Svoboda, čas pro sebe a chybějící hojnost – transformační příběh

Jak svým záměrem měnit svou realitu

Je to 4 roky roky nazpět, kdy mne navštívila paní Eva, která řešila otázku hojnosti a chtěla znát odpovědi na své otázky, jak vydělávat víc peněz. Zmínila, že před pěti lety změnila pracovní směr a pracuje v zaměstnání, které jí přináší sice více svobody a času pro děti a rodinu, jak si tolik přála, ale trápí jí, že má mnohem méně peněz než měla předtím a neví, co s tím může udělat. Chce mít dostatek všeho.

Popsala mi svou novou práci, kterou nyní vykonává po obzvláště časově náročném zaměstnání.

Má prý nyní dostatek volnosti, pochopení, variabilitu pracovního času a tím i více času pro osobní život a své potřeby, jak si přála.

Ve svém vnitřním světě si chtěla tedy pořešit, co chce a co již nechce a zároveň poznat, co by ona sama mohla udělat pro změnu, aby měla kromě pocitu naplnění z toho, co dělá i řádné ohodnocení. 

Zeptala jsem se: 

Jaké bylo tehdy Tvé přání, co sis konkrétně přála, aby přišla změna? Hluboké nádechy a výdechy umožní zklidnění mysli a vynoření situace, ve které ses tehdy nacházela včetně pocitů a myšlenek.

Jak ses tehdy cítila? Přála sis tehdy konkrétně co? V klidu dýchej, hluboký nádech a výdech několikrát po sobě, aby se Ti vybavila i ta silná chvíle tvého záměru.

 

Po chvíli mi Eva sdělila:

Cítila jsem se svázaná, na sebe ani na rodinu jsem neměla čas, trápilo mě to. Přála jsem si tehdy větší prostor a čas pro osobní život i kdybych výměnou za to měla méně peněz, menší příjem! Vždyť já jsem si tehdy nezadala do záměru potřebný příjem. Už to vidím, já jsem připustila, že mi stačí méně výměnou za čas, myslela jsem si, že to zároveň znamená se něčeho vzdát a v tomhle případě většího příjmu, myslela jsem na menší výdělek hlavně, že budu mít svobodu a více prostoru pro své děti a sebe. Já jsem to připustila mít méně!

M: A dostala jsi přesně to, co jsi chtěla, co sis přála, na co jsi tehdy silně pomyslela: svobodu, klid, ale zároveň i méně peněz. 

E: No to jo, to je pravda, teď už to také vnímám, dostala jsem všechno, co jsem chtěla a co jsem připustila jako možné a to se i stalo. To musím dnes nějak změnit! 

A tímto uvědoměním paní Eva dostala zároveň obrovskou šanci vytvořit uvnitř sebe nové rozhodnutí včetně pocitu s touto novou volbou, kde požadovala svobodné zaměstnání,  svobodnou práci, kde jejím přáním je mít vše: vnitřní klid, lásku, pocit naplnění, štěstí a radosti s dostatkem peněz a hojnosti pro sebe, děti i rodinu. Vnímala uvnitř sebe, jak se chce cítit a představovala si, že to tak už je. Jak krásné to je a jak spokojeně se cítí.

Vždy dostaneme to, na co myslíme a oč požádáme, náš vnitřní pocit s novým záměrem úzce souvisí.

A tohle bylo tehdy i pro mne klíčové poznání pro vnitřní spojení a vnímání Zdroje vnitřní moudrosti, kdy jsem získávala i já odpovědi na moje otázky ohledně hojnosti. Každý, s kým jsem se setkala a setkám mi přináší nejen nové vhledy ale i nějaký dar k uvědomění.

Proto jsem se zeptala i tehdy sama sebe nahlas:  Co bych nyní měla vědět? Co mi tato situace ukazuje? Je něco, co si mám uvědomit, co mám v sobě poznat, vidět?

Vnímala jsem, že moment prožitku paní Evy mi ukazuje téma, na které se mám v sobě podívat já, abych zjistila jaké rozhodnutí jsem si kdysi vytvořila, o co jsem konkrétně kdysi žádala já v situaci, kdy jsem se rozhodovala pro mou zásadní životní změnu. 

Zastavila jsem se a zůstala v klidu a najednou se mi vybavila celá ta situace před 11 lety, kdy jsem hledala cestu z pocitu bezmoci a bylo mi ukázáno, že já jsem se v úseku své velké životní změny rozhodla takto: chci mít konečně svobodu, cítit vnitřní klid, poznat pravou lásku, radovat se a společně se smát, chci zažít pocit naplnění. Chci poznat smysl svého života, chci poznat kdo jsem, proč jsem tady, jaké jsou mé schopnosti, talenty a dary.

A to vše jsem přesně postupně dostávala, to vše se mi opravdu plnilo!

Ale v ten moment jsem zároveň uvnitř sebe vnímala i to, jak jsem tehdy smýšlela o penězích: peníze štěstí nepřinášejí, k životu stačí málo, důležité je najít vnitřní klid, abych byla konečně šťastná, dokážu se uskromnit, hlavně, že budu cítit a vnímat svůj vysněný klid, radost, štěstí a láskyplný vztah. 

V ten moment jsem pochopila, co vše se mi za jedenáct let vlastně plnilo, že jsem vše do puntíku (zvládla) dostala včetně uvědomění, že všichni vždy máme to, co chceme, co sami sobě dovolíme ale většinou to vše vnímáme až zpětně, až když se jednoho dne ohlédneme zpět.

Všichni jsme silně ovlivňováni záznamy prožitků s přesvědčeními z minulosti, vnitřním naprogramováním i každodenními rozhodnutími.

Přesvědčení, kterými sami sobě stojíme v cestě

Zde jsou některá z nich: na mě tolik nezáleží, stačí mi málo, spokojím se s málem, stačí, že mám co jíst a kde spát, k životu toho moc nepotřebuji, uskromním se, musím myslet na ostatní. 

Během svého života jsem si vytvořila mnoho omezení a postupně jsem je zpracovávala, poznávala, přijímala a odhalovala staré záznamy pro přepis různých omezujících přesvědčení, vzorců chování, které uvízli v buněčné paměti. 

Jakmile si dáme nový záměr například: chci jít tou nejlepší možnou cestu v lásce, radosti, štěstí, naplnění včetně finanční hojnosti, tak abychom toho mohli dosáhnout začnou se vynořovat postupně k uvědomění omezující záznamy k přeladění, přepisu. Všechny, které nás brzdí v nějaké životní oblasti, kterou máme momentálně na řadě. Osvobozujeme sami sebe od všeho, co nám již neslouží, abychom se cítili tak, jak si přejeme.

Sliby z minulých životů

Součástí mojí cesty bylo i odhalování vlivu z minulých životů. Během vnitřních procesů jsem se seznamovala sama se sebou včetně svých já z minulosti. V průběhu mé transformace mi bylo umožněno průběžně sledovat svůj vnitřní film tohoto života i inkarnační seriál o mnoha dílech k uvědomění, přepisu a novým volbám.

V jednom z mnoha příběhů mých minulých já se objevila žena, která ztratila všechny své blízké, velmi se tím trápila a hledala pomoc od svého utrpení. Doufala, že pomoc najde v církvi, kde byla vedena složit slib pro osvobození se od svého utrpení: vzdávám se osobního života ve prospěch Boha, slibuji, že budu všem trpícím pomáhat a nikdá se nebudu žádné odměny domáhat, a to slibuji navždy. Stávám se nezištnou služebnicí Boží.

 

Zajímavé je, že v tomto životě jsem se od dětství vyhýbala kostelům, církvi jako takové. Slovo Bůh mi dlouho vadilo, a proto jsem používala jiné vyjádření – Vesmírný Zdroj.

Vnitřní návštěvy a komunikace se svými minulými Já a vnitřní moudrostí mi přinášely hluboká poznání pravdy, zkušenosti, vhledy i nové volby změnou prožitku pro přepsání starých slibů.

Spojení s vnitřním Zdrojem moudrosti mi napomáhalo s uvědoměním Boha jako energie lásky, která se nachází v každém z nás a také pravdy, že – Bůh nechce, abychom trpěli, ani abychom se vzdávali svého života v něčí prospěch, ani abychom přebírali zodpovědnost za utrpení životů druhých. Natož abychom se vzdávali hojnosti a přijímali vědomí chudoby skládáním nesmyslných slibů, které se následně prolínají do našich dalších inkarnací a omezují prožívání naplňujícího života ve všech životních směrech. 

Odtud pramenilo i přesvědčení: stačí mi k životu málo, stačí, že mám co jíst, kde pobývat a kde nocovat. Když jsem se svého Já z minulosti zeptala, jak se ona sama vlastně po slibu cítila, vnímala jsem její odpověď: cítím se potřebná a naplněná, moje cesta je pomáhat a sloužit, aspoň někdo mě potřebuje. 

(Došlo mi, že tento pocit, že jsem nepotřebná se prolínal i tímto životem a byla jsem vděčná za odhalení příčiny, a velmi se mi ulevilo)

Spolu jsme došli k závěru vnitřními rozmluvami, že žít svůj osobní život, přijímat hojnost a mít pocit naplnění je právo nás všech, stačí se pouze rozhodnout a dovolit si mít vše, co život nabízí.

Změnou prožitku a novou volbou došlo k přepisu tohoto záznamu na buněčné úrovni.

Máme to, co sami sobě dovolíme

Můžeme mít vždy to, co my sami sobě dovolíme. Často netušíme, co nás to drží zpátky, co nám nedovolí se posunout ani proč se cítíme tak, jak se cítíme. Proč odmítáme nebo se bojíme přijímat protihodnotu za svou vynaloženou energii, čas, zkušenosti a schopnosti.

Ulevilo se mi vždy, když jsem našla příčinu mých pocitů i přesvědčení, že na mě nezáleží, že nic nepotřebuji, že mi stačí málo, které mne dlouho provázelo.

Následně mi byl ukázaný ještě jeden život spojený se slibem, tentokrát to byl život dívky, která dala slib své matce: slibuji, že budu v naprosté poslušnosti sloužit těm, kteří mi poskytují nocleh a stravu a budu vděčná za to málo, co mám, já nepotřebuju víc. Vzdávám se svých přání a snů, abych přežila.

Postupně jsem skládala mozaiku svého bytí a vnímala spojitost mnoha souvislostí k uvědomění vlivu minulých životů, abych harmonizovala i záznamy z dávné minulosti.

Poznávala jsem, jak nás ovlivňují energie našich já z minulosti i se svými klienty a i pro mne to vždy byly nádherné aha momenty, díky kterým můžeme vytvářet nové volby a změnu dávných rozhodnutí.

Jsem vděčná za všechna ta poznání, zkušenosti, podporu a intuitivní vedení

S úctou

Marcela  

obrázek: Energetický obraz Bohyně radosti z mojí tvorby.
Pokud chcete podpořit mojí práci a tvorbu zakoupením obrazu Bohyně, Anděla nebo kalendáře Bohyní bude mi potěšením – galerie energetických obrazů se nachází zde.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů