Jaký je rozdíl v partnerských vztazích a vztahu dvojplamene?


Posvátné jsou všechny vztahy. Asi už víte, že proces sladění duše, mysli a těla je velmi složitý a náročný pro oba partnery, protože se na buněčné úrovni čistí uložená tíha a traumata obou partnerů navzájem.

V této nové mimořádné době dostáváme obrovskou možnost navýšení vědomí, uvědomění si svého vnitřního nastavení k přenastavení vibrací a přeladění sama sebe.

Dochází přímo k znovuzrození naší jedinečnosti a posvátnosti ukrývané pod všemi možnými blokujícími energiemi v nás. Někdo má zatížení větší jiný menší, za okamžik se dozvíte proč.

Pamatujte, že na určité úrovni vědomí se již nikdo z nás nedělí na lepší nebo horší, na dobré nebo špatné, cítíme soucit ke každému, protože víme o potřebných vnitřních procesech, a že nepříjemná jednání ostatních mají původ “ v pouhé energii“ uložených bolestných prožitků.

Uvnitř každého v nás se nachází dobro, laskavost, úcta k sobě a jeden k druhému vytvářející vzájemné pochopení pro harmonii ve všech vztazích. Všichni můžeme znovu nalézt vnitřní radost a na duši klid a mír.

Každý máme tady na Zemi vibračně vhodného partnera a jste li “ stará duše“ (prožili jste mnoho až tisíce minulých inkarnací), tak je možné, že v plánu vašich duší je spojení vztahu dvojplamene. Zajímá li vás tento termín, je víc než zřejmé, že je tomu tak.

Láskyplný plamen má v sobě každá bytost, která tu je a existuje mnoho harmonických vztahů, aniž by něco tušili o pojmu dvojplamen, proto bych vám ráda vysvětlila pojem dvojplamen, jaký vnímám rozdíl mezi láskyplnými partnerskými vztahy.

Jaký je tedy rozdíl od běžných láskyplných vztahů, kteří žijí v harmonii a tvořivosti a tzv dvojplamenem?
Když se vyjádřím za nás oba, tak jsme si několikrát říkali: jak jsme si takovou bolest mohli naplánovat?
Rozdíl je v bolestných procesech vnitřní očisty k odhalení toho, kým skutečně jsme a proč jsme tady, jaké je vyšší poslání pomoci ostatním a planetě Zemi v plánu našich duše.

Ne každá duše je starou duší, proto každý nemusí těmito procesy procházet Proto buďte šťastní vy, kdo žijete v harmonii své životy bez bolestných vnitřních procesů, a věřte, že váš partner je ten správný a jedinečný pro vás.

Dvojplamen není něco víc než jiné partnerské vztahy, ale zjednodušeně řečeno „pouze“ více trpí :).

Je to vztah dvou „starých duší“, což znamená, že oba prošli mnoha životy a to znamená i mnoho uložených traumatických zkušeností.

Pojem Dvojplamen vyjadřuje, že tento pár je na rozdíl od jiných párů více zatížen energetickými záznamy a jsou na cestě velmi bolestného procesu s vynořováním traumat minulosti k znovuzrození do své jedinečnosti naplněné úctou, láskou, pokorou, respektem a vzájemnou podporou.

Bolestné procesy sebeléčení zároveň otevírají kým doopravdy jsou a jaké vyšší poslání přinášejí pro tuto dobu. Otevírají se uloženým darům posvátného ženství a posvátného mužství k tvořivosti dle vnitřního vedení.
A to vedení je tak silné, že opravdu děláte odvážné kroky a vaše okolí si myslí, že jste se zbláznili.

A žena, právě žena je pilíř znovu spojení páru.
Jsme to my, ženy, kdo hledá cesty a odpovědi na otázky: co se to děje a proč to tak bolí. Přes všechny vnitřní překážky uvnitř stále cítíme hluboké intuitivní propojení srdcí a tak postupně projdou všemi vytvořenými částmi vnitřního zranění.


Často se ve zprávách dotazujete proč se partner stále neotvírá a drží se zpět, a vy se už nějaký čas snažíte na sobě pracovat.

Mohou to být uložené strachy z opuštění, z odmítnutí, strach, že to nedokáže, že všechno je marné a zbytečné a také velký smutek, který následuje po marném snažení.

A to vše se učíme vlastní sebereflexí rozpoznat v sobě samých.Ze své zkušenosti vím, že “ strach” partnera je vždy navázaný na energii, kterou vysíláme my… a vůbec o ní v realitě nemusíme vědět.
Smutek a bezmoc jsou velmi silné uložené emoce, které oba rozdělují v realitě. A aby žena rozpoznala uloženou energii smutku opakují se nepříjemné situace, aby smutek pocítila, rozpoznala, přijala a pustila.

Oba si nastavují chováním vzájemné zrcadlo pro rozpoznání omezujících uložených energií v sobě.

Má li žena v sobě uložené jakékoliv ublížení, tato energie je vysílána podvědomě také na partnera a v různých situacích je jí ubližováno, je to otázka času a dosažené výše vědomí, kdy rozpozná vnitřní zrcadlení ve vztahu.

Posouváním svého vědomí, uvědomováním si emocí a tohoto procesu jsme připraveni po čase jít ještě hlouběji.
I my se stále noříme hlouběji a hlouběji a proces, kterým jsme procházeli od jara je na druhou knihu (už je v procesu tvorby).
A bylo to silné, těžké, snad těžší než odhalení uvedená v první knize.


Navyšováním vibrací vědomí jsme byli oba připraveni posunout se sami k sobě a ke své duši ještě blíž.

V této době se “ staré “ duše probouzí a hledají svůj směr. Je to pojem pro bytosti, které prošli tisíce životů a zkušeností i moudrostí a jsou v první linii probuzení. Vývojem duše vznikalo i mnohem více prožité tíhy a tím i zápisů než u ostatních lidí, kteří nemohou pochopit naše emoční i fyzické stavy.

Ten, kdo hledá informace a touží po sladění a harmonii v páru a dostala se k nim informace o dvojplameni, je starou duší s mnoha zkušenostmi, tak jako i vy, pokud toto čtete.

Rozpoznáním, přijetím a odložením tíhy “čistíme “ své nitro, každý svůj plamen lásky a životní síly, svůj vnitřní prostor naplněný moudrostí po mnoho věků.

Čištěním – neboli sebeléčením vytváříme místo své vlastní jedinečnosti a moudrosti k naplnění poslání.

Ale to vše již určitě znáte. I já stále léčím sebe od vynořujících se přijatých přesvědčení, slibů, vzorců a programů. Je to proces postupný, stále hlubší a hlubší. Vždy však dostáváme prostor a čas se nadechnout s velkou úlevou do své síly a do radosti.

Je to pro nás pro všechny v této nové době velmi nové až zázračné a postupně se otevírají nové dveře vnímání a vědomí.

Jakmile určitým úsekem projdeme jsme připraveni na další část o které ani netušíme, máme totiž pocit, že je hotovo. Ale ze své zkušenosti vím, že hotovo není, to prošli jsme “ pouze“ dalším novým vibračním přeladěním pro vytvoření místa na nové frekvence k otevření dalších vnitřních darů, schopností, umění o kterých ani netušíme.

Je normální se takto cítit v tomto procesu, i my jsme si kolikrát oddechli, uf, máme to za sebou, hotovo.
Dnes však cítím a vím, že je to cesta, kterou kráčíme ve vzájemné podpoře, úctě a respektu s každodenním uvědomováním a rozlišováním reality.

A proč o tomto procesu píši? Hledala jsem kdysi informace co se to děje, proč to tak bolí a otevřením vnitřního kanálu k informacím ze Zdroje jsem byla vedena předat tyto soubory léčivých poselství na vlastním příběhu, aby pomáhali všem, kdo hledají ukazatele na své cestě.

Všichni se učíme postupně přijímat všechny části uvnitř nás, které vznikly vývojem naší duše. Není to něco špatné v nás, takto se vyvíjela naše duše a dle plánu sbírala potřebné zkušenosti.

Vždy máte vedle sebe partnera vibračně vhodného pro svůj posvátný vývoj duše. Dvojplamen není procházka růžovým sadem. Je to život naplněný sebereflexí k rozpuštění tíhy a vnitřní bolesti. Také vírou v sebe, ve svou jedinečnost a to vše se vzájemnou úctou, podporou a velkou odvahou především, pak se dějí zázraky.

Je to jedinečný proces a kdo jím prochází ví o čem mluvím.

Jsou momenty, kdy i já si nechám vibračně pomoci, když cítím vedení své duše a vždy mi synchronicitou přijdou do života vibračně odpovídající bytosti. A jsem za tuto pomoc velmi velmi vděčná…

Není náhoda, že jsme ve spojení, pokud budete cítit potřebu “ podívat se” v procesu vysokovibrační meditace na vás i na vašeho muže, jsem tu pro Vás. Tato “ metoda” je velmi jemná a účinná. Necháte se vést svou duší.

Uvidíte a prožijete vše, co máte v daný moment uvidět, odhalit, sladit a to pro vás oba.

Je to proces intuitivního vedení s ukazateli, které vám mají být předány ze Zdroje.

Osobní setkání je v tomto procesu velmi důležité. Ucítíte li volání své duše, přijďte pocítit jedinečnost své krásné duše.9.9.2019

Vnitřně jsem vedena energetická díla tvořit, aby se i vám mohlo skvěle dařit.
Vytvořeno s láskou i pro vás♥:
Vysokovibrační obrazy v reprodukci k přeladění a aktivaci více informací

Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde

Kniha Dvojplamen v realitě – v knize předávám soubor poselství ze Zdroje a otevřený příběh našeho sladění duše a těla, více informací zde

Bohyně posvátného ženství, otevírá vnitřní kody posvátnosti a přináší osvobození od vnitřních traumat.
Bohyně
Bohyně na podporu pravdivosti a otevřenosti být tím, kým jsem a proč jsem tady.
Komentáře
 1. Patrik napsal:

  Dobrý večer tím to vztahem si prochazim tři roky vše sem začal poznávat se strany přítelkyně. Vsema těmito procesy jsme si prošly já jako muž sem ve znamení panny. Ale tvrdí že dvouplamen nemůžou být spolu. Už nevim co si o tom vše myslel. A jaký je to vztah maji být spolu nebo máme jít každý svoji cestou díky za odpověď

 2. Regina napsal:

  JAK JSEM ZÍSKAL SVÉHO BÝVALÉHO MANŽELA ZPĚT S POMOCÍ SKUTEČNÉHO A EFEKTIVNÍHO KOUZLA OD DR Sunny Jmenuji se Rita, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, Můj manžel mě opustil se dvěma dětmi na jeden rok, Veškerá snaha přivést ho zpět selhala I myslela jsem si , že ho už neuvidím , dokud jsem nepotkal paní jménem Maria , která mi řekla o kouzelníkovi jménem Dr. Sunny . Dala mi jeho e – mailovou adresu a číslo mobilního telefonu , kontaktoval jsem ho a on mě ujistil , že do 48 hodin můj manžel se ke mně vrátí, za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění a říkal, že to je ďábelská práce, takže jsem dodnes překvapená tím zázrakem, nemohla jsem otěhotnět, ale jakmile kouzlo byl obsazen, otěhotněla jsem a porodila své třetí dítě, pokud od něj potřebujete pomoc, můžete ho kontaktovat na: e-mail: drsunnydsolution1@gmail.com nebo WhatsApp nebo mu zavolejte nyní: +2348082943805.
  můžete mu také zbohatnout, pokud máte tento problém……
  1. HIV / AIDS
  2. Jak zbohatnout
  3. RAKOVINA
  4. ALS (Lou Gehrigova nemoc)
  5. Hepatitida B?
  6. Pokud chcete otěhotnět
  7. Vyhrajte v loterii
  8.Jak získat velké penisy
  9, Jak získat povýšení v práci

 3. Sera Danyiova napsal:

  Chci se podělit se světem o to, jak Dr. Ajayi Veliký požehnal svými předky duchovní moc. Pomohl mi znovu sjednotit manželství s mým manželem, který se se mnou rozešel na 2 roky, snažila jsem se ho získat zpět a málem jsem to vzdala, ale doktor Ajayi mě dokázal znovu rozesmát. Dr Ajayi je skutečný kouzelník, s pomocí Dr. Ajayi také můžete získat svého ex zpět a žít navždy šťastný život. Kontaktní e-mail: drajayi1990@gmail.com nebo Whatsapp: +2347084887094

 4. Avram Sergiu napsal:

  Ztratil jsem manželství a krásný domov zničený neštěstím, když jsem svou ženu odcházel kvůli lžím, kterými se živila, a nejistotám, které nikdy nebyly pravdivé. Od začátku jsem přísahal, že nikdy nebudu podvodník, a stál jsem si za svým, abych si vybudoval šťastný domov, ale bohužel mi nikdy dostatečně nevěřila. Bloudil jsem měsíce ve snaze získat ji zpět a hledal jsem pomoc z různých zdrojů, včetně jejího rodinného zásahu, ale nikdy jsem neuspěl. Přišel jsem do kontaktu s doktorem Ilekhojie, o kterém jsem pochyboval v dřívější fázi, když jsem se s ním dostal do kontaktu. Musel jsem si udržet naději a dodržovat postupy přesně tak, jak mi vše vysvětlil. Ujistil mě o jejím návratu, ke kterému došlo po 3 dnech, a já jsem ještě nenašel slova, abych vyjádřil, jak šťastný a vděčný jsem, když vím, že můj syn a já máme jeho mámu doma. Děkuji vám, doktore Ilekhojie, že jste do našich životů vrátil štěstí. Potřebujete pomoc, kontaktujte tohoto skvělého doktora Whatsapp +2348147400259 nebo prostřednictvím jeho e-mailu: gethelp05@gmail.com

 5. Emily Cruff napsal:

  Nikdy jsem nevěděla, že existuje možnost mít zpět svého bývalého manžela, dokud jsem nepotkala doktora Ilekhojie. Po rozvodu to pro mě bylo opravdu těžké. Byla jsem zničená a nemohla jsem se soustředit ani na práci. Oslovil jsem jeho přátele a rodinu, aby nám pomohli, ale i přes jejich velké úsilí mě neposlouchal. Byla jsem zlomená, protože jsem se nemohla vidět s nikým jiným, protože můj manžel byl moje první a jediná láska. Takže jsem musel vyhledat pomoc u doktora Ilekhojie, kterého mi doporučil přítel z práce. Provedl smírčí rituál, který všechno úplně změnil a bylo to ohromující. Jeho slova jsou vázána a nikdy neselže, když slibuje výsledek. Můj manžel mi najednou zavolal a řekl mi, že chce dát naší lásce ještě šanci a byly to 4 měsíce lásky a štěstí znovu. Neobtěžujte se hledat pomoc jinde. Kontaktujte ho hned. Jeho e-mail: gethelp05@gmail.com nebo WhatsApp: +2348147400259

 6. Clara Selma napsal:

  Měla jsem doma problém, kvůli kterému manžel na více než měsíc odešel a já už byla těhotná a bylo pro mě těžké to bez něj sama v domě zvládnout. Nebral moje hovory ani žádný hovor od své rodiny, který mi zlomil srdce. Můj manžel je ten nejčestnější muž, jakého znám, a udělala jsem mu chybu, když jsem byla neocenitelná vůči jeho úsilí o naši mladou rodinu. Začal jsem hledat pomoc a našel jsem doktora Ilekhojie, který mě utěšoval a požádal o provedení rituálu opětovného připojení, aby mezi námi uzavřel mír. Také mi poradil, abych projevila více empatie svému manželovi, a řekl mi, že mám štěstí, že ho mám. Je úžasné, když najdete pomoc tam, kde jste si nejméně mysleli, že ji můžete získat. Jeho rituál pro nás fungoval a můj manžel se vrátil za 3 dny a já mám druhou šanci dělat věci lépe se svým manželem. Děkuji doktore Ilekhojie za vše, co děláte, abyste pomohli. Vyhledejte ho Napište mu email gethelp05@gmail.com nebo WhatsApp na +2348147400259

 7. Hannah Isak napsal:

  Hrál jsem loterii několik let, než jsem se oženil, a nikdy jsem nevyhrál velkou částku. Pokračoval jsem v loterii, ale nemohl jsem vyhrát více než 500 dolarů, dokud jsem nebyl představen Dr. Ilekhojie, který je silný muž. Chatoval jsem s ním na jeho Whatsapp čísle +2348147400259 a řekl jsem mu, jaký zmatek se mi stal. Povzbuzoval mě a slíbil, že pro mě provede rituál štěstí, který zvýší mé šance na výhru hmatatelné částky. Dr. Ilekhojie mi dal konkrétní instrukce, kterými jsem se řídil, zatímco připravoval rituál, který odhalil čísla, se kterými jsem vyhrál 400 000 $, a to vše se stalo týden poté, co jsem začal mluvit s Dr. Ilekhojie. Zaplatil jsem 30 %, o které mě požádal, abych dal bezdomovcům, a vyzývám vás, abyste to zkusili s naprostou důvěrou

 8. Matilda Conrad napsal:

  Když jsem našel online kontakt Dr. Ilekhojie. Trvalo mi, než jsem se dostal na místo, kde byla naprosto zlomená, abych si uvědomil, že mu musí říct, čemu v mém manželství čelila. Udělal jsem válečný pokoj ve skříni v ložnici a šel jsem přímo ke Zdroji! Bylo to mnohokrát obtížné; Manžel byl stále doma a nepodporoval mě a stále se chtěl rozvést, ale věděl, že to málo, co má, uživí mě i dceru. Pak náhle minulou sobotu způsobilo usmiřovací kouzlo doktora Ilekhojieho, aby se rozhodl, zda nás opustí, nebo bude pracovat na našem manželství. Jen kvůli smiřovacímu rituálu řekl, že se chce ještě oženit, a zrušil smlouvu na dům, který se chystal koupit v Hemet California! Ve skutečnosti není nic nemožné s kouzlem usmíření Dr. Ilekhojie. Nikdy se nevzdávej!“ kontaktujte Dr. Ilekhojie, pokud máte problémy v manželství. Pošlete e-mail na gethelp05@gmail.com nebo kontaktujte jeho telefonní číslo +2348147400259

 9. Stacey Muller napsal:

  S manželem jsem se seznámila, když jsme byli na vysoké škole. Chodili jsme spolu docela dlouho a spolu bydleli a všechno to byla láska a blaženost, zatímco jsme si oba budovali své sny. Věci se staly velmi trapnými, když cestoval na workshop a zůstal tam 6 měsíců. Při návštěvě se změnil a já zjistil, že se v Ohiu schází s někým jiným a myslí to s ní vážně. Zlomilo mě to, protože jsem svého manžela tolik milovala a udělala bych cokoliv, abych ho měla zpátky sama pro sebe. Musel jsem oslovit doktora Ilekhojie, který mé tetě v minulosti pomohl, a já jsem splnil pokyny, které mi dal, a napravil mé manželství. Můj manžel se vrátil minulý týden a viděla jsem zprávu mezi ním a tou dámou a on jí řekl, aby se držela dál, protože se chce soustředit na naše manželství a začít mít děti. . To vše díky této skvělé doktorce Ilekhojie, kterou jsem poznal prostřednictvím své tety. Podívejte se zde na jeho podrobnosti, pokud byste někdy potřebovali jeho pomoc. E-mail: gethelp05@gmail.com nebo kontaktujte jeho telefonní číslo +2348147400259

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů