Žena obdařená soucitem

Vědomá žena je obdařena soucitem a je pilířem všech harmonických vztahů, a to doslova.

Svou vnitřní moudrostí je vedena k vnitřní harmonii a souladu, k pochopení zrcadlení a vzájemným prožitkům radosti, úcty, respektu a lásky. Je obdařena vnitřními dary ženy Bohyně s projevy něžnosti, vlídnosti, soucitu, láskyplné podpory a ovládá jedinečné umění harmonizovat sama sebe a tím i ostatní kolem sebe.

Být vědomou ženou je darem pro nový svět, vědomá žena hledá cesty k harmonii ve všech vztazích. Soucit je jeden z posvátných darů ženy s pochopením dokonalosti vzájemného zrcadla.

Miluje bez manipulace a vynucování, ví, že to je cesta k harmonii a štěstí všech zúčastněných.
Každý z nás si nese mnoho vzorců, omezujících přesvědčení a programů, které v této době stále hlouběji harmonizujeme ve svém nitru pro dosažení vzájemného souladu a vnitřního klidu pro rozkvět jedinečných darů moudrosti dávno uložených uvnitř nás.

Muži mnohdy nejsou mistry manipulace, mnoho mužů vám nedělá nic naschvál, nastavují pro nás a my pro ně vnitřní zrcadlo ve všech směrech. To co nám vadí, nebo co nám chybí je o nás…o podvědomém nastavení, vzorcích, přesvědčeních o kterých ani nevíme..

Každý muž je vděčný za pochopení, jemnost, něžnost a vlídnost své ženy, které se mužům po staletí nedostávalo a generačně se nepředávalo, protože se to v rodových liniích neumělo prostě jinak a lépe.

Rozpoznání a odpuštění sobě a všem je cesta k harmonii ve všech životních oblastech.

Vědomá milující žena umí muži lásku dávat a hledá pochopení uvnitř sama sebe na společné cestě ve vzájemném souladu, a muž jí lásku navrací tisíckrát zpět. Neznamená to, že se pouze my snažíme a stále ustupujeme, nebo, že mužům na nás nezáleží, ale že si plně uvědomujeme svůj vnitřní dar moudrosti bohyně a máme pochopení i pro odlišné vnímání svého muže a otevřeně o všem komunikujeme..

Vždy si můžeme každou svou reakci vybrat, jak se zachováme, jak se chceme cítit, zda se budeme něčím zbytečně trápit a vytvářet negativní myšlenky pomsty a tím nízkou energii ve svém těle, která je ničivou silou. Obviňování a odsuzování je pro tělo jako jed, a vyslaný hněv se vrací vždy zpět v podobě jiné nepříjemné situace, pak se necítíme uvnitř v pohodě a lehce.

Věřte, že láskyplné objetí je lék na všechny starosti, vzájemné pochopení, pohlazení, podpora, upřímnost, důvěra, pravdivost a otevřenost ve vyjádření, spontánnost, vzájemná úcta a respekt, a také svoboda a vzájemný prostor je ve vztahu nade vším.


Krásný den přeji vám všem, obejměte se a mějte se všichni rádi, ať vzniká vibrační vlna radosti, lásky a vděčnosti ♥, tolik potřebná pro tento svět.

S úctou
Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů