Rozkvétající vnitřní moudrost ženy

Poselství

V této době rozkvétá květ uvnitř tebe, který ozařuje energií lásky všechny kolem tebe.

Tvá duše nyní rozkvétá do větších rozměrů a ty vstupuješ do nových láskyplných směrů.

Každá žena kdysi dávno uvnitř sebe věděla, jak dosáhnout vnitřního klidu, míru, harmonie a lásky navzájem, aby nepanovala lhostejnost, nepřístupnost a nezájem.

Na úrovni buněk ukryla se moudrost posvátného ženství pro tuto dobu, probouzí se v každé z vás a to nejen trochu.

Otevíráte se své moudrosti a mnoho z vás nepochybujete o své vnitřní jedinečnosti.

Již neohlížíte se na ostatní kolem sebe, ale věnuješ se sami sobě, svému nitru, které vám sděluje každý den láskyplný směr k novému radostnému jitru.

V každé buňce se na úrovni DNA ukrývá moudrost vědění o směru láskyplného učení. O učení skrytých schopností v každém z vás, jak obnovit vnitřní hlas a naslouchat moudrému vedení, jak přistupovat s laskavostí a soucitem k sobě i ostatním, jak vystoupit z tíživých záznamů bolestných emocí, mentálních obav a strachu.

Již se nemusíte bát ani trochu. Nemusíte se svou vnitřní tíhou žít, již víte, jak si s ní poradit a svobodně žít. Proto jste tu chtěly být a svou vnitřní moc posvátnosti konečně do svých rukou vzít, proto vás těší a láká žít s pocitem lehkosti létajícího ptáka.

Lehkost, radost, vděčnost a sebepoznání vám pomáhá vstoupit do vnitřní síly a skryté schopnosti a dary vás vedou žít v každodenním soucitu a vnitřní píli.

S odvahou se pouštíte mnoha uložených obav s přesvědčením, že něco nedokážete, po té uvnitř sebe cítíte, že vše, co si na úrovni srdce přejete také dokážete.

Již se nesrovnáváte s ostatními, protože víte, že každý dar a schopnosti jsou navzájem propojeny s ostatními. Všichni jste střípkem dokonalé mozaiky pro dosažení soudružnosti lidstva teď a tady.

Každý z vás je důležitý a jedinečný v lidském bytí a energie lásky každého z vás pomáhá právě těm, kteří potřebují právě vás, všichni jste součástí láskyplného poznání a plánu.

Neobávejte se a s odvahou vpřed jděte, mnohem více riskujete, zkoušíte a tvoříte to, co si vaše intuice žádá, taková bytost má sama sebe ráda. Vaše osobnost spolupracuje v souladu s vnitřním vedením a je nápomocná k sebevyjádření, sebeprosazení, sebeúctě a hlubokému poznání.

Vaše radost, sebevyjádření a vděčnost je důležitá pro posun lidí kolem. Radost je na vaší cestě velmi důležitá, je pro ostatní kolem přímo nakažlivá.

V této době se vaše schopnosti a mentální omezení velmi rychle mění, vnitřní proměnou jste důležitou součástí vnější změny.

V plném proudu probíhá obnova božských podobností a vy stále více sjednocujete sami sebe, duši, mysl a tělo, konečně se stáváte tím kým jste a je vám více veselo.

Vaše intuice, vaše odvaha, láska a píle naplňuje láskyplné cíle.

Nenechávejte se svou myslí ošálit, když vám říká, že něco nejde nebo, že jít jinou cestou se nedá, žádná z vás se svého vnitřního vedení již nevzdá.

S radostí vyzvedáváte ze své buněčné paměti i své skryté talenty, schopnosti a dary a zkoušíte, jak žít teď a tady.

Uvnitř vás se nachází potřebné vědění pro posun vědomí, proto nenechte se svou myslí zmást, když vám začne odpor klást. Vždy uklidněte s láskou tuto část uvnitř sami sebe.

S odvahou objímejte každou pochybující část, věřte sami sobě a harmonizujte mentální záznamy minulosti znovu a zas.

A o to jde a o to tu běží, cítit se naplnění klidem, radostí a být jako vánek svěží. Tento vnitřní pocit vás žene vědět o lásce, radosti a vděčnosti víc, protože víte, že můžete tomuto světu dát lásky mnohem víc.

Umíte se na svou vnitřní Bohyni napojit a svou moudrost v realitě projevit. Vědomým tvořením pocitů zasahujete nejen do své reality, dodáváte ostatním naději, více odvahy a vnitřní síly, žijte nadále v soucitu a pocitem radostné víly.

Navracíte se ve velkém počtu k sobě samým, k sobě domů, požehnejte jeden druhému k tomu.

Můžete se cítit jako vznešená labuť, jako svobodný pták, vyřešením záznamů minulosti již nemusíte na jednom místě stát. Uvnitř každé z vás sídlí moudrost posvátného ženství, které naplňuje vaše sny o laskavosti, soucitu, klidu a míru.

Mnoho radosti a lásky vám přeji

S úctou Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů