Tlak na sebe je brzdou hravosti, radosti a hojnosti.

Krásný podvečer vám přeji, v poslední době jsem v přísunu informací a užívám si vlastního vnitřního procesu svého posunu ale i krásného psaní… a tak až dnes v mezičase vkládám toto krásné přijaté poselství i na svůj web…

☀️

Vyvíjíš li na sebe jakýkoliv tlak pro dosažení svých záměrů a cíle, věř, že vyčerpáváš svou energii v plné míře. Tlak vyvine energii vnitřního odporu a pak mysl navýší tlak a zvýší snahu, pak výsledky jdou v daném směru dolu.

Propustit tlak na vnitřní úrovni však musíš, jen tak svou hravost a nadšení z tvoření okusíš. Tlak na posun a růst k dosažení dokonalosti brzdí každého na cestě vnitřního poznání, posunu a tvořivosti. Tlak je silná energie rozumu zastavující duševní síly z vnitřního prostoru.

Pocit, že nemůžete se z místa hnout a všechna snaha je marná, vám vaše vnitřní vedení předává, ukazuje vám, že tlak vám nic v realitě nedává. Na co tlačíš, to se odsouvá, představ si to, jako když tvá ruka na partnera nebo posun nebo úspěch tlačí, tak sám udáváš směr k jejich odsunu.

Tlakem vysíláš odpudivou sílu magnetu, která protipól odsunuje a velmi těžko se úspěchu v jakémkoliv směru dosahuje. Netlač na nic ve svém životě a otevřeš se vlastní sebehodnotě. Jen tak poznáš kým doopravdy jsi a kudy jít, jak žít a dobře se mít.

Touha, radost a nadšení je tím motorem v každém harmonickém a tvořivém životě, přispívá vnitřní hravostí a radostí k vaší sebejistotě. Tlak znamená stále se do něčeho nutit a neustálým vlivem myšlenkových forem se ze spánku nechat budit.

Tlak je rukou strachu a rozumu brzdící vás v posunu. Povolit tlak ve svém vnitřní světě je potřeba, naladit se na své nitro s vědomými nádechy, obnovit svou vnitřní svobodu s vědomými nádechy a výdechy. Nechat tlak projít celým tělem a odevzdat se vnitřnímu procesu zcela, pak spadne energetická mříž, která svírala tělo, jako vězeňská cela.

Nejistota na cestě růstu je znakem nedůvěry v sebe, ve své vnitřní vedení, ve svou vnitřní sílu a své jedinečné schopnosti. Nespokojenost je vnitřní nesoulad z nějakou částí osobnosti, která vytváří pochybnosti a získá vliv nad tebou.

Strach z neúspěchu ve vztahu a nebo z nedostatku přitahuje dokola situace s pocity neúspěchu, samoty a nedostatku. Příčinou je většinou strach a s ním spojené další emoce, negativní pocity a myšlenky plné obav. Jakmile myšlenky získají tvou plnou pozornost a energie emocí pohltí tělo, tak různé nepříjemné situace v realitě opět vytváří, bolí tě hlava i celé tělo.

Ten, kdo chce, tak svou vlastní cestu do nitra hledá, jen tak se zmást myšlenkami a vnitřním nastavením nedá. Uvnitř pochopí každý svůj dokonale propojený systém mysli, duše a těla, který se v každém nachází, vnitřní schopnosti mnoha možností vyvedou každého z nesnází.

Realita je vaším vlastním výtvorem ovlivňována přijatými přesvědčeními, převzatým vzorci, vyplouvajícími emocemi a následných myšlenek. Rozhodni se pro krásný život již teď, přijmi svou minulost, přítomnost i pravděpodobnou budoucnost jako celek, pak si sám/a volíš, co si v životě zkusíš.

Nepopírej žádnou svoji část, pocit, myšlenku ani emoci, popírání vede tě k těžkostem a možné nemoci. Hovoř a promlouvej se svým tělem, se svou duší i se svými částmi sám sebe, přijmi je a vybírej si ty nejlepší sám pro sebe. Nauč se se sebou ve svém nitru pracovat a budeš se ze svého života radovat.

Uvnitř sebe postupně nalezneš odpověď na každou otázku a započneš fantastickou životní procházku. Máš li vizi čeho chceš dosáhnout, a kde chceš být, musíš mít odvahu ve svém vnitřním spojení častěji být. Poznávat pravdivě sám/a sebe, všechny části osobnosti, které jsou součástí tebe. Každou část máš přijmout a obejmout, vždyť je tvoje, jen tak vystoupíš z vnitřního emočního chaosu a myšlenkového boje. Tak měníš své vnitřní energie, své jednání a sám/a sebe uvnitř a následně i situace vně.

Své tělo tak omlazuješ, ladíš a uzdravuješ, své spokojenosti a úspěchu dosahuješ. Tvá touha, jak se chceš cítit a co chceš prožívat tě k pravděpodobným já vnitřně vede, jejich přijetím a kontaktem na správnou cestu tě každé z nich dovede.

Silná touha po lásce, růstu, vnitřním klidu a radosti je tvým motorem a tvými ukazateli pravděpodobné budoucnosti. Věř, že na energetické neviditelné úrovni existují tato “ spokojená a nadšená já” již nyní, tvá touha přivádí tě k víře v sebe a k rozhodnutím, aby se tak mohlo stát, už se ničeho nemusíte bát.

Harmonizace sám sebe přivádí tě nejprve ke všem částem, emocím, pocitům a myšlenkám, které blokují, aby se tak stalo, vnitřním sebepoznáním a dotazováním se sám sebe vytváříš nové energické mosty pro spojení s pravděpodobnými hosty.

Nová nastavení:
– Vážím si sám/a sebe
– Úspěch je přirozenou součástí mého života.
– Štědrost sám/a k sobě je cestou k úspěchu
– Mám všeho dostatek a jsem vděčný/á za vše co mám .
– Jsem jedinečný/á již nyní
– Já jsem volnost, lehkost, hravost a svoboda
– Tvoření je mou hravostí, nadšení a potěšení na mé cestě mi přináší hojnost, bezpečí a radost
Ukazateli obnovy je osloven vždy ten, kdo energií slova a věty je přímo do srdce zasažen.

Přeji vám z celého srdce nádherný každý den.

S úctou Marcela
Přijato 7/7 2020

Nově v mých nabízených službách naleznete příjem informací formou channelingu pro vás. Zprostředkovaný příjem poselství napojením se na energetické pole a duchovní průvodce pro předání sdělení, zprávy, ukazatelů a vhledů pro vás.
Cena 1100 Kč

Pokud toužíte získat ukazatele pro další krok formou poselství pro vás, napište mi
e-mail: info@marcelanemcova.cz, napište mi telefonní číslo na vás, ozvu se vám max do dvou pracovních dnů nebo mi napište sms na telefon 724 152 410

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů