Soucit a vnitřní svoboda

Nové naladění proudí ke každému z nás skrze nové vibrace na planetě Zemi.

Asertivita je darem vnitřního soucitu ve vztahu sám k sobě a ke všem blízkým. Naučila jsem se říci „ne“ pokaždé, když nechci někam jít nebo něco dělat, tím dovolujeme ostatním, aby si také prošli svými pocity, jako je například zklamaní, nebo jednoduše nechat je reagovat jakkoli v daný moment chtějí a mají.

Jen tak mohou poznat také svá nastavení a uložené části. Nejsme zodpovědní za pocity druhých ani za jejich životy, jsme zodpovědní pouze sami za sebe, za svůj život.

Nebylo to mnohdy jednoduché a snadné, jak to nyní z textu vyplývá, moje vnitřní nastavení vyhovět a zachraňovat byly zpočátku velmi často v přesile. Když jsem rozpouštěla nepříjemnou energii těchto částí prožívala jsem své selhání, pocit, že o mně nikdo nestojí, že tu pro mne není již místo, že mne již nikdo nepotřebuje, že tu nemám uplatnění, že jsem už pomohla všem, jak jsem mohla a musím jít.

Jakmile tyto pocity prošli skrze tělo, pochopila jsem, že to byl pouze projev odchodu mé naprogramované části osobnosti “zachránce”, která chtěla být uznána, přijata a přeladěna pro následnou smysluplnou spolupráci k naplnění mého poslání.

Pomáhat v růstu tam, kde o to stojí, těm, kteří jsou připravení a chtějí žít v harmonii. Každá naprogramovaná část má svůj kladný potenciál a naším úkolem je ho objevit, vnitřně přijmout a nově nastavit. Vzdala jsem se části zachránce, která za cenu svého vyčerpání se stále snažila někoho zachránit, poučit a vést.

Ve správný čas došlo k uvědomění, že ve skutečnosti je to zasahování do životních lekcí ostatních a pouze se oddálí prožití potřebných lekcí těch, které zachraňujeme, oni se vrátí zpět do situací, které je mají něco naučit a posunout.

Protipólem nastavení bylo tedy sdílet ukazatele, psát příspěvky, knihy a společně se setkávat, tím pomáhat všem, kteří se chtějí posunout a růst, žít v harmonii ve všech vztazích a oblastech svého života, a vzájemným sdílením zkušeností a poznáním chtějí pomáhat, spolupracovat a posouvat se navzájem.

Těm, kteří pro svůj posun jsou ochotni dělat potřebné kroky a již vědí, že vnitřní soulad v nás za nás nikdo neudělá. Vlastní harmonizační proces je o umění se zastavit, být často sám se sebou k sebepoznávání a obnovení vnímání situací z vyššího úhlu pohledu.

A období vývoje tohoto roku, ve kterém jsme se ocitli nám přímo nahrávalo k hlubšímu probuzení sám sebe. Vlastní sebedisciplínou ochotně na sobě vnitřně pracujeme, mysl nám již nebrání poznání sám sebe uvnitř sebe, jen tak obnovujeme soulad a harmonii ve všech životních směrech.

Každý, kdo aktivně pracuje sám na sobě je obdarován často pocitem, že má andělská křídla, pocitem vnitřní svobody, který nám pomáhá být 100% tím, kým jsme. Být autentický a sám sebou. To nám přináší léčivé a obohacující možnosti pro vlastní životní účel, štěstí, harmonické vztahy, zdraví a projeví se to v každé oblasti našeho života.

Vždyť spolu jsme všichni celkem, jsme nádhernou božskou mozaikou všeho co je. Skládáním střípků své vlastní jedinečné mozaiky života přispíváme jedinečným dílem do pozemského puzzle k navýšení vibrací celku.

Přeji vám mnoho radostných dní a děkuji za vaši láskyplnou přítomnost, za vaše úsílí a odhodlání být tím, kdo jste. Být příkladem ostatním, kdo cestu hledají a hledat teprve budou….

S úctou a láskou

Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů