Co nám sděluje vnitřní napětí, neklid, nesoulad a jak si pomoci

Nesoulad vstupuje do našich životů, aby nás vedl naší vlastní nejlepší cestou.

Vstupuje do našich životů, abychom mohli najít způsoby, jak se změnám přizpůsobit a změnili případně svůj směr i své priority.

Většina z nás vnímá, že tato doba nás nutí postoupit na vyšší úroveň, vede nás jít dovnitř, abychom našli větší smysl pro harmonii duše, mysli a těla. Proto potřebujeme pro sebe nalézt i více času, abychom se znovu napojili a vstoupili dovnitř, protože jsme připraveni vyrovnat se více uvnitř a dosáhnout nového stavu vnímání sám sebe.

Každá změna přináší i obavy, strachy a něco uvnitř nás brzdí, blokuje, abychom se do toho neznáma raději nepouštěli. I já se stále učím stát sama za sebou, přijímat změny, i přijímat stavy stagnace, které ve skutečnosti přinášejí nový směr a nacházím odvahu jít dál. Udělat první krok… pak další a další

Mnohokrát se mi podařilo ve svém životě strachy překonat, chtěla jsem se cítit lépe a být šťastná. Dělala jsem něco“ konečně “ sama pro sebe. A byl to i strach, co si o mě ostatní pomyslí.

Je prospěšné dělat to, co cítíte, že chcete a potřebujete, co máte na srdci, bez ohledu na to, jak můžete být vnímáni okolím.

Můžeme odložit svůj plášť nejistoty a najít způsoby, jak se prosadit, naučit se říkat “ne” a žít podle sebe.

Tolik z nás, včetně mě, se naučilo kritizovat a cenzurovat sami sebe a držet se ze strachu zpátky.

Uvědoměním si těchto postojů z minulosti se učíme, že to už nemusíme dělat.

Hlas každého z nás si zaslouží být slyšen a všichni si zasloužíme být viděni.

Na každém z nás záleží a každý z nás má svůj jedinečný příběh a esenci, která je zde na planetě potřebná. Když nějaká situace zaklepe na naše vnitřní vězení, kde jsou uvězněny naše zraněné části, tak právě procesem vnitřního osvobození jsme nuceni vidět sebe i věci jinak.

Prostřednictvím tohoto procesu jsme schopni najít způsob, jak se osvobodit a prostě a jednoduše být.

Když se kolem nás mnohé mění velmi často nemáme jinou možnost, než být sami se sebou, než se vzdávat všech ochranných masek a jen tak být. Učíme se umění prostě být sami sebou, autentickou bytostí.

Právě ve chvílích chaosu se tyto staré masky, které jsme si vytvořili a nosili, rozplývají a odkrývají postupně to, kým skutečně jsme.

Všichni jsme inspirováni k tomu, abychom se osvobodili od soudů i o sobě samých, abychom přijali i probíhající chaos života a našli sílu být sami sebou a užili si radost, kterou nám život také nabízí.

Stačí se zastavit a najít způsoby, jak se vzdát i odevzdat proudu života a prostě být.

Pokud se dokážete naladit na jakýkoli nesoulad ve svém vlastním životě a najít kreativní způsoby, jak jej přeměnit ve větší harmonii vždy pocítíte úlevu a klid. A také radost pod tím vším skrytou. To nám následně nabízí silnou energii, která může přinést rozhodnutí i pro radikální změnu a udělat nové kroky.

Zeptejte se sami sebe:

* Kde mohu obejmout a podpořit sám sebe ?

* Jak se mohu s důvěrou opřít o změnu?

* Jak se mohu postavit sám za sebe?

* Jak si mohu dovolit být viděn?

* Jaké strachy mi brání být svým skutečným, autentickým já?

* Jak mohu s důvěrou čelit jakékoli nepohodě ve svém životě?

Vstupte do své síly, abyste více důvěřovali svým instinktům a podnikli odvážné kroky, pokud je to nutné.

A pokud potřebujete podporu a průvodce do svého nitra k obnovení harmonie, přijetí sama sebe a získání odpovědí na vaše otázky, nabízím vám možnost OSOBNÍHO HARMONIZAČNÍHO SEZENÍ, kde se spojíte i se svou vnitřní moudrostí, která vás povede tím nejlepším směrem.

✅ Objednat se můžete telefonicky na mém tel. čísle: 724152410, nebo pomocí kontaktního formuláře, klikněte zde.

V některých životních situacích je v rozšířených emocích obtížné se “dostat” dovnitř, a i já jsem si v těchto chvílích zvolila pomoc, aby mne moje mysl nezasahovala do procesu. Ve dvou se vše lépe táhne …

S úctou

Marcela

Obrázek: Energetický obraz Bohyně vnitřní pravdy, vím kým jsem a proč jsem tady, z mojí tvorby. Pokud chcete podpořit mojí práci a tvorbu zakoupením obrazu – Obrazy Bohyní a kalendář Bohyní naleznete zde. Děkuji

Co o harmonizačním uzdravujícím procesu píší – vyjádření klientky

“Osobní harmonizační terapie je skutečně sezení, které mi změnilo a mění život. Je to jediná “terapie” (a že jsem jich absolvovala stovky za posledních 20 let), kdy jsem skutečně prožila a cítila, že se uvnitř mne něco stalo, že se toho uvnitř opravdu mnoho zpracovalo a uvolnilo.

Je to ta nejlepší investice, kterou si člověk může dát, protože se mi skutečně změnil a mění život i prožívání, a pak mi lehce šlo udělat velké životní změny a nová rozhodnutí do směru, po kterém jsem toužila jít.To osvobození je pro mne obrovské. Děkuji” Michaela F., terapeutka

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů