Žití v hojnosti a luxusu

Zabýváte se pocitem strachu z nedostatku a otázkou, jak dosáhnout vnitřní spokojenosti a finanční hojnosti?

Toto téma je i mne velmi blízké. Pomáhalo mi klást si otázky odkud se ten pocit bere, co je za tím, proč dokola vyplouvá do vědomí, co se skrývá v mém podvědomí za prožitek nedostatku, kdy jsem se tak cítila a sebedotazováním se mi postupně odhalovaly příčiny – různé situace, postoje, názory a přesvědčení k uvědomění si podvědomých záznamů z minulosti s obnovením vnitřního pocitu, že mám vše, co jsem si kdy přála a co potřebuji.

ŽIVOT V HOJNOSTI A LUXUSU NENÍ POUZE O MATERIÁLNÍM BOHATSTVÍ, ŽIVOT V LUXUSU JE O PROŽITCÍCH
Dr. Deepak Chopra

A FINANČNÍ HOJNOST SE DOSTAVÍ

Pokud vás trápí pocit nedostatku zkuste se zastavit, udělat si na sebe čas a odpovědět si na tyto otázky:

* co pro vás znamená pojem hojnost?
* co pro vás znamená pojem luxus?
* co pro vás znamená pojem peníze?
* co jsem o těchto pojmech slýchaval/a v dětství?


Odpovědi bývají pro každého jiné, dle prožitků během vývoje a mohou být pro vás i překvapivé, protože mnohdy netušíme, co se v našem podvědomí skrývá, jakým postojem a přesvědčením stojíme nevědomě v cestě sami sobě a točíme se dokola v jednom kole. Jakmile se jedna situace vyřeší tak se vynoří pocit nedostatku pro jinou oblast života a nespokojenost spustí emoce s tím spojené někdy až do stavů úzkosti, deprese s přesvědčením, že z toho kola není cesty ven.

Uvedu pár příkladů z praxe:

hojnost je jen pro vyvolené, peníze rozdělují lidi, peníze nosí smůlu, peníze nepřináší štěstí, stačí mi málo nebo od nikoho nic nepotřebuji, peníze jsou pro všechny důležitější než já, bez peněz nic neznamenám, a různá přesvědčení vytvořená v dětství – musím něco znamenat, dokázat, někým být, nikdo mi nepomůže, chudý jsem se narodil, chudý zůstanu nebo dokonce padl názor nenávidím peníze, není slušné mluvit o penězích, peníze přináší jen starosti, luxus je zhýralost, a mimo jiné i pocity studu s tím vším spojené včetně bezmoci, viny, obviňování se za chtění mít víc nebo naopak za ochuzování druhých.

Všechny tyto záznamy jsou energií, která je vysílána a vytváří podobné budoucí situace nedostatku. Stud, bezmoc a vina jsou nízké vibrace vědomí blokující vnitřní spokojenost, radost, vnitřní klid, stav pokojného bytí.

Luxusní prožitky a zážitky jsou o naší volbě dopřát si krásu života ve všech jeho podobách – dovolit si žít svobodně podle sebe a dopřát si vše, plnit si svá přání, a každý takový prožitek je luxusem života! Výsledkem jsou krásné pocity, což je hojnost příjemných prožitků a finanční hojnost následuje.

Radost, smích, humor, sebevyjádření, odpočinek, harmonické vztahy

Hojnost a luxus je svoboda ve vyjádření, dělat to, co chci já, být sama sebou bez ohledu, co si o mě myslí ostatní, dělat to, co mi přináší radost, také harmonie ve vztazích, vzájemná objetí, příprava dobrého jídla a společná večeře, podporující slova, laskavost a vzájemná úcta, dopřát si potřebný čas pro sebe i na procházku v přírodě nebo masáž, vzájemné porozumění se stejně naladěnými lidmi, zajít si s milými lidmi na čaj, zasmát se nebo se podívat na oblíbený černobílý film, odpočinout si, když se cítím unavená, uznat a vyjádřit své pocity, i ty nepříjemné, mít dostatek času na všechno i na přečtení dobré knihy.

O víkendu se mojí kamarádce, lektorce jogy, narodila vnučka, psala mi, jak je to krásný zážitek, když žijí mladí svůj život tak, jak chtějí a potřebují, že rodili v klidu a bezpečí domova s důvěrou v život a v sebe, aby všichni prožili krásný příchod miminka na tento svět. Byla velmi dojatá tímto prožitkem s nepopsatelným pocitem uvnitř sebe, pro který není dostatek slov.

Vybavil se mi ten krásný pocit, který jsem cítila před pěti lety při narození mého vnoučka Eliáška, který probíhal také v klidu domova. Byl to nepopsatelný a velmi dojemný zážitek, obzvlášť, když dvouletý Tobík s láskou a radostí přiběhl a jemně hladil svého bratříčka. Jsem vděčná, že jsem u tohoto zázraku života mohla být, byl to opravdu nepopsatelný zážitek.


Každý takový zážitek vyvolává pocit dojetí, lásky, vděčnosti za život sám a dodává nám energii na rozdávání!
Život je především o našich prožitcích a vnáší do našeho života drobný luxus, a tím více vnímáme sami sebe jako hodnotnější a láskyplnější, hojnost prožitků přináší radost a vděčnost za každý prožitý den. Rozšiřujeme tak své vnímání v každodenním životě, kde vnímáme malé i velké zázraky, které se nám odehrávají.


Dnes jsme se po delší době sešly na procházce s kamarádkou a položila jsem ji otázku, jak ona vnímá pojem luxus, byla jsem zvědavá i na její postoj a názor. Bez rozmýšlení mi překvapivě hned odpověděla: luxus pro mne znamená dopřát si krásnou dovolenou pro radost ze zážitků, víš, četla jsem o harmonizačním pobytu, který pořádáš, to by se mi líbilo, zažila bych jiný pohyb, dopřála si masáže, láká mne každodenní cvičení jogy. Přála bych si to zažít, poznat i nové lidi, být sama sebou a zasmát se spolu.
Pak se odmlčela. Ale….nabourala jsem si nedávno auto, koupila si jiné a splácím ho… Ráda bych si to dopřála, letos budu mít kulaté narozeniny, ale nemůžu si to teď dovolit (a večer mi s radostí volala, že našla řešení a dopřeje si to, po čem touží!)

Prožitková harmonizující cesta

Připravila jsem pro vás ojedinělý 7 denní harmonizační pobyt se skvělou jogínkou Marťou za zaváděcí cenu – pestrý prožitkový program pro vaše luxusní prožitky, pro posílení spojení s vaší vnitřní moudrostí, pravým Já, intuicí, která k vám v tichosti promlouvá, jak být sami sebou, jak stát sami za sebou, jak si vážit sami sebe a cítit vnitřní radost a klid, budete vnímat jaké kroky zvolit pro pocit naplnění a lehkost, cítit hodnotu sami sebe a vnímat moudrost informací uvnitř sebe, které jsou právě pro vás jedinečné. Jak jednoduché je naslouchat moudrému Zdroji, který nás vede tou nejlepší cestou.

Na téma Objev svůj Zdroj moudrosti probíhali v loňském roce jednodenní semináře a tam se zrodil nápad vytvořit vícedenní prožitkový pobyt, videozáznam semináře naleznete zde.

Pohoda, radost, klid, propojení pro získání odpovědí

Získáte uvnitř sebe odpovědi na otázky i možná řešení, a budete se cítit jako znovuzrození. Společně zažijeme radostné zážitky, harmonii, humor a klid, i jednoduchost bytí, s námi můžete být sami sebou a pocítit svou jedinečnou hodnotu od které se odvíjí vaše budoucnost.

Chcete si dopřát harmonii, radost a klid, pak neváhejte dlouho, máme poslední místa a rezervace pobytu končí 30.3.2024.
(nutné pro potvrzení počtu míst v destinaci)

Těšíme se na vás a společné prožitky, to jediné si jednou vezmeme sebou!

Být sami sebou, dopřát si radostné prožitky a cítit vděčnost za život sám nám otevírá dveře nových možností a příležitostí pro finanční hojnost.

 

Já ve svém životě děkuji za vše co jsem prožila, za poučení se z chyb a možnost nové volby, za uvědomování si, kým uvnitř sebe jsem, za riskantní kroky do nejistoty, kdy jsem překonávala strach, za své rozhodování a vyjádření být tam, kde chci já, žít s kým chci já, za všechny zkušenosti, i mnoho nových přátel a poznávání sama sebe uvnitř sebe, a těším se na další životní zkušenosti a životní prožitky.


Když se ohlédnu, kde jsem pocitově byla před 15 lety, a jak se cítím nyní – co vše jsem tehdy nemohla (co jsem sama sobě nedovolila) a co prožívám dnes, a jak málo ve skutečnosti stačí k obnovení souladu uvnitř sebe a k těšení se z každého nového dne … to vnímám jako životní zázrak a s radostí své zkušenosti sdílím a předávám.

Žít život v hojnosti svých naplňujících a povznášejících prožitků je ten opravdu životní luxus, jak říká Dr. Deepak Chopra

Tehdy v pocitech bezmoci a zoufalství jsem si v hloubi svého nitra přála prožívat vnitřní radost, ne tu hranou, lásku a společný smích i podporu, vzájemnou úctu a dostatek prostoru pro sebe, toužila jsem dělat, co chci já, to co cítím a být sama sebou bez ohledu, co si o mě, kdo pomyslí… a vše se mi postupně opravdu splnilo, dnes to vše vnímám jako velký zázrak.

Samozřejmě, že přichází různé životní výzvy, ale vždy máme možnost volby, jak se k tomu postavíme, zda se z toho zhroutíme, zda se budeme cítit jako oběť nebo si uvědomíme, co nám ta výzva v situacích ukazuje a přináší, zda budeme věřit, že bude zase lépe, že to nějak zase zvládneme a objevíme i přínos, který se ve výzvě skrývá. Vždyť platí, že vše špatné je vždy pro něco dobré.

Všichni se stáváme se tou změnou, kterou chceme vidět.

S láskou

Marcela

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů