Vysokovibrační meditace

Živý channeling s aktivací a záměry, s přepisem vědomí.

Prožijete restart vědomí pro navýšení vibrací.

Otevřete se harmonickému životu v radosti, vděčnosti a lásce.

Užijte si láskyplné energie vložené do každého slova a tonu hlasu. 

  • Toužíte po aktivaci vnitřního klidu, nadšení, radosti, zdraví, štěstí a lásce?
  • Cítíte, že nastal čas vlastní proměny pro dosažení harmonie ve svém nitru a všech životních směrech?
  • Přejete si pocítit svou jedinečnost, naději na lepší časy?
  • Rádi byste dosáhli vzájemné harmonie ve svých vztazích a ukončili životní dramata?

Získáváte nástroj, jak zharmonizovat sami sebe

 

Síla tohoto energetického procesu léčení spočívá v napojení se na vesmírný zdroj, na informační kanál odkud proudí světelné léčivé frekvence vložené do každého tónu hlasu a slova.

Dosáhněte harmonie vašeho nitra a ve vašich vztazích, postupně se ukončí dramata v běžném životě.

Pocítíte kým doopravdy jste a otevřete se vašemu poslání, tomu, proč jste vlastně tady.

Napojíte se na své vnitřní síly a vyšší frekvence v kolektivním propojení, kde vstoupíte do svého vnitřního prostoru.

Opakovaným poslechem postupně ukotvíte energie vnitřní radosti, zdraví, štěstí, a harmonie ve vašem těle.

Jako bonus obdržíte písemné přepisy obou meditací v souboru pdf zdarma.
Pro snažší dohledání přepisů a záměrů. 

Reference

Marci, právě jsem doposlechla channeling léčivé meditace, opravdu je to krása, je mi tak nějak jinak, cítím se lehčeji. Vnímám, že mám nový směr. Je to krásné pohlazení po duši, síla a naděje v jednom. Neumím slovy vyjádřit obrovský přínos moudrosti, inspirace a vnitřní pravdy. Mnohokrát děkuji, a to za vše co předáváš, jsi úžasná a velkolepá, objímám.
Ivana RambouskováPrůvodce kraniosakrální terapií
Milá Marcelko, moc děkuji za tvé úžasné vysokovibrační meditace, které mi velmi pomáhají v napojení na svou intuici, hned druhý den po poslechu jsem získala neskutečnou sílu a odhodlání jít novou cestou, která mne naplňuje a baví. Cítím obrovský klid v srdci a veškeré mé negativní vzorce se opakovaným poslechem přepisují, na to, co chci žít a jak se chci cítit. Je to požehnané přeladěni na vyšší vibrace vědomí. Otevírám se svým talentům a darům a stále častěji slyším kam mě má intuice vede. Vřele doporučuji všem, kteří cítí, že to potřebují.
Kristýna TrávníčkováVychovatelka v dětském domově
Milá Marcelko, děkuji za meditace i Tvou knihu a krásné věnování, hodně na Tebe myslím, ráda bych se s Tebou jednou viděla. Meditace jsou silné a "úderné", před usnutím si je pouštím a život se mi mění, dostávám hodně podnětů v každodenním životě. Přála bych si mít hotovo, někdy nevím čím své čištění začít, jsou to vlny, kdy jsem jednou smutná, jindy jsem radostná a jedu na krásné vlně ...je to proces a já vím, že jsem tvůrce svého života. S knihou jsem začala intenzivněji pracovat, je úžasná a dává mi návod a inspiraci k rušení a změně mých programů. Děkuji za vše a měj se krásně, užívej si života. S láskou Marie
Marie M.
K meditacím: Jelikož jsem paní Marcelku poznala osobně, meditace poslouchám i z důvodu, abych v sobě navodila pocit její přítomnosti a našeho prvního setkání. Její hluboký hlas v kontrastu s její laskavou duší mému uchu lahodí. Meditace jsou upřímné, srdečné, přesvědčivé a pokorné. Věřím každému slovu, vím, kdy dojde k poklesu hlasu. Jde z nich velká a silná energie, která se postupem času mění. Stává se lidštější a konzumnější, působí radost a klid, bolest ustává. Že první poslech byla emoční nálož, není nic překvapivého. Důležitá je jeho pravidelnost, ale můžeme si být jistí, že si duše řekne ve správný čas o další porci zábavy. 😊
Pavlína TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
Marcelko,děkuji vám za poslání meditací. Je to něco úžasného,nádherná hudba a síla vašich slov. Medituji denně a vždy po druhé meditaci mi tečou slzy.... ne smutkem, ale radostí a ten pocit lehkosti se nedá popsat slovy. S celého srdce vám děkuji a přeji vám mnoho štěstí a radosti. Hanka ❤ ❤ ❤
Hanka
Děkuji moc Marcelko 💜Nádherné meditace...a vaše kniha je pro mne úplný poklad...nemohla jsem na něco přijít delší dobu i přesto, že moje hlava to věděla a trochu pátrala, ovšem vím, že vše je načasované a vše ve správný okamžik přichází...a kniha mi dala již odpovědi, a to jsem teprve na str. 30... Děkuji moc Alenka Š.
Alenka Š.
Milá Marcelko, musím se s Tebou podělit o dnešní zázrak, kterého jsem byla svědkem. Po poslechu Tvé první meditace, které se staly denním rituálem, jsem měla nutkání být u okna, kde přes tmavé mraky prosvěcoval západ slunce. Nasadila jsem si sluchátka, zavřela oči a pustila druhou meditaci. Když jsem po půlhodině oči otevřela měla jsem nepopsatelný pocit. Najednou bylo zcela vyjasněno a cítila jsem se neskutečně lehce a božsky. Marcelko, meditace mi moc pomáhají a každý den děkuji osudu, že to tak mělo být a měly jsme se poznat. Hodně čerpám energii právě z přírody. Každý den medituji nebo čtu Tvoji e-knihu, vůbec nemám potřebu komunikovat s lidmi, jsem ponořená sama do sebe a je mi božsky. Večer, když nemůžu spát, pozoruji z balkonu hvězdy, cítím pokoru a vděčnost, že můžu žít právě tady a teď. Marcelko, přeji si aby lidičky, kteří budou číst toto moje doporučení pro tvou knihu a meditace pochopili, že meditace potřebují, aby se zastavili a zklidnili mysl, aby našli sami sebe, sebelásku, pokoru a úctu ke všemu a všem. Měj se moc hezky, objímám na dálku.
Naďa ČervováŠkolní inspektorka

1) Vysokovibrační světelné léčení vyššího řádu- channeling

 

Channelovaná světelná aktivace zvyšuje vaše vibrace, čistí a a navyšuje vědomí

Uvolněte se a ponořte se do svého nitra a získejte zpět vše, co už dávno v sobě máte. Vaše nadání, emoční rovnováhu, pradávné schopnosti, talenty a dary k veškeré hojnosti pro celou dobu, co budete tady.

Budete zářit klidem, štěstím, vnitřní radostí a postupně odpadne mnoho negací a starostí

Získáte prohlášení silného záměru pro naladění se na svou velkolepou a posvátnou část duše.

Budete vědět, jak žít a láskyplné vztahy budete mít.

Objevíte svůj vnitřní dokonalý svět, poznáte jak vyladit sebe pro naplňující směr.

Získejte meditace 1+1 zdarma, za polovinu ceny.

S vaší objednávkou ušetříte 555,- Kč.

Meditace zdarma:

Vysokovibrační přeladění se záměry pro obnovení harmonie a naděje ve vašem nitru.

Audio nahrávka vám přináší silné léčivé a aktivační frekvence ze Zdroje.

V pohodlí domova dosáhnete energetického přeladění a dostane se vám v tomto procesu vyšší světelné pomoci.

Obdržíte silný záměr pro nový směr a otevření vnitřní síly ve vás a nové frekvence, které utlumují opakující se vynořování energií podvědomé tíhy.

Energie vyšších frekvencí vložených do tónu hlasu a každého slova otevírají vaše vnitřní dary a srdce lásce.

Každý máme vesmírné právo na štěstí a v této nové době si ho můžeme vzít zpět.

Ustane motání se stále v jednom kole opakujících se dramat.

Další reference

Marcelko, tak to je síla. Celou tu první meditaci jsem dojetím proplakala, jak mocné to bylo, chodily mi potom informace, co a jak dál. S vděčností si budu meditace opakovat. Mám ráda tvůj hlas a energii a je to přesně to, co potřebuji a vše se mi najednou skládá. Také již hodně dělám já pro sebe a ráda. Poslechla jsem i druhou meditaci. Kombinace tvého hlasu a to tvé napojení je opravdu mistrovské, velká síla a cítím se opravdu jinak, velmi dobře. Díky velké díky. Děkuji ti z hloubi své duše. Jsi úžasná a mám tě moc ráda.
Hana, Mariel, Sariel ZáhorcováEmoční psychoterapie, masáže, tanec, terapie
Marcelko moje milá, byla jsi v meditaci se mnou a já s tebou a vždycky budu. Tvůj hlas, jako hlas z nebes ke mě vstoupil, aby veškerý strach ze mě vystoupil. PŘINÁŠÍŠ nám nebeské dary, jsou to mocná kouzla a čáry v tom nejčistším pojetí, celou dobu mi tekly slzy dojetí. Má duše se z plna probudila, průvodci věděli, že nastal ten čas, tys jsi mi poslala zprávu právě včas. Miluji tě z celého srdce sestřičko má, žes našla mě a probudila. Objímám tebe a vím, že objímám Boha v nás a tak to budu dělat zas a zas. Miluji tebe, miluji všechny a všechno v nás i kolem nás. Nový svět vzkvétá podle plánu a my jdeme v první linii otevřít tu velkolepou bránu. Jsi pokladem pro nás všechny, vybrušuješ diamanty našich srdcí, abychom zde byli v plné síle ku pomoci všem. Děkuji děkuji děkuji tobě a v všem bytostem světla.
Blanka ReslováTerapeutka, průvodkyně labyrintem těla, duše i mysli
Milá Marcelka. Pri počúvaní tvojich meditácií sa mi postupne staré veci začali meniť krôčik po krôčiku k lepšiemu. Tvoje meditácie sú mi obrovskou pomocou, lebo si napojená na Zdroj. Pri ich počúvaní cítim pokoj.. Srdce, dušu a telo mi zalieva láska a svetlo. Je to také krásne, čisté a nádherné.. Úžasné v tom, ako mi zakaždým pri ďalšom počúvaní prídu nové a nové veci, kódy a vízie. Dávam si ich ráno a večer. Ďakujem, že si mi prišla do života ❤️
Monička T.

Osobní harmonizační sezení, které změní váš život

SLADĚNÍ DUŠE, MYSLI A TĚLA. Budete vědět, jak se spojit se svým vnitřním světem, a jak získat odpovědi na vaše otázky.

E-kniha Dvojplamen v realitě

V knize předávám náš osobní příběh vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství určených pro tuto dobu.

E-book zdarma

Jak obnovit vnitřní klid a harmonizovat energie rodových liní

Fáze vývoje partnerů duše zdarma

Vztah je léčebnou dvou zraněných duší, partnerský vztah je nejnáročnějším pozemským úkolem.

Vysokovibrační obrazy a autorské reprodukce

Energetické obrazy předávají informace světla vyjádřené vibrací, pro aktivaci vyšších frekvencí i ve vašich domovech.

Leporela

aneb získejte svojí soukromou galerii vysokovibračních obrazů

Semináře

Teoreticko praktická setkání pro obnovení spojení se svým vnitřním vedením, svou duší, svými průvodci k obnovení schopnosti vnitřního napojení a komunikace - channelingu.
Praha

Vysovibrační channelované meditace

Audio meditace 1+1 zdarma

Blog

Posvátné jsou všechny vztahy. Asi už víte, že proces sladění duše, mysli a těla je velmi složitý…
Zavděčování vytváří závislost, řekněte jí od této chvíle dost. Zavděčování je chování, které děláte, když uvnitř sebe…
V záměrech je obrovská síla, důležitá je však vaše víra. Víra v sebe, ve svou božskou životní…
Přijaté poselství pro znovuspojení partnerů duše tzv Dvojplamenů. Otevírám energetické brány pro spojení a sladění partnerů duše…
Jak probíhá harmonizace emočního a mentálního naprogramování? Co znamená emoční a mentální naprogramování? Všechny naše zkušenosti s…
Proč Dvojplamen v realitě? V této nové době, v nové energii planety dochází ve velkém počtu ke…