To, jak se cítíme, je uloženo uvnitř nás

„Za každý odvážný krok k uspokojení svých snů, přichází mnoho radostných dnů. Já děkuji, že poznat jsem směla, jak důležité je jít tam, kde bych já být chtěla, žít vědomě a cítit se uvnitř celá“.

„Dnes vím, že za vše ve svém životě jsme zodpovědní jen my sami, v prožívání radosti si bráníme podvědomými programy, omezujícími postoji a převzatými vzorci chování“.

Nová energie planety přináší čistící energii pro každého z nás.V každé situaci, kterou procházíme, je ukryté energetické nastavení a podvědomý vliv, který má být námi rozpoznán.

Působením této léčivé energie se otevírají soubory uložených energií, pamatujte, jsou to „pouhé“ energetické zápisy duše, to nejsme my.

Pomáhalo mi pravidelné rozpoznávání vlastních pocitů, co vlastně já uvnitř sebe v různých situacích cítím.

Sebereflexe je základem vlastního posunu. To, co cítíme je naše emoce a ostatní neví, jaké pocity v nás probouzí, co uvnitř sebe my cítíme.

Obrovský přínos spočívá v odpuštění na vnitřní úrovni svého srdce. Než jsem došla k pochopení a otevření tohoto očistného procesu, hledala jsem za své negativní pocity viníky okolo, hodnotila a posuzovala ostatní a nevěděla, jak změnit situace kolem sebe.

Každý nyní probouzíme jedinečnost své duše, která je plná lásky, dobra, soucitu a laskavosti. Za vším negativním se skrývá vliv strachuplné energie,
podvědomých programů, které ovlivňují naše chování a komunikaci, aniž bychom to tušili. Očistou otevíráme schopnosti, talenty a dary uložené v nás.

Pocity, že se stále motáme v jedné situaci stále dokola, jsou ovlivňovány převzatými a uloženými vzorci, bloky, postoji a energií minulosti, které ovlivňují dokola naše životy.

„Když si uvědomíme, že je to jen uložená energie v nás, že to nejsme my, započne vlastní proměna nitra“. Protože jakou energii vysíláme, taková se nám zpět vrací, vše je o nás, o naší sebereflexi a o práci sám na sobě. Svou proměnou měníme i okolní svět.

Toužíme se stát takovým člověkem, kterého bychom chtěli sami potkat a milovat.

Sebemenší změna na sobě, ve svém chování a v komunikaci k ostatním, probouzí v našem nitru životní radostnou sílu, vnitřní čistotu, dobro a laskavost na úrovni našeho srdce. Když pochopíme a uvědomíme si pravdivě především vliv svých omezení a bloků, můžeme začít měnit náš život k lepšímu. Všichni se učíme žít vědomý, láskyplný a radostný život.

Naděje a víra v sebe, ve svou jedinečnost nás posouvá ke krásám našeho nitra. Ani mně by v tom nejlepším snu nenapadlo, že budu vedena napsat knihu, malovat energetické obrazy, přijímat informace ze Zdroje a sdílet veřejně informace a meditace.

S láskou a úctou Marcela♥

Jsem vnitřně vedena energetická díla tvořit, aby se i vám mohlo skvěle dařit.

Vytvořeno s láskou i pro vás♥:

Vysokovibrační obrazy v reprodukci k přeladění a aktivaci více informací

Vysokovibrační meditace, cesta k vaší jedinečnosti, více informací zde

Kniha Dvojplamen v realitě – soubor poselství ze Zdroje, více informací zde

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů