tvá pomoc je tak mocná a silná, díky velké lásce, kterou je prostoupena.
Díky tobě a tvému daru, jsem pochopila a ucítila, jsem milována, uzdravila si mé tělo, moji mysl,
moji duši a to na těch nejhlubších úrovních. Nedokážu slovy vyjádřit míru vděčnosti, kterou cítím.
A tak vyjadřuji tím nejsilnějším děkuji, děkuji, děkuji 🙂

Blanka Reslová
www.blanka-reslova.cz


Vyberte si svůj harmonizační nástroj

Osobní harmonizační sezení, které změní váš život

SLADĚNÍ DUŠE, MYSLI A TĚLA. Budete vědět, jak se spojit se svým vnitřním světem, a jak získat odpovědi na vaše otázky.

Vysokovibrační obrazy a autorské reprodukce

Energetické obrazy předávají informace světla vyjádřené vibrací, pro aktivaci vyšších frekvencí i ve vašich domovech.

Leporela

aneb získejte svojí soukromou galerii vysokovibračních obrazů

E-kniha Dvojplamen v realitě

V knize předávám náš osobní příběh vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství určených pro tuto dobu.

Fáze vývoje partnerů duše zdarma

Vztah je vědomou léčebnou dvou zraněných duší, harmonický vztah je jedním z nejnáročnějších pozemských úkolů.

Semináře

Teoreticko praktická setkání pro obnovení spojení se svým vnitřním vedením, svou duší, svými průvodci k obnovení schopnosti vnitřního napojení a komunikace - channelingu.
Praha

Vysovibrační channelované meditace

Audio meditace 1+1 zdarma

E-book zdarma

Jak obnovit vnitřní klid a harmonizovat energie rodových liní

Blog

Posvátné jsou všechny vztahy. Asi už víte, že proces sladění duše, mysli a těla je velmi složitý…
Zavděčování vytváří závislost, řekněte jí od této chvíle dost. Zavděčování je chování, které děláte, když uvnitř sebe…
V záměrech je obrovská síla, důležitá je však vaše víra. Víra v sebe, ve svou božskou životní…
Přijaté poselství pro znovuspojení partnerů duše tzv Dvojplamenů. Otevírám energetické brány pro spojení a sladění partnerů duše…
Jak probíhá harmonizace emočního a mentálního naprogramování? Co znamená emoční a mentální naprogramování? Všechny naše zkušenosti s…
Proč Dvojplamen v realitě? V této nové době, v nové energii planety dochází ve velkém počtu ke…