Učíme se žít jinak, myslet jinak, vnímat jinak

Mnoho z nás procházelo a prochází vlnami a výkyvy emocionálních energií strachu, nespokojenosti i hněvu, které se střídají v těle. Můžeme si to představit jako šedou energii, která obsadí tělo a orgány a způsobí disharmonii v imunitním systému a těle. Touha žít v klidu, lásce a radosti si žádá odvahu, nadšení a sebedisciplínu na cestě v novém věku.

Pro mě osobně se stala meditace před 12 lety každodenní záležitostí.
Tehdy to bylo pro mnoho lidí kolem divné a slovo meditace směšné. Ale mně samotnou dovedla k vnitřnímu klidu a harmonickému životu, pochopila jsem smysl života a systém vnitřního života.

Vše je o tréninku a disciplíně udělat si čas sami na sebe a přijmout zodpovědnost za vše, jak jsme žili, co jsme kdy vytvořili, kam jsme se dostali, abychom otevřeli svou cestu ve štěstí, odložením emočního zatížení.

Vnitřní očista je proces harmonizace svého nitra a postupně se stává součástí vědomého života vnitřním sebepoznáváním. Samotná mysl již nemá vládnout našemu životu, proto se učíme uvádět svou mysl, emoce a srdce do rovnováhy, a sladěná mysl je nám prospěšná k vytváření harmonického života.

Tím pomáháme nejen sobě, ale i všem okolo sebe, a ty zase svým blízkým, a takto se vlna proměny šíří a nitro se uzdravuje u všech, kdo touží posunout se dál. Cesta začíná u každého jednotlivce.

My vyrábíme a přijímáme energii, která je mnohdy nevědomou volbou a pohonem pro naše myšlení a činy. Pro držení se se starého myšlení nebudou již příznivé podmínky, to udržuje stále dramatické situace a prožitky.

Je čas na změnu a přijetí všeho uvnitř sebe, jsme na cesta průchodu vnitřního odhalení, přijetí a přeladění vytvořených energetických částí vývojem.

Nejdříve se vám může zdát, že nejsou změny vidět, ale dění se odehrává neviditelnou formou a zanedlouho vnímáte jinak, cítite se jinak a jste více a více spokojeni. Vnitřní harmonie a svoboda uvnitř každého z nás se blíží. Není to vnitřní zhroucení ale vítané probuzení sami sebe.

Přeprogramovávat se učíme sami sebe v této vývojové fázi proměny nás samotných, a to vše se děje pro změnu v celosvětovém měřítku. Rozpadá se svět založený na strachu a ovládání mysli pro objevení své vnitřní síly, svých talentů i darů. Vlastního daru tvořivosti v každém z nás .

Dar tvořivosti znamená tvořit s nadšením a s radostí, s láskou a s pocity naplnění, vaše tvoření vám přináší ocenění. Nové cesty svého posunu hledá každý sám za sebe pro získání vlastních vhledů a postřehů.

Osvojujeme si umění obnovy své vnitřní síly a nikdo to za nás neudělá. Ke všem, kdo cesty hledá se dostává mnoho ukazatelů, jak si sami pomoci, a jak získat zpět sám sebe v plné jedinečnosti s dary tvořivosti, spokojenosti, nadšení a radosti.

V novém věku přichází nová cesta a nový životní cíl, a to tvořit pro radost a naplnění uvnitř sebe. A jak staré obyčeje pomalu končí, učíme se najednou žít jinak, myslet jinak, tvořit jinak a chápat život jinak.

Každý máme svobodnou volbu rozhodování a také své jedinečné schopnosti, jak zvládnout svou vnitřní energetickou proměnu. Především naše touha se posunout nás vede vždy správným směrem, a najednou víme, jak toho dosáhnout.

A tak objevujte sebe a vnímejte, co vše vám bylo skryté, poznávejte svět uvnitř sebe samých a otevře se vaše jedinečná cesta. Všechny mentální programy se nyní uvolňují pro znovu poznání vlastní dokonalosti. Jde o velký posun vědomí lidstva.

Chaos emocionálních vln je známkou vzestupu pro nás všechny, aby se změnila i naše realita.

Přeji vám odvahu a trpělivost, naději a klid, aby všechna vnitřní poznání přinášely do vašeho nitra vnitřní mír.

s úctou Marcela

více o Leporelo série obrazů: Vnitřní proměna člověka nového věku

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů