„Okno“ hlubokého poznání

Mnozí z vás cítí stejně, jako já, že od počátku roku 2022 energie velmi zesilují, a tím i proces hlubokého sebepoznání pro následné navýšení vibrací.

Započalo pro nás nové období plné překvapení, a pro mne se odstartovala nová cesta pro odhalování dalších střípků mozaiky pozemského bytí a původu příčin z dávné minulosti, uložených záznamů dávných přesvědčení, a tak pracuji intenzivně nejen sama na sobě, ale v mezičase i s mými klienty a navzájem si po té sdílíme svá poznání, postřehy a zkušenosti.

Vnímám, že od začátku února, přesněji 2.2.22 se otevřelo jakési okno k hlubšímu poznání sama sebe uvnitř, a od té doby je to jeden vnitřní proces za druhým s malými přestávkami na odpočinek od vnitřních vln, které chtějí ven, aby mohly být v mém nitru vědomě přijaty a zharmonizovány…

Od mých “kolegů”, naladěných na podobné vlně a cestě jako já, mám stejné informace, také od ledna vnímali zesílení vnitřního procesu se zvýšením únavy i emočních stavů tíhy.

Leden byl naplněn vibrací Bohyně posvátného ženství s níže uvedeným poselstvím pro dané období odpovídající astrologickému znamení zvěrokruhu:

LEDEN 2022
Obraz BOHYNĚ POSVÁTNÉHO ŽENSTVÍ

Co vám vysoké vibrace tohoto díla přinášejí?
Silné energie ze zdroje pro otevření vnitřních kódů posvátného ženství.

Otevírá naše vnitřní dary:
vznešenost, něžnost, velkolepost, moudrost, posvátnost, půvab a sebeúctu.

Vibrace Bohyně nám říká:
„Přicházím v plné velkoleposti ke všem ženám k probuzení posvátnosti vnitřní Bohyně.

Přináším uvolnění a osvobození od vnitřních traumatických záznamů.

MN
Autorský kalendář Bohyně 2022

Ale únor otevřel téměř okamžité poznání pro následné vnitřní sladění, a to mnohem rychleji vynořujících se vln z buněčné paměti, a to jedné za druhou.

Toto zesílené okno hlubšího poznání má být v plném proudu do 22.2.22, a tak jsem touto informací byla vlastně nadšená, i když se někdy cítím trochu zničená, ale přijímám vše s odvahou a vlastním odhodláním, jako důležité žiotní výzvy svého posunu, a ne jako nějaký další problém.

A vždy se mi neskutečně uleví a hned po té cítím větší vnitřní soulad než tomu bylo dřív… a tak každý den jsem ráda více sama se sebou a uvnitř sebe, abych sama sobě v této náročné době dopřála vibračně růst.

Hlubší vhledy

Právě v den 2.2.22 mne bylo umožněno více hlubších vhledů, a to až do první inkarnace, kde bylo kdysi dávno „mnou“ vytvořeno zásadní rozhodnutí a spolu s ním tehdy vzniklo, a bylo uloženo i mnoho záznamů vnitřních přesvědčení, která se podvědomě opakovala a zasahovala do různých oblastí i tohoto mého života.

Byla to zároveň i obrovská úleva, ale to jsem netušila, že to je pouhý začátek a ocitnu se den za dnem stále hlouběji v poznávání prvního dílu mého „inkarnačního seriálu.“ Najednou vnímám tento svůj proces, jako návštěvu svého vnitřního „kina“:)

Pracuji na sobě už více než 13 let a mohu říci, že kola transformace nyní přicházejí po sobě mnohem rychleji než tomu bylo dříve.

Poznání přichází postupně a vždy v plynulosti, jakmile jsme připraveni vnitřní odhalení vědomě uchopit, pojmout a vnitřní harmonizací zvládnout.

MN

V průběhu této mojí cesty si zpětně uvědomuji, že postupem času jsem harmonizovala mnoho podobných vnitřních záznamů přesvědčení, která se ale v menší míře stále v nějakých situacích dokola objevovala.

Nevzdávala jsem se, abych jednoho dne poznala původ a spolu s ním i mnoho nových souvislostí, a to i s dokonale naplánovaným scénářem pro tento život dle těchto záznamů.

Bylo mi umožněno nahlédnout odkud tyto záznamy a podvědomá přesvědčení pochází, a které vnitřní části čekaly na přijetí, odpuštění a na uzdravení.

Návrat k sobě

Nyní cítím nádherný vnitřní NÁVRAT SAMA K SOBĚ z hlubokým poznáním původních příčin tehdejšího vnitřního oddělení prožitkem hlubokého smutku, strachu o život milované osoby, tedy i kořene všech strachů, což je strach ze smrti.

Tehdy došlo k oddělení dvou energetických vnitřních proudů (dvou plamenů v sobě) v sobě silným traumatickým prožitkem a následným uložením tíhy s přesvědčeními: Láska přináší utrpení, všechno je marné a zbytečné, jsme odsouzeni trpět po zbytek života …a den za dnem mi bylo ukázáno mnohem více záznamů v mém podvědomém seznamu … (texty celého příběhu jsou ve fázi přepisování)

Zároveň cítím uvnitř sebe, že toto hluboké poznání bylo pro mne, pro nás oba velmi zásadní a podporující.

A také vím, že nevím, co vlastně ještě přijde, ale těším se na vše, co vědět mám.

Od ledna jsem popsala mnoho sešitů a v mezičase postupně všechny texty přepisuji do počítače, abych mohla moje nová poznání a nové zkušenosti sdílet i s vámi v příspěvcích a možná i další knize.

Onu „knihu“ vlastně postupně píše můj život sám a já sama jsem zvědavá, kdy má spatřit světlo tohoto světa.

MN

Únor je vibrací Bohyně s pochodní vnitřní pravdy a silně koresponduje s tím, co se uvnitř nás nyní odehrává.

Níže uvádím poselství pro toto dané období a astrologické znamení zvěrokruhu.

ÚNOR 2022
Obraz BOHYNĚ S POCHODNÍ

Co vám vysoké vibrace tohoto díla přinášejí?
Symboly otevírají a rozvíjejí vaší jedinečnou intuici a vaše
vnitřní vedení. Vyzařující vibrace na podporu opravdovosti
a otevřenosti v komunikaci vnitřní pravdy.

Vaše vnitřní Bohyně vám říká:
„VÍM KÝM JSEM A PROČ JSEM TADY!“

Přináší silnou energetickou podporu pro vnitřní vedení k
získání sebehodnoty, důvěry a víry v sebe, ve své jedinečné vhledy, dary, talenty a poslání.

AKTIVUJE ODVAHU K VYJÁDŘENÍ SVÉHO PRAVÉHO „JÁ“

Autorský kalendář BOHYNĚ 2022

Přeji vám z celého srdce láskyplné časy, radost, odvahu a naději pro lepší svět.

S obdivem a úctou
Marcela

PS: Pro zvýšený zájem o sérii 12 ti obrazů Bohyní v autorském kalendáři Bohyně 2022 bude kalendář zanedlouho ještě v nabídce na mém e-shopu, pokud budete mít zájem o informaci – možnosti objednání napište mi, a já vás budu včas informovat.

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře
 1. Klementina napsal:

  Milá Marcelko,
  Přečetla jsem si tvé články a ráda bych přidala k tomu své.. svůj náhled, vhled…

  Leden byl pro mne, minimálně loni, měsícem klidu, odpočinku, rozjímání, nabírání sil.. zimního „spánku“..
  Letos se cosi změnilo. Otevřelo se nové i staro-nové. Staré strachy, které upadly v zapomnění či pocitu, že už to bylo, přišly v novém rozměru. Jako závan minulosti, jako zkouška, jestli jsem skutečně o minulost lehčí.. a skutečně, stačilo být pozornější, dát chvilkovou pozornost tomu, co se zdálo, že se vrátilo. To proto, aby minulost už konečně mohla odejít, snad navždy.
  Leden navzdory zimnímu klidu velmi aktivní.. krajiny vnitřní snad nabraly více sil. Krajiny vnější, tělo Klementinky, se, po staru, uložilo k zimnímu spánku.

  Únor nezměnil podobu ledna, spíše ji přitvrdil. Hned na začátku, zdálo se, že sestoupilo peklo.. peklo ve mne. Neklid, který jsem už dlouho necítila, prázdnota i pocit, co si tady, na zemi počít, kam směřovat, co smysl má a co ne.. Po jedné sobotě, hned začátkem měsíce se dostavily i příběhy různých úrovní lpění na úsudcích, vztazích, nastaveních.. Silné tak, že se zdálo, že málo co má smysl.. A pak, v podobě blízkého bratra Antonia, sester Janišky a Marcelky přichází úleva a chápání, že mé pocity nepatří jen do mého, omezeného světa.. že se děje.
  Najednou mi dává vše smysl. Jsme součástí celku, to víme, však, když toto můžeme znovu a znovu zažívat, potvrzuje se naše uvědomování, vzájemnost a jednota jednoho s druhým.. dává mi smysl a povzbuzuje mne vzájemné sdílení… děkuji, že mohu být vaší součástí… děkuji..

  • Ahoj Klementinko, děkuji za tvé krásné vyjádření a otevřené sdílení, ano, jsme na jedné vlně a děje se to vše v mnoha z nás a já jsem velmi vděčná za vzájemnou podporu každého z vás. Jsem ráda, že jsi. Děkuji Ti

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů