Úpřímnost a zranitelnost je vnitřní magií

Láska je ochota být upřímnými nejen sami k sobě, je to i ochota být zranitelnými.

Učíme se mít rádi sami sebe, mít rádi všechny části v nás a vše, co k nám patří, dokonce i pocity a myšlenky, které vnímáme jako nepříjemné a negativní.

Cítíme li hněv, zlobu, vztek nebo pochybnosti či nejistotu, nekritizujme se a nepopírejme je.
Učíme se mít rádi sami sebe i když se necítíme dobře, i to, jak vhodně vyjádřit své pocity.

Máme li v sobě část, která nedokáže někomu odpustit i tato část chce být námi přijata a touží obejmout, komunikovat a dosáhnout spolu odpuštění.

Snáze nám jde milovat své dobro v sobě, laskavost, úctu, radost, – své božství, učíme se milovat i své lidství, což jsou části našeho já, naše podosobnosti, které často zahrnují i negativní prožitky a jejich nedokonalosti.

Nepříjemné a negativní pocity nezměníme tím, že je mít nechceme, že je popíráme, že je ani sami sobě nepřiznáme a nechceme je vidět.
Když je poznáme, přiznáme, přijmeme a máme se rádi, vyvinou se do pozitivních. A to i pocity a myšlenky, které jsou plné obav, strachu, odporu, vzdoru, smutku, nenávisti nebo křivdy a zášti vůči někomu…

Jsou to pouhé vnitřní energetické záznamy, části v nás, které potřebují v této době naší pozornost. Ukončením odmítání a popírání pocitů dáme sami sobě pozornost, uznání, ujištění a lásku, tak jako máme rádi své pozitivní části v nás.

Myšlenkovým obviňováním se za negativní pocity nebo myšlenky tuto energii jen posilujeme. Právě přijetím a uznáním ztrácí nad námi svou sílu a moc. Mnohdy jedna pozitivní myšlenka směrem k sobě vyruší účinky mnoha negativních.

Vzdor a odmítání je podvědomou naprogramovanou volbou. A i tyto části, jako je vzdorovitá nebo odmítavá, touží po našem přijetí. Učíme se mít rádi své přednosti i slabosti. Slabosti představují ty části uvnitř nás, které se projevují nevědomě v oblasti našeho života a právě ony potřebují více naší podpory, aby mohli přicházet do života nové zázračné možnosti.


Osvojujeme si své jedinečné vnitřní skryté schopnosti pro poznání dokonalého energetického systému k ovládání vnitřní magie – harmonického procesu uvnitř každého z nás.

s úctou

Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů