Tato kniha je nyní k objednání pouze v elektronické podobě

Kniha je sestavena tak, aby vás svou energií přenesla k vlastnímu vnitřnímu zdroji moudrosti,


k vašim harmonizačním klíčům pro šťastný život.

E-kniha: Jak mám žít?
Dvojplamen v realitě

Až přijde čas vnitřní proměny, budete připraveni

V knize naleznete osobní příběh a soubor poselství ze Zdroje, která nám napomáhaly otevřít srdce, svůj vnitřní Zdroj moudrého vedení k získání sebeúcty k sobě samým. Jak uvědomováním, přijímáním a přeladěním polarity vnitřních omezení, uložených záznámů prožitků různých traumat a strachů z minulosti vyplouvajících z podvědomí do vědomí nacházíme sami sebe, vnitřní spojení a svůj skrytý potenciál.

Je to už pár let, co jsem začala hledat cestu, jak mám žít, abych získala vnitřní klid, pocítila opět svou radost a byla šťastná. Toužila jsem po vnitřním klidu, po harmonickém vztahu, kde vládne vzájemné porozumění, podpora, úcta a sdílená radost. Cítila jsem se jako prázdné nic, ale někde v hloubce uvnitř sebe jsem vnímal, že musí exitovat v životě něco víc, že musí být něco jinak, aby mi život dával hlubší smysl.

Moje životní realita byla tehdy úplně jiná.

Dvě dospívající dcery, nenaplňující práce s manipulací lékařů ve farmaceutické firmě, krachující manželství a hypotéka na dům, která nás v té době oba pouze svazovala a držela mne ve strachu. Bylo mi 39 let a já žila v nespokojenosti a úzkosti, že můj život ztrácí absolutně smysl, ptala jsem se sama sebe, co budu dělat, jak se z toho kola dostanu ven, věděla jsem, že takhe se už žít prostě nedá. A nepřijemné situace stále více houstly ve všech oblastech života.

Ptala jsem se dokola sama sebe, jaký smysl má vlastně život, ve kterém jsem nespokojená, kde se necítím šťastná a mám stále z něčeho a z někoho strach? Myšlenkový chaos s nespokojeností a úzkostí mne nenechaly ani v klidu spát. 

Kde je moje já, kdo jsem vlastně já, kam patřím, a kde jsou moje potřeby, touhy a přání? Proč se musím stále někomu a něčemu přizpůsobovat a zapomínat na sebe, vždyť jsem tu také já? Co s tím vším mám dělat a nezbláznit se z toho?

Jaký smysl má život v neustálem chaosu, spěchu a materiální honičče bez pocitů radosti, spokojenosti a štěstí?

Smyslem života přece nemůže být jít do práce a z práce, která nás nenaplňuje, pak všechny domácí práce, zaopatřit děti se  snahou zavděčit se všem, a vyčerpaná jít spát a to stále dokola?  Proč mám ale pocit, že to musím nějak vydržet, kde se tenhle hlas ve mne bere? 

Jaký smysl má ukazovat dětem život, ve kterém nejsem ani já šťastná? Co jim předám? To, že musí všechno vydržet, přizpůsobovat se a na sebe nehledět?  Budou jednou vůbec šťastné ony? Cítila jsem, jako bych svůj život plně nežila, ale pouze přežívala.

Rozhodla jsem se to změnit a kráčet s vírou v sebe a své vnitřní vedení, které jsem vnímala intenzivně skrze zoufalé pocity, které byly voláním duše: udělěj už něco, neustálým strachem ničíš sama sebe. A tázala jsem se sama sebe, co chci a co nechci, co potřebuji, co si vlastně přeji já sama a tím jsem se začala řídit. Jestli chci takhle žít a v těchto situacích být. Uvědomila jsem si, že ukončit vnitřní strádání mohu jen já svým rozhodnutím a překonáním strachu, bez ohledu nsa to, co si omne ostatní budou myslet.

O čem je tato kniha...

O náročné proměně sama sebe a mého průběhu života, o překročení mnoha obav a strachů, o velkých krocích do nejistoty, vypořádávání se s mnoha propady vyplouvajících emočních vln, stejně jako o tom, jak jsem díky souboru channelovaných poselství, které jsou součástí této knihy, došla nejen k novému harmonickému vztahu, ale i k naplnění života, kterého si vážím a v každodenní jednoduchosti si ho užívám.

A o tom je právě moje kniha Jak mám žít? Dvojplamen v realitě.

O smysluplném a naplněném životě jsem na začátku cesty ani nesnila, ale postupným harmonizováním sebe, svého nitra se ruku v ruce harmonizoval celý můj život.

Nejprve mnoho přesvědčení a částí ve mně samotné muselo "zemřít", abych se mohla plně spojit sama se sebou, s Marcelou, která se schovávala uvnitř za všemi uloženými programy, postoji, obavami a strachy. 

Proměnou svých omezujících podvědomých postojů a přesvědčení měníme sebe, své vztahy a celou naši realitu." Užijte si svůj proces energetického sladění pomocí ukazatelů - harmonizačních klíčů, které objevíte v této knize.

Dnes mohu říct, že jsem vděčná sama sobě za sebepoznání, otevření se a pochopení pravdy smyslu života, i účelu vyplouvajících nepříjemných emočních vln, a já plně doceňuji vše, čím vším jsem prošla, a co vše jsem poznala, přijala a zvládla.

Byl to dlouhý proces nejprve ve fázi samostudia mnoha moudrých knih, vyzkoušením různých cest, pokusů, omylů a poučení se z chyb s odhalováním harmonizačního procesu a skrytých klíčů ve všech životních výzvách. Trvalo mi to devět let, než jsem mohla prohlásit:" Cítím sama sebe, svůj smysl života, chápu hlouběji své emoce, cítím své nitro, žiji svůj život a vnímám konečně intenzivněji sama sebe jako celek.

Tato kniha přináší osobní prožité zkušenosti a mnoho ukazatelů formou poselství ze Zdroje. 

Tady jsou ohlasy
některých čtenářů:

Úžasná kniha i meditace Marcelko, mezi všemi skvělými knihami, co jsem přečetla mi tato přichází něco jako dortíček..i když mám velmi ráda ovoce a zeleninu 🙂 ...krásně se čte, je srozumitelná, takový krásný výdech a nádech... Ještě ji čtu...a nějak si ji vychutnávám... Zdravím moc, a děkuji za krásu jež sdílíš. Vím velmi dobře, že skvělé věci se dávají a posílají dál proto, aby i druzí se mohli posunouti. A hlavně si přeji ať se lidé též posouvají k lásce a ať je jich co nejvíc...klidně všichni. Skvělým věcem patří cesta vpřed, a tou vaše skvělá kniha je, úplně mnou projíždí vnitřní souhlas. Moc vás zdravím...Marcelko úžasná..
Alena CíglováÚčetní
Knihu Dvojplamen v realitě jsem dostala od paní Marcelky jako dárek. Trvalo mi téměř rok než jsem usedla k jejímu kompletnímu přečtení. Následoval proces vnitřního čištění, ale vím, že až vše odezní a sedne si, budu za tuto skutečnost vděčná. Podstatná recenze na tuto knihu za mě je, co jste byla vlastně ochotná udělat pro lidi. Jde z toho taková upřímnost, nahota a čistota. Vše bylo tak moudré a pokorné. To mě dostalo. Za sebe velmi a nejvíc oceňuji myšlenku, „vytvořit knihu, která by byla užitečná“. To poslání, vložená energie a čas jsou velmi obdivuhodné aspekty. Je to výjimečně pokorné, upřímné a přesvědčivé dílo. V konkrétních situacích, které se v něm uvádějí, se najde většina z nás, byť si mnohé z nich sami sobě nechceme připustit. Marcelka za čtenáře vše vyslovila, nezbylo jen se smířit s tím, co člověk četl. Je to skutečně významné čtení, doporučuji ho každému, kdo chce žít tak, jak si ve svých nejtajnějších představách vysnil. Věřím, že je k tomu kniha velmi dobrým nástrojem. Doporučuji si knížku přečíst s co nejhlubší upřímností sám k sobě. Marcelce za mě patří upřímný respekt za vložení vlastních zkušeností a za odhodlání jít s kůží na trh. Jste významná osoba s nádherným posláním, pokorná a lidská. Děkuji, že se naše cesty zkřížily. Jste dobrá..
Pavlínka TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
Milá Marcelko, rád bych poděkoval za knihu, kterou jsem si přečetl s velkou chutí a radostí. Napsal ji skutečný Mistr v tobě. Obdivuji Tě a skláním se před Tebou, co jsi vše prošla a poznala, kam až jsi došla. Knihu Jak mám žít? Dvojplamen v realitě budu rád šířit mezi připravené, do rukou těch, pro které je Tvá kniha určena. Ze srdce přeji krásný čas !  Milí čtenáři z této krásné nadčasové knihy cítím opravdovost a upřímnou touhu sdílet channelovaná poselství a vlastní zkušenosti s připravenými. Kniha nabízí inspiraci, poučení a naději na život plný radosti, štěstí a lásky. Každý má aktuálně jiné téma “na řadě" a proto jsem tuto knihu četl tak, že jsem sledoval hlavní text a jen tam, kde jsem cítil potřebu jít aktuálně do Channelingů, jsem se ponořil hlouběji. Tímto způsobem můžete knihu číst i vy. Každý nalezne vždy to, co je pro něho aktuální. Tahle kniha tak neskončí nikdy na polici ale bude po dlouhou dobu vaším průvodcem, vždy ji budete chtít mít po ruce.
Mojmír Čalkovskýspecialista na posvátnou geometrii
Milá Marcelko, děkuji za Tebe a za Tvou nádhernou tvorbu. Tvá kniha mi konečně poskládala mé puzzlíčky do nádherného obrazu mojí vastní tvorby. Nacházím v ní tolik moudrosti a vedení ve svém vlastním životě a nejen to. Je mi nádhernou průvodkyní v mé práci, kdy i já díky vzkazům mohu toto Tvé tvoření posílat dál a léčit zraněné bolístky jiných. Ty to tak nádherně vše popisuješ a ukazuješ světu, že se není čeho bát. Učíš nás být sami sebou jít do toho a konečně si to tady užívat, radovat se, důvěřovat a milovat život se vším, co nám nabízí. Děkuji a přeji Ti ať ve svém životě tvoříš nadále tyto nádherné díla ku prospěchu nás všech.
Veronika ŠromováEnergetická terapie zvukem
Knihu mi Marcelka věnovala osobně, byla to vlastně první kniha, kterou mi někdo daroval. Velmi si toho vážím a pravidelně kontroluji její přítomnost v knihovně. Toto dílo je mi sympatické tím, že není moc dlouhé… 😊 a má velmi významný obsah poselství pro tuto dobu. To je skvělá kombinace. Čtením příběhů získává čtenář přidanou hodnotu, která nastupuje až tehdy, kdy se knížka zase zavře. Vyplouvají originální autentické dávno zapomenuté zážitky, traumata, zkrátka dějová linka, kterou nám napsal sám život a víte jak na to. Jedná se vlastně o romantické drama, které vždy skončí láskou.
Pavlína TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
Milí čtenáři, dostává se Vám do rukou ojedinělý soubor poselství z duchovních sfér, které po několik let přijímala a nadále přijímá Marcela Němcová. Vězte, že Marcela je jednou z nás, obyčejnou ženou, která touží po radosti, zdraví, štěstí a lásce.Její životní příběh je součástí knihy, která nyní navíc může posloužit nám všem. Stačí knihou zalistovat a zastavit se právě tam, kde nás to zaujme.  Nebo číst hezky od začátku, s přestávkami, jak si budeme jednotlivá témata zpracovávat. Marcelu znám osobně, předala mi krásné poselství ve chvíli, kdy jsem měla určité pochybnosti, hledala jsem odpovědi na své otázky. Přeji i Vám, milí čtenáři, abyste si v knize či při osobním setkání s Marcelou našli to, co v danou chvíli potřebujete. Život je krásný dar a stojí za to jej žít vědomě.
Vlasta Fišrováredaktorka Kláštereckých novin 
Milá Marcelko, děkuji za meditace i Tvou knihu a krásné věnování, hodně na Tebe myslím, ráda bych se s Tebou jednou viděla. Meditace jsou silné a "úderné", před usnutím si je pouštím a život se mi mění, dostávám hodně podnětů v každodenním životě. Přála bych si mít hotovo, někdy nevím čím své čištění začít, jsou to vlny, kdy jsem jednou smutná, jindy jsem radostná a jedu na krásné vlně ...je to proces a já vím, že jsem tvůrce svého života. S knihou jsem začala intenzivněji pracovat, je úžasná a dává mi návod a inspiraci k rušení a změně mých programů. Děkuji za vše a měj se krásně, užívej si života S láskou Marie
Marie M

Děkuji moc Marcelko za nádhernou knihu! Ta je pro mne úplný poklad...nemohla jsem na něco přijít delší dobu i přesto, že jsem pátrala, ovšem vím, že vše je načasované a vše ve správný okamžik přichází...a tvoje kniha plná moudrosti mi dala již mnoho odpovědí, a to jsem teprve na str. 30...
Děkuji moc Alenka Š.

Učila jsem se žít život, ve kterém si plním i své potřeby a přání, a když se ohlédnu
zpět, žasnu, co vše jsem ve svém životě dokázala, a jak lehce se uvnitř cítím.

 

Vážit si sám sebe, věřit sám sobě, stát sám za sebou je vnitřní stav, který pocítíme v sobě jako svou jedinečnou přirozenost, spontánnost, radost spolu s kreativitou.

Nestalo se to mávnutím kouzelného proutku, šla jsem cestou, kde jsem musela více riskovat, různé cesty zkoušet a do nejistoty mnohokrát vstupit než jsem objevila svůj vnitřní klíč k smysluplnému životu, k láskyplnému vztahu naplněného vzájemnou podporou a úctou. 

Našla jsem uvnitř sebe vnitřní Zdroj moudrosti, který mne vede tou nejlepší možnou cestou, uvnitř sebe cítím vnitřní vedení, jak žít v proudu jednoduchosti, lehkosti a být šťastná.

Kniha ve vás zažehne váš vnitřní Zdroj moudrosti, jak žít svůj život naplněný štěstím,
láskyplnými vztahy, radostí a hojností.
Na našem příběhu vnitřní proměny se souborem poselství uvidíte, že je vše možné, že to může být i váš jedinečný láskyplný a spokojený životní příběh...
 

Staňte se vnitřně bohatším cestou vlastního rozšiřování vědomí.

Přeji si navrátit odvahu i vám a předat vám ukazatele k získání vnitřní spokojenosti, radosti a štěstí, na které máme všichni právo.

Ptáte se možná, jako kdysi já: Kde je moje vnitřní radost a klid, jak a kam se tyto pocity vytratily? Co se to děje a proč to uvnitř tak bolí?Vlivem rodových liníí, výchovou a vzdělávacím systémem s mentálním programováním byl utvářen mylný obraz s pochybnostmi sami o sobě spolu s převzatými vzorci a přesvědčeními. A tak se náš vnitřní moudrý Zdroj a potenciál skryl pod tím vším. Došlo k vnitřnímu oddělení a přesto nemusí zůstat ztracen.

Tato kniha vznikla, aby byla inspirací i vám, abyste poznali sami sebe, svůj jedinečný potenciál, svůj Zdroj moudrosti a měli rádi sami sebe, vážili si sami sebe a žili své smysluplné vztahy, plnili si svá přání a tvořili s láskou svůj spokojený život ve všech životních směrech.  Žijte i vy svůj  šťastný příběh, nikdy není pozdě stát sami za sebou a nechat se vést svým vnitřním Zdrojem tou nejjednodušší a nejlepší cestou.

Chci Vám ukázat, že si můžete plnit svá přání, ačkoliv se vám to může zdát ještě nemožné, všichni žijeme v tělech s uloženými dávnými vzorci v podvědomí, které omezují nás samotné, naše vztahy a skrze tato nastavení vnímáme svět a vytváříme svůj omezující pohled na život. Když přeladíme své záznamy podvědomí na jinou polaritu prožitku pomáháme svým životním příběhem k životnímu přerodu a restartu vědomí ostatním. Je krásné žít bez vlivu vnitřních omezení, žít s vnitřním klidem, láskou, hravostí a radostí. Je to návrat k sobě samým uvnitř sebe.

Přeji si, aby tato kniha byla i pro vás nástrojem s ukazately, jak sladit své vnitřní nastavení získané samotným vývojem a otevřela vaše vnitřní vhledy moudrosti. Aby vám navrátila odvahu, naději a nadšení do vašeho života,  aby jste se opět cítili uvnitř i vně svobodní bez omezení na své cestě ke štěstí.

Štěstí je stav radosti, sebehodnoty, sebeúcty, sebedůvěry a sebědomí. To jsou naše vnitřní hodnoty hojnosti,  které se na životní cestě posunu vědomí plně rozvíjejí, jen jsme pod tlakem konzumního života v materiální honičce a mnoha mentálních omezení zapomněli, že tyto hodnoty pod všemi strachy, obavami a neustálými starostmi uvnitř stále čekají k sebepřijetí.

Na cestě k harmonickému životu se všichni setkáváme se spoustou životních výzev a otázek dle svých vlastních prožitků a zkušeností, a právě to činí jedinečného každého z nás.

V mé knize najdete také i naše výzvy, možnosti úhlu pohledu s mnoha uvědoměními v podobě ukazatelů, jak si s nimi poradit, jak svůj životní příběh a vztahy pochopit, proč se nám některé situace dějí a stále dokola opakují.

 

Proč dvojplamen v realitě?

 

Od začátku našeho vztahu jsem cítila, že k sobě patříme, že můj muž má uvnitř sebe vše, co já vlastně hledám. Vyrovnanost, svobodu a vnitřní klid. Všechno to, co jsem já tolik chtěla.

Prožívali jsme spolu nádherné chvíle plné porozumění, otevřenosti a radosti. Líbila se nám každá chvíle, kterou jsme mohli být spolu.

Postupem času vyvstávali v různých situacích okolnosti a v mé mysli pochybnosti, proč spolu vlastně nemůžeme být. Emoční i fyzické bolesti přicházely v různých časových intervalech a tím sílilo i moje přesvědčení, že se jednoho dne musíme rozejít a jít každý svou cestou. 

Hledala jsem, co se partnerům duše vlastně děje, jak to vypadá v realitě, v každodenním životě a jak vše zvládnout. Moje hledání, poznání, vlastní zkušenosti, a jak nás odhalení podvědomých příčin provedlo procesem vlastní proměny, uvádím v této knize. Tři roky jsem byla vnitřně vedena předat informace o vnitřních odhaleních a sladění duše a těla v realitě včetně přijatých channelovaných poselství určených pro tuto dobu.

S vděčností a láskou vám naše zkušenosti předávám .

 

Vědomým čtením v této knize:

  • dosáhnete otevření uložené pravdy o smyslu života, kterou v sobě všichni máme.
  • pochopíte vlastní emoce a získáte mnoho nových vhledů pro vlastní proměnu
  • budete vnímat a cítit:" vždyť já to vlastně všechno vím a znám." Pocítíte svou moudrou součást a rozpoznáním svých emocí vyplouvajících z vašeho nitra při čtení, projdete vlastním sebepoznáním, emoční očistou
  • dostáváte ukazatele k pochopení svého životního příběhu, rozpoznáváním svých podvědomých programů, uložených postojů, převzatých přesvědčení ...
  • pochopíte životní cestu svých blízkých i ostatních lidí kolem sebe...obnoveným soucitem budete umět pomoci nejen sami sobě z životních úskalí
  • málokdo je šťastným člověkem za jednu noc, život je cesta o uvědomování, přijímání sám sebe pro rozvoj svého vlastního vědomí

Ukázka z knihy

Co se nachází uvnitř nás a proč se chováme tak, jak se chováme?

Uvnitř každého z nás se nachází uložený záznam všech možností chování, které se po mnoho životů energeticky ukládaly do kroniky naší duše. Vyzkoušeli jsme si vše, a to být dobří i zlí, bohatí i chudí, milovaní i nemilovaní, méněcenní i nadřezení, a proto jsou v nás uloženy všechny varianty způsobu chování.

Sami sebe dostáváme do nesnází, pokud někoho posuzujeme, soudíme, hodnotíme, protože část v nás, která někdy udělala to stejné, je v nás samotných odsouzena a trpíme i my. Trápíme tak i sami sebe, proto je velmi důležité překonat energie odsuzování a srovnávání, tím se zbavit uloženého podvědomého břemene, které jsme získali samotným vývojem duše.

S hlubokou vděčností a láskou je tato kniha věnována všem lidem hledajícím vnitřní klid, radost, lásku a
jedinečnost své krásné duše.

Energie této knihy napomáhá započít procesy energetické očisty, vyššího poznání, uvědomění, znovuzrození dotýkající se hluboce každé hledající duše cestu ke štěstí.

Přijatá poselství a jejich energie startují cesty k odhalení sebe, své duše v procesu energetického přeladění a znovuzískání své životní síly v plné míře.

Získáte nové ukazatele pro své vědomí, kde odpadají závoje zapomnění, kdo jsme a proč jsme tady. 

Předávám vám náš otevřený osobní příběh a soubor přijatých poselství, které nám byly velkou pomocí k vnitřní bolestné emoční proměně, k harmonickému soužití nás dvou.

Původ všech přijatých poselství v mé knize mi byl odhaleno záhy po vydání knihy, bylo pro mne velkým překvapením, že se jedná o pradávnou moudrost Lemurijského kola učení určenou lidstvu pro tuto dobu, vědomý princip pradávné moudrosti, který je uložen v každém z nás..

 

Otevřete se tak své pravdě uložené ve vašem nitru.  Harmonizační klíč odemkne vaši jedinečnou cestu za štěstím.

Vědomým čtením a uvědomováním si sebe přepíšete podvědomé emoční zápisy duše a dotknete se hluboko krásy vaší jedinečné duše. Ucítíte ve svém nitru pravdu svého žití, za srdce vás energie poselství chytí, pocítíte úlevu, budete vědět, jaké kroky zvolit kupředu.

 

 

OBJEDNEJTE SI KNIHU Dvojplamen v realitě nyní.
 Někdy se z "později" stává "nikdy". 

Takže pokud cítíte touhu vědět víc, objednejte si knihu a získejte průvodce na cestu za svým láskyplným životem a šťěstím ve všech směrech. 

Je to kniha, která může změnit Váš úhel pohledu na svůj život a takové věci se neodkládají 🙂

E-kniha Dvojplamen v realitě stojí 330 Kč, vy ušetříte peníze za poštovné a také šetříme i naše lesy

S úctou a objetím Marcela

Průvodce posunu vědomí k jedinečnému vnitřnímu potenciálu