Harmonizační klíč určený pro tuto dobu
je proces k dosažení vnitřní i vnější harmonie ve vztazích a všech životních směrech.

Marcela Němcová

Autorka knihy a energetických obrazů, lektorka, mentorka, terapeutka - průvodce harmonizačním procesem podvědomého nastavení.

Jaké nástroje naleznete na mém webu:
♥ Příspěvky zdarma na mém blogu
♥ E-book ke stažení zdarma

♥ Harmonizační klíč určený pro tuto dobu
je hlubším meditačním procesem k dosažení vnitřní i vnější harmonie postupně ve všech životních směrech.

♥ Kniha, obrazy i meditace jsou sestaveny tak, aby vás svou energií přenesly k vlastním vnitřním klíčům k obnovení vnitřního klidu, vnitřní radosti, skrytých schopností pro harmonicky naplněný život. 

Po 12 letech vlastní proměny a pěti letech praxe s procesem vnitřní harmonizace podvědomého zatížení sdílím tento osvědčený proces i s vámi.
Nejen zde na webu v příspěvcích mého blogu, i
na osobních terapeutických sezeních podvědomého léčení - sladění duše, mysli a těla, na seminářích a kurzech k osvojení si vnitřního procesu pro obnovení vnitřního napojení na vlastní vnitřní informační kanál - pro vaši schopnost vnitřní komunikace - tzv channelingu.

Vnitřní harmonizační proces - více informací se dozvíte kliknutím sem: více informací 

Máte li zájem, zde si můžete poslechnout rozhovor pro Příznaky transformace:

Kdysi dávno jsem si přála žít tak, abych tady po sobě něco zanechala.
Tehdy jsem netušila, že sebepoznáním a vnitřním sebelečením lze v sobě otevřít  skryté schopnosti a dary, o kterých nemáme ani tušení.

Můj život je o sebevzdělávání, sebedisciplíně, vnitřním sebepoznávání, sebereflexi a seberozvoji.

Rozvinula jsem terapeutickou metodu a otevřel se mi informační kanál ze Zdroje pro příjem léčivých channelovaných poselství, napsala jsem knihu o procesu vnitřní proměny ve vztahu a rozvoji skrytých talentů. Jsem na své cestě vedena malovat energetické obrazy, které jsou vyjádřením jazyka světla.

Jak začít... před dvanácti lety jsem hledala cesty, jak mám žít a začala jsem pátrat po smyslu mého života.
Velmi jsem toužila zažít vnitřní klid, chtěla jsem žít s pocity štěstí, radosti a lásky.

Můj vlastní proces proměny spustilo vnitřní zoufalství a pocity prázdnoty. Cítila jsem, že musí být něco jinak a existovat něco víc, byla jsem uvnitř sebe jako prázdné nic.

Na své cestě vlastního sebepoznání, samoustudia a vnitřního sebeléčení jsem se postupně stala mentorkou, spisovatelkou, lektorkou, malířkou energetických obrazů a průvodcem sladění mysli, duše a těla pro znovuobjevení vnitřní jedinečnosti a opravdovosti k obnovení vnitřní harmonie, radosti a klidu.

Psaním knih, předáváním přijatých poselství, malováním obrazů a sdílením zkušeností s procesem harmonizace energetického léčení jsem vnitřně vedena napomáhat k obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonii v osobním životě.

V této době vedu osobní soukromá sezení, on line konzultace a terapie, pořádám přednášky, praktické semináře, kurzy a maluji energetické obrazy dle vnitřních vhledů, přijímám nabídky hostování.

Jak to vše začalo.
Ve svých třicetiosmi letech jsem začala hledat nové cesty a měnila především sama sebe. Ani jsem tehdy netušila kolik fází vnitřní proměny mně ještě čeká!

Dva roky na to se rozpadlo moje první manželství a přišlo nové partnerství, kdy se započala nová kapitola mého života. Ocitla jsem se na vysněné cestě naplněné radostí, štěstím, láskou, kde se otevírala buněčná pamět uložených zápisů k postupnému vzájemnému sebeléčení a zdolávání životních výzev. Tehdy nastal čas na odvážné životní kroky, velké změny pro pochopení dokonalého vnitřního systému a smyslu života. 

Hledala jsem odpovědi na otázky, co se to najednou děje a proč to tak bolí. Emoční i fyzická bolest prostupovala silně skrze naše těla. Prostudovala jsem mnoho duchovních a moudrých knih, hledala jsem mnoho odpovědi v nich.

Postupně se informacemi navyšovalo moje vědomí a otevřela se cesta do podvědomí pro získání odpovědí na otázky k vnitřnímu přeladění. Časem se postupně otevíraly skryté vnitřní talenty, silné intuitivní schopnosti a uložené dary, které dříve spaly. 

Když jsem se poprvé setkala s pojmem Dvojplamen, hledala jsem víc informací, chtěla jsem především vědět, co konkrétně se těmto párům děje, ale nacházela jsem pouze obecné informace.

Tehdy jsem ještě netušila, že své zkušenosti a přijátá channelovaná poselství budu vnitřně vedena otevřeně předávat na vlastním příběhu pro osvětu ostatním.

Původ všech přijatých poselství v mé knize, o uložené pravdě a moudrosti v mnoha z nás mi bylo odhaleno záhy po vydání knihy, bylo pro mne velkým překvapením, že se jedná o pradávnou moudrost Lemurijského kola učení určenou lidstvu pro tuto dobu.

Prošli jsme odhalením podvědomých programů a mnoha uložených bloků a strachů, již nebojíme se jakýchkoliv životních změn, náš život má najednou smysluplný směr.

Vím, jak důležité je různé cesty zkoušet a pro své štěstí více riskovat, žiji tak, abych na konci života, nemusela ničeho litovat.

Na svém příběhu předávám odhalené programy podvědomí, emoční bloky, přijatá přesvědčení, vzorce rodových liníí a láskyplná channelovaná poselství, vzkazy a přepisy přijaté ze Zdroje, které nám velmi pomáhaly měnit vnitřní nastavení a naše omezující postoje, abych je předala světu pro osvětu, jak pomoci sami sobě.

Zajímá li vás toto téma, více informací a možnost objednání knihy Dvojplamen v realitě naleznete kliknutím zde.

Kniha napomáhá s odhalováním a přepisem podvědomých programů, energetických emočních zátěží, které blokují energetická pole a projevují se negativní emocí, bolestí či nemocí a omezují fyzická těla.

"Energetické emoční harampádí podvědomí nachází se v každém z nás, je to směs emocí, které jsme kdy v minulosti prožili, záleží na každém z nás, kdy se rozhodneme, abychom tento vliv vědomě poznali a přeladili.

V nových energiích planety nastal čas, odhalit svou čistotu srdce, vyléčit svou duši, ukázat svou pravou tvář. Soucit, respekt, pokora a úcta jsou dary dobra v každém z nás."  

Moje tvorba

Vysokovibrační obrazy Bohyní a jiné

  • Chanellovaná poselství formou meditace.
    Prožijete restart vědomí pro navýšení nových frekvencí. 
    Otevřete se harmonickému životu v radosti a lásce.

Ohlasy klientů

Milá Marcelko,
ty jsi anděl, kterého Nebe poslalo na Zem, aby tady pomáhal lidem.
Tvá práce, tvá pomoc je tak mocná a silná, díky velké lásce, kterou je prostoupena.
Díky tobě a tvému daru, jsem pochopila a ucítila, jsem milována, uzdravila si mé tělo, moji mysl,
moji duši a to na těch nejhlubších úrovních. Nedokážu slovy vyjádřit míru vděčnosti, kterou cítím.
A tak vyjadřuji tím nejsilnějším děkuji, děkuji, děkuji :-)

Blanka Reslová
www.blanka-reslova.cz

S Marcelkou jsem se potkala v situaci, kdy přijela ke mně na pobytovou terapii v přírodě,
pro ujištění správnosti své cesty.V té době jsem procházela náročnějším obdobím
a Marcelka nabídla pomoc i mně. Provedla mě dvěma vysokovibračními prožitkovými meditacemi,
kde byly odhaleny energetické tíhy z předešlých inkarnací.  Moje snažení nalézt vyřešení problému dříve, nebylo nijak úspěšné.
V tomto případě se vše vyjasnilo jak mávnutím kouzelného proutku.
Zásluhou našeho vzájemného propojení došlo k vysokovibračnímu posunu v celé oblasti, kde žiji
a kde je již nové ukotveno. Skrze Marcelku, její napojení a přijatá poselství, získala jsem mnoho informací,
které mně daly jasný směr v mém dalším konání a zůstáváme spolu i nadále ve spojení.
Velký dík a požehnání na Tvé cestě.


Renata Xanté Reindlová - tvůrce a strážce projektu Nebe na Zemi
www.renreika.simplesite.com

Marcelko děkuji Ti nastotisíckrát moc a moc!
Jsi úžasný človíček s obrovským darem hlubokých poselství pro nás všechny.
Očista bolí ale přicházející úleva je nádherná..
Strašně jsi mi pomohla,  ještě jednou srdíčkové děkuji... :) 

Monika Cestrová

 

 

Odebírejte včas nové příspěvky, zprávy, poselství a novinky.

Vyplněním formuláře zde, vám neunikne žádné z nich, obdržíte všehny nové informace včas do svého e-mailu a to zdarma. V zápatí e-mailu se můžete kdykoliv z odběru odhlásit.


Poslední příspěvky na mém blogu:

Přepis channelovaného poselství přijatého v den natáčení lednového rozhovoru s úžasnou…
Celý článek
Poselství  2021
Uvnitř vás všech se moudrost věků skrývá a v této době…
Celý článek
Jak a proč ovládá podvědomí naší realitu
Pokusím se zde z vlastního pohledu a zkušenosti přiblížit, jak vnímám…
Celý článek
Vyplouvající naprogramovaná přesvědčení
Všichni pozorujeme, jak zesilují energie pro vnitřní komunikaci k poskládání všech…
Celý článek