Program nejsem dost dobrý/á, ostatní jsou lepší než já

19-11-2018

Program: Nejsem dost dobrá/ý, ostatní jsou lepší já.

 

Prožívání nespravedlnosti, křivdy, zrady se na mnohých z vás v dětství výchovný systém dopustil, zranit bezbrannou dětskou duši dopustil.

Příkazy a zákazy, výhružky a tresty – talenty u dětí blokují.

Programování mysli takto začíná, svobodnou volbu dítě nemívá. Povel musíš – nesmíš všem tvořivou sílu bere, každý nyní vzpomeňte i sami na sebe.

Dělat jste museli i to, co jste nechtěli jenom proto, že jste museli.

Když se vám někde něco nedařilo byla vám řádně ukázána vaše neschopnost a pohrdání vámi i ponížení dostávalo se vám dost.

A tady začíná vlastní pochybnost o sobě, srovnávání, rozdělování na děti horší, lepší, dokonalé. Častokrát dítě označené za horší je velmi talentované ale přemírou povinností je zahlcované, často i rodiči málo podporované a objímané.

I děti potřebují prostor a svobodu k projevu a k tvoření, všechny bytosti jsou obdařeni jedinečnými talenty a dary postavením planet již od narození.

Povinnosti a přísný řád vlastní jedinečnost dětí popírá, ti, co více zlobí potřebují více prostoru, svobodně “ dýchat”, aby došlo k vlastnímu tvořivému projevu.

Možná jste byli také kdysi v něčem označeni za méně schopné a opovržením vás trestali, ty schopné stále nad vás vyzdvihovali.

Sebevědomí mnoho let jste v sobě neukotvovali.

A když jste se chtěli obhájit a vše vysvětlit chyběla důvěra a podpora rodiči, pochopte, že staré výchovné vzorce jim bránili postoji dítěte uvěřit. A takto nespravedlnost, zrada byla naložena i na vaše záda.

Mnozí z vás prošli touto vlnou vlastního odporu a přijali za své nejsem dost dobrá/ý a nemohli jste své sebevědomí dostat nahoru.

A jaký příklad chování byl všem v těchto případech do vínku dán?

Nejsem dost dobrá/ý a méně schopní než já si zaslouží býti opovržení. A odtud se naprogramování opovržení s lidmi veze, souzením a rozdělováním lidí se svět k laskavému jednání nedoveze.

Všichni vědí, že dospělí učí děti svým příkladem životní postoje a chování k lidem, proto ti, kteří byli v dětství na duši jakkoliv zraněni měli by začít se svým vnitřním klidem.

Odpustit křivdy, zrady, ublížení, ponížení a nespravedlnost, jen tak pomohou sobě a svým dětem prožívat životní radost.

Pokusit se opustit všech vnitřních zranění kolotoč pro svůj klid na duši a nyní už víte proč. Vždyť jsou to uložené energie to nejste my, pamatujte si, jste jedineční takový jací jste, i vy.

 

I já jsem si zpracovávala vnitřní traumata z dětství – smutek, strach, pohrdání, zradu, ponížení, vztek a chybějící podporu v dětství. Do školy jsem se bála chodit, byla jsem často nemocná, cítila jsem se nedokonalá, špatná a hloupá v mnoha situacích, kdy nás na prvním stupni „soudružka učitelka“ trestala i fyzicky a rodiče mne nevěřili. Netušila jsem kolik strachu z ublížení jsem v sobě jako dítě uložila, jsme dospělí a myslíme si, že to máme vyřešené, zapomenuté a tečka. Ale ono to tam někde v podvědomí hluboko uložené zůstává. Dnes mohu říct, že ačkoliv to nebylo jednoduché vrátit se do příčin uložených záznamů všech strachů – dokázala jsem postupně odpustit tyto energie vnitřního “ jedu“. A jsem za tuto očistnou emoční cestu podvědomí velmi vděčná…za vnitřní úlevu a klid na duši tento proces opravdu stojí za to.

O záznamech podvědomí i z minulých životů, programech, vzorcích, blocích a postojích, které mi blokovaly vnitřní radost jsem otevřeně napsala knihu, osobní příběh včetně všech poselství ze Zdroje, které mi velmi pomáhaly pochopit, co se to vlastně se mnou děje. Kniha: Dvojplamen v realitě. Až přijde váš čas vnitřní proměny, budete připraveni. 

Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů