Akce byla již ukončena!

Mimořádný dárek pro Vás 

DVĚ AUDIO MEDITACE ZDARMA A
E-KNIHA pouze za symbolickou cenu!
 
Channelovavé meditace, které přinášejí vnitřní úlevu a klid, čistí a přelaďují tíživé energie, které se nyní intenzivně vyplavují na povrch.

V meditacích i v knize naleznete vnitřní klid a naději k nalezení víry v lepší časy a k obnovení vaší vnitřní radosti.

Radost nás léčí a spouští chemickou reakci v těle pro navýšení imunity.
Strach naopak obsadí naše tělo a snižuje výkon imunitního systému, proto jsem se rozhodla pomoci i Vám k udržení se v naději.

Neváhejte a využijte mojí nabídky ještě dnes. 

 

Získáváte ode mne nástroje pro tuto náročnou dobu, kdy je velmi důležitá naděje, klid a víra v lepší časy, a já cítím, že Vám mohou velmi pomoci, proto mám dnes pro vás speciální dárek a to:
dvě audio meditace zdarma ( původní cena 555 kč )
a plus mojí knihu v hodnotě 290 kč
pouze za symbolickou cenu 150 kč.
Tato akce platí na kombinaci obou těchto nástrojů k vaší harmonizaci.

E-kniha Dvojplamen v realitě, AŽ PŘIJDE ČAS VAŠÍ VNITŘNÍ PROMĚNY, BUDETE PŘIPRAVENI

V mé knize naleznete soubor poselství pro tuto náročnou dobu, jak otevřít svá srdce, svůj vnitřní plamen lásky, dobra, soucitu, úcty a obnovení naděje, odložením vnitřních omezení, vnitřní uložené tíhy vyplouvající nyní ve velké míře na povrch.

  • Tato mimořádná nabídka je časově omezena po dobu 10 dní
  • Proto využijte ještě dnes mého dárku pro Vás k získání klidu a naděje ve vašem nitru
  • Neodkládejte svou možnost na jindy ať z toho není nikdy, dopřejte si dávku pohody, klidu a harmonie ve svém srdci v této náročné době

Vysokovibrační audio MEDITACE 

Channelovavé meditace, které přinášejí vnitřní úlevu a klid, čistí a přelaďují tíživé energie, které se nyní intenzivně vyplavují na povrch.

ZÍSKÁNÍ A OBNOVENÍ naděje, radosti, klidu, soudržnosti, lásky, soucitu, vděčnosti jsou nyní velmi důležité pro každého z nás, proto mám pro Vás tuto mimořádnou nabídku pro Vás.

Zaposlouchejte se do živé meditace přijaté formou chanellingu s aktivací pro vlastní harmonii a nastolení vnitřní radosti.

Aktivujte svůj vnitřní klid, energii nadšení a lásky uložené uvnitř vás. Poznejte kým jste a proč jste tady. Otevřete se harmonickému životu v radosti a lásce. Pociťte svou jedinečnost a láskyplnost vašeho nitra v těchto meditacích.

1) E-kniha Dvojplamen v realitě

  • Začtěte se do příběhu se souborem přijatých poselství pradávné moudrosti určených k vnitřnímu přeladění podvědomého zatížení v každém z nás.
  • Přeneste se k vlastním harmonizačním klíčům pro dosažení šťastných a harmonických vztahů a spokojenosti ve všech vašich životních směrech
  • Nastartujte svou novou cestu za vnitřním sebepoznáním k odhalení své jedinečnosti a spokojenosti ve všech vztazích

2) eBook zdarma, meditace, obrazy

eBook zdarma

Jak mám žít
Hledání cest JAK MÁM ŽÍT a šťastná být. Vztahy jsou "léčebnou" zraněných duší pro dokonalé sebepoznání a otevření uložené moudrosti v každém z nás. Harmonický vztah nastává procesem vnitřního sebeléčení zraněného nitra obou partnerů Jak harmonizovat vnitřní traumata osobní i rodové linie. Inspirujte se mou cestou a stáhněte si e-book zdarma.
Zaposlouchejte se do živé meditace přijaté formou chanellingu s aktivací pro vlastní restart vědomí a nastolení vnitřní radosti. Aktivujte svůj vnitřní klid, energii nadšení a lásky uložené uvnitř vás. Poznejte kým jste a proč jste tady. Otevřete se harmonickému životu v radosti a lásce. Pociťte svou jedinečnost a láskyplnost vašeho nitra v těchto meditacích.
Autorské reprodukce vysokovibrační obrazů. Jak mohou energetické podpořit vaší vnitřní energii moudrosti a jedinečnosti? Energetické obrazy jsou pro nás jazykem a zprávou světla, vyjádřenou vibrací pro aktivaci vyšších frekvencí v nás. Energetické obrazy vznikají na mé vlastní transformační cestě formou vhledů a vnitřních vizí pro přínos informací z vyšších sfér.

3) Osobní sezení, semináře

Osobní harmonizační sezení

Mých služeb využilo již více jak 200 lidí

Semináře - kalendář akcí

Mých seminářů se zůčastnilo již více jak 320 lidí

Harmonizační klíč určený pro tuto dobu

k dosažení vnitřní i vnější harmonie ve všech životních směrech. Kniha i meditace jsou sestaveny tak, aby vás svou energií přenesly k vlastním klíčům pro šťastný život. Získáte nástroje, které mohou velmi změnit Váš život a takové věci se neodkládají

Reference

Knihu mi Marcelka věnovala osobně, byla to vlastně první kniha, kterou mi někdo daroval. Velmi si toho vážím a pravidelně kontroluji její přítomnost v knihovně. Toto dílo je mi sympatické tím, že není moc dlouhé… 😊 a má velmi významný obsah poselství pro tuto dobu. To je skvělá kombinace. Čtením příběhů získává čtenář přidanou hodnotu, která nastupuje až tehdy, kdy se knížka zase zavře. Vyplouvají originální autentické dávno zapomenuté zážitky, traumata, zkrátka dějová linka, kterou nám napsal sám život a víte jak na to. Jedná se vlastně o romantické drama, které vždy skončí láskou.
Pavlína T.Disponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
K meditacím: Jelikož jsem paní Marcelku poznala osobně, meditace poslouchám i z důvodu, abych v sobě navodila pocit její přítomnosti a našeho prvního setkání. Její hluboký hlas v kontrastu s její laskavou duší mému uchu lahodí. Meditace jsou upřímné, srdečné, přesvědčivé a pokorné. Věřím každému slovu, vím, kdy dojde k poklesu hlasu. Jde z nich velká a silná energie, která se postupem času mění. Stává se lidštější a konzumnější, působí radost a klid, bolest ustává. Že první poslech byla emoční nálož, není nic překvapivého. Důležitá je jeho pravidelnost, ale můžeme si být jistí, že si duše řekne ve správný čas o další porci zábavy. 😊
Pavlína TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
Milá Marcelko, děkuji za meditace i Tvou knihu a krásné věnování, hodně na Tebe myslím, ráda bych se s Tebou jednou viděla. Meditace jsou silné a "úderné", před usnutím si je pouštím a život se mi mění, dostávám hodně podnětů v každodenním životě. Přála bych si mít hotovo, někdy nevím čím své čištění začít, jsou to vlny, kdy jsem jednou smutná, jindy jsem radostná a jedu na krásné vlně ...je to proces a já vím, že jsem tvůrce svého života. S knihou jsem začala intenzivněji pracovat, je úžasná a dává mi návod a inspiraci k rušení a změně mých programů. Děkuji za vše a měj se krásně, užívej si života. S láskou Marie
Marie M
Na začátek spolupráce s paní Marcelkou si pamatuji velice živě. Bylo to jedno uplakané odpoledne, kdy jsem prosila Boha ať mě buď zabije nebo mi pomůže. Do cca 15 minut jsem na internetu narazila na osobu jménem Marcela Němcová. Nechápu proč to nepřišlo už dříve, když z teorie o dvojplamenech mám maturitu na výbornou 😊. Kolo se začalo roztáčet po prvním hovoru. Cítila jsem značný klid a pocit, „že to prostě musí jít“. Vždyť to dotáhla až ke svatbě!! 😊Dlouho mi trvalo pochopit, že Marcelka není stroj, co za nás všechno odmaká a spasí každou duši. Tak to vůbec není a je bláhové s touto myšlenkou do takové spolupráce jít. Marcelka je pro mě „nástroj“. Člověk, který vás citlivě nasměruje, kudy se máte vydat. Ne vždy mi to bylo příjemné a často jsem se vztekala, že si na mě zasedla a pořád na mě vidí mouchy 😊. Je to přísný, ale laskavý učitel. Nikdo, krom nás samých, tu tvrdou práci na sobě za nás neudělá, bylo by vše táááák jednoduchéé a táááák zadarmo. Děkuji každé své slze za to, kým dnes jsem a paní Marcelce za to, že mě k ní dovedla.
Pavlína Tomšovicovádisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR

Poslední příspěvky na mém blogu:

Zachránit ? Vyhovět?
Otázky, které se nyní množí a řeší je mnozí na své…
Celý článek
Channeling - Poselství 25.8.2020
U mnoha z vás probíhá aktivace souladu elektromagnetických vln vnitřních “radiolokátorů…
Celý článek
Soucit a vnitřní svoboda
Nové naladění proudí ke každému z nás skrze nové vibrace na…
Celý článek
Vlna tvoření - nový obraz
Příspěvky vkládám na facebook a konečně tedy vkládám i na svůj…
Celý článek