Cítíš se méně, nežli jsi?

Pocity, že nejsem dost dobrý/-á 

Ukrýváš v  sobě pochybnost, že nejsi dobrý/á  dost. Cítíš se méně, nežli jsi, pochop, že jsou to pouze uložené energetické bloky v  podvědomé mysli. Najdi situaci, kdy jsi se cítil/-a , že nejsi dost dobrý/á , snaž se příčinu pravdivě objevit, ať můžeš šťastně žít. Tento program je hluboko zakořeněný, ptej se sám/a  sebe a  bude tebou odhalen a navždy propuštěný.

Je to jen zápis a  přijatý program vývojem tvé životní cesty, najdi ho a  nesejdeš z  radostné cesty. Pochop, že vznikl za vlastní účasti, mnohokrát musel/a  jsi opovržení, ponížení nebo ublížení zažít, aby k  zápisu mohlo dojít.

Když klidná mysl pomocí mnoha hlubokých nádechů a výdechů nastane, tak  poté odpověď se k tobě na povrch z podvědomí dostane.

Již není potřeba pochybnosti o sobě ve svém nitru mít, každý je může odložit a šťastně harmonický život žít.

Brzy všichni poznáte klid na duši a  krásu života, ve kterou tolik doufáte a v  sobě ji neznáte. Fandím vám na cestu. Na cestu za štěstím, harmonií a  dokonalým zdravím, zanedlouho i ty prohlásíš: krásně se životem bavím.

Četli jste příspěvek z mojí knihy Dvojplamen v realitě, Až přijde váš čas vnitřní proměny, budete připraveni.

Nyní zbývají poslední tři hodiny před ukončením mimořádné akce dvě audio meditace zdarma a kniha za polovinu ceny. Využijte této možnosti nyní, ať s toho není nikdy 🙂
Víte, že jsem nenašla u žádných prodejců tak velké zvýhodnění pro vlastní posun ? Objednávejte kliknutím sem: Mimořádná Akce

Osobní terapeutická sezení nejsou v této době pro nikoho přístupná, domluvené termíny byly zrušeny, ale mám pro vás nově tento harmonizační proces formou telefonického spojení pro vnitřní spojení k vaší úlevě a harmonizaci. A co je výhodou, co získáte? Ušetříte za cestu ke mě do HB svůj čas, který byste trávili na cestě a nejenom to, tento proces touto formou je kratší a tím nyní i pro vás levnější, a víte proč? Po kratší konzultaci jdeme rovnou do meditace, na úroveň podvědomí.

A tím odpadá zapovídání se spolu, prodloužení doby sezení a do hodiny se dle mých zkušeností s klienty se cítíte vnitřně lehcí, spokojení, cítíte radost sami ze sebe. Samozřejmě také velmi záleží na vaší situaci, vašich potřebách.
Pro více informací klikněte zde Osobní telefonické sezení

Můj web je nově www.marcelanemcova.cz a proces vnitřní proměny k harmonizaci sebe, svých vztahů a všech životních směrů o kterém naleznete příspěvky na mém blogu uvádím pod názvem Harmonizační klíč.
Najdete mne na fb podívejte se zde Marcela Němcová nebo stránce fb Dvojplamen v realitě, 
Přihlásit se můžete také do mé uzavřené skupiny na fb Dvojplamen v realitě pro neveřejné vzájemné sdílení zkušeností, prožitků, vhledů, co se vám daří, s čím se trápíte a jakou potřebujete radu, vhled a jiné...Těším se na vás♥
Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů