Jaký je rozdíl v partnerských vztazích a vztahu dvojplamene?


Posvátné jsou všechny vztahy. Asi už víte, že proces sladění duše, mysli a těla je velmi složitý a náročný pro oba partnery, protože se na buněčné úrovni čistí uložená tíha a traumata obou partnerů navzájem.

V této nové mimořádné době dostáváme obrovskou možnost navýšení vědomí, uvědomění si svého vnitřního nastavení k přenastavení vibrací a přeladění sama sebe.

Dochází přímo k znovuzrození naší jedinečnosti a posvátnosti ukrývané pod všemi možnými blokujícími energiemi v nás. Někdo má zatížení větší jiný menší, za okamžik se dozvíte proč.

Pamatujte, že na určité úrovni vědomí se již nikdo z nás nedělí na lepší nebo horší, na dobré nebo špatné, cítíme soucit ke každému, protože víme o potřebných vnitřních procesech, a že nepříjemná jednání ostatních mají původ “ v pouhé energii“ uložených bolestných prožitků.

Uvnitř každého v nás se nachází dobro, laskavost, úcta k sobě a jeden k druhému vytvářející vzájemné pochopení pro harmonii ve všech vztazích. Všichni můžeme znovu nalézt vnitřní radost a na duši klid a mír.

Každý máme tady na Zemi vibračně vhodného partnera a jste li “ stará duše“ (prožili jste mnoho až tisíce minulých inkarnací), tak je možné, že v plánu vašich duší je spojení vztahu dvojplamene. Zajímá li vás tento termín, je víc než zřejmé, že je tomu tak.

Láskyplný plamen má v sobě každá bytost, která tu je a existuje mnoho harmonických vztahů, aniž by něco tušili o pojmu dvojplamen, proto bych vám ráda vysvětlila pojem dvojplamen, jaký vnímám rozdíl mezi láskyplnými partnerskými vztahy.

Jaký je tedy rozdíl od běžných láskyplných vztahů, kteří žijí v harmonii a tvořivosti a tzv dvojplamenem?
Když se vyjádřím za nás oba, tak jsme si několikrát říkali: jak jsme si takovou bolest mohli naplánovat?
Rozdíl je v bolestných procesech vnitřní očisty k odhalení toho, kým skutečně jsme a proč jsme tady, jaké je vyšší poslání pomoci ostatním a planetě Zemi v plánu našich duše.

Ne každá duše je starou duší, proto každý nemusí těmito procesy procházet Proto buďte šťastní vy, kdo žijete v harmonii své životy bez bolestných vnitřních procesů, a věřte, že váš partner je ten správný a jedinečný pro vás.

Dvojplamen není něco víc než jiné partnerské vztahy, ale zjednodušeně řečeno „pouze“ více trpí :).

Je to vztah dvou „starých duší“, což znamená, že oba prošli mnoha životy a to znamená i mnoho uložených traumatických zkušeností.

Pojem Dvojplamen vyjadřuje, že tento pár je na rozdíl od jiných párů více zatížen energetickými záznamy a jsou na cestě velmi bolestného procesu s vynořováním traumat minulosti k znovuzrození do své jedinečnosti naplněné úctou, láskou, pokorou, respektem a vzájemnou podporou.

Bolestné procesy sebeléčení zároveň otevírají kým doopravdy jsou a jaké vyšší poslání přinášejí pro tuto dobu. Otevírají se uloženým darům posvátného ženství a posvátného mužství k tvořivosti dle vnitřního vedení.
A to vedení je tak silné, že opravdu děláte odvážné kroky a vaše okolí si myslí, že jste se zbláznili.

A žena, právě žena je pilíř znovu spojení páru.
Jsme to my, ženy, kdo hledá cesty a odpovědi na otázky: co se to děje a proč to tak bolí. Přes všechny vnitřní překážky uvnitř stále cítíme hluboké intuitivní propojení srdcí a tak postupně projdou všemi vytvořenými částmi vnitřního zranění.


Často se ve zprávách dotazujete proč se partner stále neotvírá a drží se zpět, a vy se už nějaký čas snažíte na sobě pracovat.

Mohou to být uložené strachy z opuštění, z odmítnutí, strach, že to nedokáže, že všechno je marné a zbytečné a také velký smutek, který následuje po marném snažení.

A to vše se učíme vlastní sebereflexí rozpoznat v sobě samých.Ze své zkušenosti vím, že “ strach” partnera je vždy navázaný na energii, kterou vysíláme my… a vůbec o ní v realitě nemusíme vědět.
Smutek a bezmoc jsou velmi silné uložené emoce, které oba rozdělují v realitě. A aby žena rozpoznala uloženou energii smutku opakují se nepříjemné situace, aby smutek pocítila, rozpoznala, přijala a pustila.

Oba si nastavují chováním vzájemné zrcadlo pro rozpoznání omezujících uložených energií v sobě.

Má li žena v sobě uložené jakékoliv ublížení, tato energie je vysílána podvědomě také na partnera a v různých situacích je jí ubližováno, je to otázka času a dosažené výše vědomí, kdy rozpozná vnitřní zrcadlení ve vztahu.

Posouváním svého vědomí, uvědomováním si emocí a tohoto procesu jsme připraveni po čase jít ještě hlouběji.
I my se stále noříme hlouběji a hlouběji a proces, kterým jsme procházeli od jara je na druhou knihu (už je v procesu tvorby).
A bylo to silné, těžké, snad těžší než odhalení uvedená v první knize.


Navyšováním vibrací vědomí jsme byli oba připraveni posunout se sami k sobě a ke své duši ještě blíž.

V této době se “ staré “ duše probouzí a hledají svůj směr. Je to pojem pro bytosti, které prošli tisíce životů a zkušeností i moudrostí a jsou v první linii probuzení. Vývojem duše vznikalo i mnohem více prožité tíhy a tím i zápisů než u ostatních lidí, kteří nemohou pochopit naše emoční i fyzické stavy.

Ten, kdo hledá informace a touží po sladění a harmonii v páru a dostala se k nim informace o dvojplameni, je starou duší s mnoha zkušenostmi, tak jako i vy, pokud toto čtete.

Rozpoznáním, přijetím a odložením tíhy “čistíme “ své nitro, každý svůj plamen lásky a životní síly, svůj vnitřní prostor naplněný moudrostí po mnoho věků.

Čištěním – neboli sebeléčením vytváříme místo své vlastní jedinečnosti a moudrosti k naplnění poslání.

Ale to vše již určitě znáte. I já stále léčím sebe od vynořujících se přijatých přesvědčení, slibů, vzorců a programů. Je to proces postupný, stále hlubší a hlubší. Vždy však dostáváme prostor a čas se nadechnout s velkou úlevou do své síly a do radosti.

Je to pro nás pro všechny v této nové době velmi nové až zázračné a postupně se otevírají nové dveře vnímání a vědomí.

Jakmile určitým úsekem projdeme jsme připraveni na další část o které ani netušíme, máme totiž pocit, že je hotovo. Ale ze své zkušenosti vím, že hotovo není, to prošli jsme “ pouze“ dalším novým vibračním přeladěním pro vytvoření místa na nové frekvence k otevření dalších vnitřních darů, schopností, umění o kterých ani netušíme.

Je normální se takto cítit v tomto procesu, i my jsme si kolikrát oddechli, uf, máme to za sebou, hotovo.
Dnes však cítím a vím, že je to cesta, kterou kráčíme ve vzájemné podpoře, úctě a respektu s každodenním uvědomováním a rozlišováním reality.

A proč o tomto procesu píši? Hledala jsem kdysi informace co se to děje, proč to tak bolí a otevřením vnitřního kanálu k informacím ze Zdroje jsem byla vedena předat tyto soubory léčivých poselství na vlastním příběhu, aby pomáhali všem, kdo hledají ukazatele na své cestě.

Všichni se učíme postupně přijímat všechny části uvnitř nás, které vznikly vývojem naší duše. Není to něco špatné v nás, takto se vyvíjela naše duše a dle plánu sbírala potřebné zkušenosti.

Vždy máte vedle sebe partnera vibračně vhodného pro svůj posvátný vývoj duše. Dvojplamen není procházka růžovým sadem. Je to život naplněný sebereflexí k rozpuštění tíhy a vnitřní bolesti. Také vírou v sebe, ve svou jedinečnost a to vše se vzájemnou úctou, podporou a velkou odvahou především, pak se dějí zázraky.

Je to jedinečný proces a kdo jím prochází ví o čem mluvím.

Jsou momenty, kdy i já si nechám vibračně pomoci, když cítím vedení své duše a vždy mi synchronicitou přijdou do života vibračně odpovídající bytosti. A jsem za tuto pomoc velmi velmi vděčná…

Není náhoda, že jsme ve spojení, pokud budete cítit potřebu “ podívat se” v procesu vysokovibrační meditace na vás i na vašeho muže, jsem tu pro Vás. Tato “ metoda” je velmi jemná a účinná. Necháte se vést svou duší.

Uvidíte a prožijete vše, co máte v daný moment uvidět, odhalit, sladit a to pro vás oba.

Je to proces intuitivního vedení s ukazateli, které vám mají být předány ze Zdroje.

Osobní setkání je v tomto procesu velmi důležité. Ucítíte li volání své duše, přijďte pocítit jedinečnost své krásné duše.9.9.2019

Vnitřně jsem vedena energetická díla tvořit, aby se i vám mohlo skvěle dařit.
Vytvořeno s láskou i pro vás♥:
Vysokovibrační obrazy v reprodukci k přeladění a aktivaci více informací

Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde

Kniha Dvojplamen v realitě – v knize předávám soubor poselství ze Zdroje a otevřený příběh našeho sladění duše a těla, více informací zde

Bohyně posvátného ženství, otevírá vnitřní kody posvátnosti a přináší osvobození od vnitřních traumat.
Bohyně
Bohyně na podporu pravdivosti a otevřenosti být tím, kým jsem a proč jsem tady.
Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře
 1. Patrik napsal:

  Dobrý večer tím to vztahem si prochazim tři roky vše sem začal poznávat se strany přítelkyně. Vsema těmito procesy jsme si prošly já jako muž sem ve znamení panny. Ale tvrdí že dvouplamen nemůžou být spolu. Už nevim co si o tom vše myslel. A jaký je to vztah maji být spolu nebo máme jít každý svoji cestou díky za odpověď

 2. Regina napsal:

  JAK JSEM ZÍSKAL SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO KOUZLA OD DR Sunny Jmenuji se Rita, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, Můj manžel mě opustil se dvěma dětmi na jeden rok, Veškerá snaha přivést ho zpět selhala I myslela jsem si , že ho už neuvidím , dokud jsem nepotkal paní jménem Maria , která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr. Sunny . Dala mi jeho e – mailovou adresu a číslo mobilního telefonu , kontaktoval jsem ho a on mě ujistil , že do 48 hodin můj manžel se ke mně vrátí, za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění a říkal, že to je ďábelská práce, takže jsem dodnes překvapená tím zázrakem, nemohla jsem otěhotnět, ale jakmile kouzlo byl obsazen, otěhotněla jsem a porodila své třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat na: e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com nebo WhatsApp nebo mu zavolejte nyní: +2348082943805.
  můžete mu také zbohatnout, pokud máte tento problém……
  1. HIV / AIDS
  2. Jak zbohatnout
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Pokud chcete otěhotnět
  7. Vyhrajte v loterii
  8.Jak získat velké penisy
  9, Jak získat povýšení v práci

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů