Uvnitř máte vlastní „kino i moudrý internet“


Dochází k vnitřnímu hlubokému prozření, jak vaše nevědomá, naprogramovaná mysl si s vámi na schovávanou “hrála.“
Nadešel čas, aby vnitřní pravda byla rozpoznána.

Jste mnohem víc než víte a v tomto životě velkolepou pravdu
o smyslu života zříte.

Channeling

Jednoho dne obdržíte zcela jasné vhledy, jaká vaše dávná rozhodnutí, dohody a sliby vytvářely ve vašem energetickém systému programové “chyby.”

Každý z vás je sám pro sebe “programátorem specialistou” a má možnost přeprogramovat jakéhokoliv blokující “chybné” nastavení v dokonalém řídícím systému vaší záznamové jednotky.

Nikdo vás neučil, jak se svým nitrem komunikovat a pracovat, mnozí z vás jste se sami učili se svým nitrem komunikovat. A s odhalením této vaší jedinečné schopnosti “re-programátora” se rozzáří láskou váš svět i zrak, a už se nenecháte dávnými záznamy rozdělovat ani ovládat.

Je to jednoduché ovládat vědomě svůj vnitřní počítač, uvnitř vnímáte, kdo opravdu jste a kým nejste, vždy, když si sami na sebe uděláte čas.

Veškeré informace a odpovědi na jakoukoliv otázku vám s láskou poskytne váš vnitřní “moudrý internet”, a pomocí hlubokých vědomých nádechů a výdechů se tam dostanete hned.

Uvnitř sebe máte vnitřní “kino“ je to Vaše vnitřní televize”, kde s vaší volbou můžete sledovat váš vnitřní životní film i seriál a obdržet potřebné vhledy a vize, jakou vnitřní část v sobě obejmout a frekvenčně změnit. Uvnitř máte obrovské možnosti zjistit, jak postupovat v životě dál.

Dovnitř můžeš nahlížet a vstoupit pouze Ty sám, je to Tvůj virtuální počítač se záznamovou jednotkou i internetem, je to Tvůj životní film a pozemský seriál, i Tvůj svatý grál, naplněný pravdou, láskou a moudrostí až po okraj.

Ty jsi ojedinělý s Tvým veškerým poznáním, bolestnými záznamy, prožitými zkušenostmi a uloženou moudrostí, tak jako každý z vás.

V této době potkáváte i důvěryhodné průvodce a spolu s nimi obdržíte i ukazatele, jak si osvojit cestu do svého nitra, jak uvnitř se svými částmi komunikovat a se svými přesvědčeními pracovat. Každý z vás se může opět cítit skvěle na duši i těle.

Vy máte tu moc zahojit svoje bolavé nitro a přivítat každý den radostné jitro.

Mnozí poznáváte, jak “ovládat záznamovou jednotku” uvnitř sebe, jak nahlížet do svého vnitřního filmu, jak měnit frekvenční polaritu uvnitř sebe, jak obnovit soulad uvnitř sebe a žít na Zemi Nebe.

Tuto schopnost má každý z vás. Je na vašem rozhodnutí nahradit fyzickou televizi svou vlastní vnitřní televizí s jedinečným filmem pro odhalení pravdy o vnitřních omezeních i skrytých schopnostech pro obnovení moudrosti s jedinečnými vhledy a dokonalou vizí.

Vizí, jak jít dál, kdo opravdu jste a proč jste tady, jak vytvářet svou vlastní šťastnou realitu tady.

Jste mnohem víc než víte a v tomto životě velkolepou pravdu o smyslu života zříte.

Těšte se na svět krásný a láskyplný, o kterém se vám dosud ani nesnilo, nadešel čas, aby se vám všem harmonické bytí splnilo.

Mistři posvátné moudrosti

S láskou a úctou

Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů