CESTA, JAK POMOCI SAMI SOBĚ V TÉTO DOBĚ

Jak na sebeléčení?

 

Na vše existuje odpověď i řešení uvnitř vás samých

Introspekce je léčivý proces a znamená „dívat se dovnitř“, který je zaměřen na získávání vnitřní moudrosti, vědomostí i příčin duševního stavu v souvislostech a jeho procesech.

HARMONIZUJÍCÍ TERAPIE JE VELMI OSVOBOZUJÍCÍ A OTEVÍRÁ SKRYTÉ SCHOPNOSTI SEBELÉČENÍ.

Harmonizační proces pohledem do nitra je uzdravující  a otevírá vám nové možnosti a příležitosti, jak se konečně cítit skvěle ve svém těle. Budete umět pomoci sami sobě!

Na mém blogu vám předávám na konkrétních příbězích z mé praxe, jaký vliv má vnitřní trauma na každodenní prožívání života a vaše vztahy. Jak vnitřní svět a vnitřní komunikace vlastně funguje k získání úlevy a harmonických vztahů.

Tranformační příběhy podrobně odkrývají, jak záznamy prožitků traumatu a různých přesvědčení vás blokují a omezují prožívání radosti, a jak z toho ven.
Abyste i vy dokázali s jemností ovládnout svoji mysl, řídit svůj vnitřní svět a mohli uzdravit sami sebe, pro vaše budoucí blaho.

Jste často frustrovaní, podráždění nebo úzkostliví? Opakují se vám nepříjemné situace a emoční nepohoda stále dokola?

 • Přáli byste si zvládat vnitřní neklid a napětí ve vašich životních výzvách?
 • Přáli byste si cítit svůj vnitřní klid a radost, být vnitřně vyrovnaní?
 • PRVNÍM KROKEM JE PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST za vše, co se vám dělo nebo děje, příčinou bývají uložená přesvědčení a mentální postoje, které mají také velký vliv na vaše fyzické, emoční, duševní zdraví.
 • Výsledkem je velká úleva, pochopení, moudré vhledy i změna vnímání a úhlu pohledu na prožitky a životní situace
 • Záleží vždy na vaší volbě pokud chcete jít tím nejlepším směrem pro svoje vnitřní i vnější blaho.
 • Životní výzvy i ty nepříjemné jsou známkou dalšího posunu vědomí a jsou přirozenou součástí života, záleží na tom z jakého úhlu pohledu situace vnímáte.
 • Vždy záleží, jak situaci vnímáme, tedy na našem úsudku, emocích, krocích a reakcích.
 • Myšlenky, emoce a pocity jsou energie o určitých frekvencích, které vytváříte a vysíláte, a právě ty přitahují situace s podobným nábojem.
 • To vše možná už víte, ale přesto necítíte klid a pohodu

Co když vás cokoliv nepříjemné opakovaně rozhodí, srazí a ublíží vám to?

 • Co když je pak vaše hladina stresu neustále vysoká protože se situace nevyřeší a tělo je udržováno ve stavu pohotovosti, což zvyšuje hladiny stresových hormonů a vy se cítíte stále slabí a vyčerpaní? 
 • Individuální přístup založený na důvěře pro uvolnění vnitřního napětí vychází z mých vlastních zkušeností s procesem vnitřní harmonizace neboli introspekce i s mnoha mými klienty
 • "Díváním do nitra" se mnohem snáze dosahuje duševního a buněčného zdraví.
 • Každý člověk je jedinečný získáním mnoha prožitků a zkušeností samotným vývojem (včetně tíživých prožitků, které nejsou s nikým identické). Jsou to pouhé záznamy, to nejste Vy!
 • Jedinečnost každého člověka spočívá v naší DNA, která obsahuje geny a uložené záznamy všech prožitků, včetně předaných přesvědčení z prožitých traumat předků, z rodových linií otce a matky. Co s tím a jak si pomoci?

Ukážu vám, jak na to, provedu Vás harmonizačním procesem, budete vědět jak dál. Osvojíte si vlastní harmonizační proces.

 • Každý z vás potřebuje individuální i důvěryhodný přístup, kterého se vám dostane pro váš spokojený život, abyste se mohli soustředit na sebe a důležité věci ve vašem životě.
 • Protože všichni tvoříme jeden celek a na každém z nás velmi záleží stejně tak, jako záleží na buněčné paměti (DNA) a chemických procesech našeho těla, abychom se cítili v duševní pohodě.
 • Vše se vším souvisí a je se vším propojené.

Kontaktujte mne / napištemi, zavolejte a rezervujte si termín schůzky nebo telefonickou konzultaci.

HARMONIZUJÍCÍ TERAPIE JE VELMI OSVOBOZUJÍCÍ!

JSEM TU PRO VÁS

Bc. Marcela Němcová
Intuitivní terapeutka pro dosažení harmonie duše, mysli a těla
Lektorka a průvodce SEBELÉČENÍM

Provedu vás vaším vnitřním světem pro emoční a mentální osvobození, harmonizováním vnitřních záznamů uložených z dětství a převzatých z rodových linií. Na vše existuje řešení uvnitř vás, poznáte pravdu i moudrost těla uvnitř sebe, ukážu vám, jak na to. Vzájemná důvěra pro obnovu duševního zdraví je vším.  Jde to!

+420 724 152 410
Email: info@marcelanemcova.cz

Mikuláše Střely 250
Krucemburk, 582 66 Kraj Vysočina
Havlíčkův Brod, Horní 182

Přečtěte si vyjádření mých klientů

Dobrý večer či milá Marcelko, kdybyste jen věděla s jakou láskou a vděčností na Vás myslím A JAK KRÁSNĚ SE PO HARMONIZAČNÍM SEZENÍ CÍTÍM. Tolik jste mi pomohla, nějak mi to vše začíná docházet, jak velké změny jste mi pomohla vnést do mého života a já se cítím nepopsatelně radostněji a lépe. Každý večer se těším na Vaši audio harmonizaci. Jen jsem zjistila, že uvnitř sebe ten čas letí poněkud jinak a vně mnohem rychleji. Takhle sama se sebou většinou strávím v tom našem pozemském čase tak hodinku, i když mi to přijde jako chvilka. Je to pro mě nepopsatelná úleva, když člověk může to vše potlačené a nevyřčené konečně vyjádřit a být útěchou sám sobě uvnitř sebe.. Jsem Vám tak vděčná, to se nedá ani vypovědět.
Pavlína JouklováÚčetní
Přijde mi, že od té doby, co jsem měla to potěšení být u Vás, neuběhlo deset dní, ale tak pět let. Ty změny jsou obrovské..., když se naciťuji na svoji duši a srdce, tak mám přímo euforické pocity, moje duše je tak ráda...a vždy se večer už moc těším na vnitřní spojení.. Vše je díky vám tak povzbuzující a dává mi to vnitřní sílu nějakým způsobem ustát své bolestné pocity, emoce i pochopit, že vše v našich životech má svůj význam ... 🙂 Že nic není náhoda..ještě jednou děkuji
Pavlína Jouklová
Osobní harmonizační terapie je skutečně sezení, které mi změnilo a mění život. Je to jediná “terapie” (a že jsem jich absolvovala stovky za posledních 20 let), kdy jsem skutečně prožila a cítila, že se uvnitř mne něco stalo, že se toho uvnitř opravdu mnoho zpracovalo a uvolnilo. Je to ta nejlepší investice, kterou si člověk může dát, protože se mi skutečně změnil a mění život i prožívání, a pak mi lehce šlo udělat velké životní změny a nová rozhodnutí do směru po kterém jsem toužila jít. To osvobození je pro mne obrovské. Děkuji
Michaela F. Terapeutka
Dakujem za hlboký ľudsky, emocionálny a duchovný zážitok. Odvážny, prekvapujúci, vysvetľujúci, dojemný a odpúšťajúci. Je mi ľahšie na duši, naučila som sa, ako si pomôcť, keď ma niekedy zase postretne pochybnosť, strach alebo smútok. Ďakujem Marcelka, že má sprevádzaš týmto mojim procesom sebauzdravovania a sebaobjavovania. Je veľmi prijemne vidieť sa inými krásnými očami
Anna PiskováPedagog
Marcelko, touto cestou Ti ještě jednou mnohokrát děkujeme. Harmonizační proces nám oběma i synovi velmi pomohl a musím říci, že i výstupy a výboje, které se mezi námi děly , najednou ustaly. Odhalením našich vnitřních příčin se nám všem třem velmi ulevilo. Díky Tobě máme doma po dlouhé době krásnou pohodu. Jsi opravdu úžasná 😘
Stáňa Marešovámasáže
Ďakujem Marcelko za tieto dni, bolo to pre mňa naozaj ťažké, ale vďaka tebe sa mi podarilo nájsť cestu, z ktorej som sa vzdialil. Ani neviem či dokážem vyjadriť vďaku, ktorú cítim. Som Ti vďačný za pomoc s dosiahnutím svojho kľudu . Z počiatku som tomu neveril avšak po prvej terapii som cítil neopísateľné uvoľnenie , pokoj a vyrovnanosť . Dnes mám už za sebou 3 terapie a môžem povedať, že nachádzam svoj kľud a porozumenie. Terapie mi pomohli si dať do poriadku osobný život , svoje nálady som vedel ovládať. Bolesti z detstva, ktoré boli ťažké a veľakrát mi nedovolovali sa pohnúť ďalej, som vedel vyriešiť . Tak isto som objavil aj seba samého , svoju vnútornú silu a odhodlanie. Určite odporúčam terapiu každému kto by chcel dosiahnuť pokoj a kľud vo svojom vnútri a chcel by viesť vyrovnaný a pokojný život.
Martin VojtkovskyRealitní makléř
Jsem velmi vděčná, že jsem díky Tobě pochopila, jak se dívat na život a na moje prožité nešťastné životní situace. Harmonizační terapie mi velmi pomohly a já pocítila zase svou radost, a za tvou pomoc Ti patří velký dík, děkuji za to že jsi, že Tě mám a mohu se na Tebe obrátit 🙂. Po každé terapii se cítím krásně, svobodnější a lehčí od těch břemen, co jsem si celý život vláčela, o kterých jsem ani netušila, že je uvnitř sebe mám. A nyní vím , jak si poradit, jak na sobě dál pracovat. Jsem ráda, že vím jak na to. Je to cesta a ještě spousta práce na sobě mně čeká, to vím. Prošla jsem třemi harmonizačními procesy a každý byl ojedinělý a pocit lehkosti na konci je slovy nepopsatelný ! Pochopení , že všechno najdeme v sobě ve své uložené minulosti a v dětství, jsem poznala díky tobě. Odhalil se mi můj vnitřní postoj sama k sobě, k otci ,k matce , ke svým dcerám , k penězům a v neposlední řadě i mužům . Rozumem je to nepochopitelné, ale kdo to zažije pozná, že uvnitř se stane něco jako zázrak. Obzvlášť naposled, kdy Jsem měla neskutečné bolesti kotníku (otok, zarudnutí, prsty namodralé) a nepostavila jsem se na nohu. Usmála ses a pomohla jsi mi s odhalením příčiny a nástup úlevy od bolesti a otoku byl neskutečně rychlý ! Netušila jsem, že mám uvnitř tak silný vztek sama na sebe a může mi to způsobit silnou bolest i otok. Už třetí den jsem normálně chodila a mnoho věcí jsem si uvědomila. Moc a moc Ti děkuji a jsem Ti neskutečně vděčná .......
Magda HránkováObsluha čerpací stanice
Milá Marcelko, velmi děkuji za mnoho poznání a za předané ukazatele na mojí cestě k dosažení úlevy. Osobní proces harmonizace vnitřních energií byl pro mne obrovskou pomocí pro hlubší odhalení uložených záznamů. Ve svém životě jsem narážela na ponižující, odmítající a opovrhující jednání v komunikaci. Prožívala jsem silnou životní nespokojenost, cítila jsem se, že nejsem dost dobrá. Vynořovalo se mi mnoho negativních pocitů a cítila jsem se sama s vlnami zoufalství. Díky knihám, které jsi mi doporučila jsem získala přesvědčení něco musí být jinak. Nechtěla jsem být uvnitř generál. Prostudovala jsem mnoho knih o smyslu života, ale chtěla jsem to vše umět žít a to byl pro mne ten těžší krok. Marci děkuji Ti, že jsi mi s těmito tématy pomohla i s mými pocity hněvu odhalením několika vnitřních příčin. Také Tvé meditace mi stále velmi pomáhají k dosažení hlubšího klidu v emočních vlnách. Na své cestě vnitřní proměny cítím větší klid, jistotu a víru, že je vše tak jak má být, cítím se více žensky, láskyplně a radostně. Také praktikuji jógu a zpracovávám si dál sama vnitřní nastavení a nechávám se vést a je mi mnohem lépe. Osvojuji si tento meditační harmonizační proces a díky Tobě vím, jak na to. Děkuji a doporučuji vám všem, kdo nevíte, jak se z trápení dostat.
Kristýna TrávníčkováAsistentka pedagoga
Zdravím všechny, kdo čtete tyto řádky. S největší pravděpodobností jste se vydali na cestu sebepoznání a seberozvoje. Pokud hledáte cestu ke své jedinečnosti ráda bych Vám z celého srdce doporučila Marcelku Němcovou. Je to průvodce, který svými metodami otevírá Váš potenciál, objevíte Vaše jedinečné dary a najednou Váš život nabere úplně jiný směr a smysl. Najednou budete šťastný, protože budete dělat práci a ve svém životě přesně to, co Vás baví a na co jste uvnitř expert a v čem vynikáte. Mezi námi konkurence neexistuje, protože každý jsme jedinečný ve svém projevu, talentech, schopnostech a darech, které zde máme projevit a uplatnit.... Proto není konkurence ale vzkvétá naše jedinečná propojenost a spolupráce. Každý přispívá svou jedinečností.V tom to totiž tkví harmonizační osobní proces, najdete přesně v čem jste opravdu dobří. Protože i Vy jste jedinečný a zasloužíte si být šťastný. A vše, co Vám v tom brání Vám může Marcelka Němcová pomoci odstranit a ukázat cestu, jak si sami v životě pomoci. Najednou můžete cítit neskutečnou úlevu a radost i klid. Já vám tímto mohu tuto zkušenost jenom doporučit.
Katka NovotnáStudentka
Dakujem za hlboký ľudsky, emocionálny a duchovný zážitok. Odvážny, prekvapujúci, vysvetľujúci, dojemný a odpúšťajúci. Je mi ľahšie na duši, naučila som sa, ako si pomôcť, keď ma niekedy zase postretne pochybnosť, strach alebo smútok. Ďakujem Marcelka, že má sprevádzaš týmto mojim procesom sebauzdravovania a sebaobjavovania. Je veľmi prijemne vidieť sa inými krásnými očami
Anna PiskováPedagog