Všichni máme velkolepý cíl, obnovit své vlastní skryté schopnosti a vnitřní moudrost i umění,
jak si s  životem s láskou a radostí hrát, s nadšením tvořit a nemuset se již čehokoliv bát.

Otevřením se svému vnitřnímu vedení, budete vědět, jak harmonizovat sebe a svůj život
ve všech životních směrech.

 

Osobní harmonizační sezení, které změní váš život

SLADĚNÍ DUŠE, MYSLI A TĚLA. Budete vědět, jak se spojit se svým vnitřním světem, a jak získat odpovědi na vaše otázky.

Vysokovibrační obrazy a autorské reprodukce

Energetické obrazy předávají informace světla vyjádřené vibrací, pro aktivaci vyšších frekvencí i ve vašich domovech.

Leporela

aneb získejte svojí soukromou galerii vysokovibračních obrazů

E-kniha Jak mám žít? Dvojplamen v realitě

V knize předávám náš osobní příběh vnitřní proměny se souborem poselství ze Zdroje, určených pro tuto dobu

Fáze vývoje partnerů duše

Vztah je vědomou léčebnou dvou zraněných duší k obnovení vnitřního souladu

Autorský kalendář Bohyně

Umělecká domácí dekorace

Semináře

Teoreticko praktická setkání pro obnovení spojení se svým vnitřním vedením, svou duší, svými průvodci k obnovení schopnosti vnitřního napojení
Praha

Vysovibrační channelované meditace

Audio meditace 1+1 zdarma

E-book zdarma

Jak obnovit vnitřní klid a harmonizovat energie rodových liní

S láskou vás provázím k dosažení vnitřní harmonie, která změní váš život

Toužíte po vnitřní i vnější harmonie ve vašich vztazích a životních směrech?

Jednotlivé nástroje jsou sestaveny tak, aby vás svou energií přenesly k vlastním klíčům pro šťastný a láskyplný život.

Získáváte harmonizační nástroje, které změní Váš život a takové věci se neodkládají.

Z vlastních zkušeností vím, že nejlepší investicí je investice do sebe, do vývoje svého vědomí.

Staňte se i vy bohatší cestou
vlastní vnitřní proměny.

Reference

Dakujem za hlboký ľudsky, emocionálny a duchovný zážitok. Odvážny, prekvapujúci, vysvetľujúci, dojemný a odpúšťajúci. Je mi ľahšie na duši, naučila som sa, ako si pomôcť, keď ma niekedy zase postretne pochybnosť, strach alebo smútok. Ďakujem Marcelka, že má sprevádzaš týmto mojim procesom sebauzdravovania a sebaobjavovania. Je veľmi prijemne vidieť sa inými krásnými očami
Anna PiskováPedagog
Milá Marcelko, musím se s Tebou podělit o dnešní zázrak, kterého jsem byla svědkem. Po poslechu Tvé první meditace, které se staly denním rituálem, jsem měla nutkání být u okna, kde přes tmavé mraky prosvěcoval západ slunce. Nasadila jsem si sluchátka, zavřela oči a pustila druhou meditaci. Když jsem po půlhodině oči otevřela měla jsem nepopsatelný pocit. Najednou bylo zcela vyjasněno a cítila jsem se neskutečně lehce a božsky. Marcelko, meditace mi moc pomáhají a každý den děkuji osudu, že to tak mělo být a měly jsme se poznat. Hodně čerpám energii právě z přírody. Každý den medituji nebo čtu Tvoji e-knihu, vůbec nemám potřebu komunikovat s lidmi, vážím si sama sebe, svého muže a jsem ponořená sama do sebe a je mi božsky. Večer, když nemůžu spát, pozoruji z balkonu hvězdy, cítím pokoru a vděčnost, že můžu žít právě tady a teď. Marcelko, přeji si aby lidičky, kteří budou číst toto moje doporučení pro tvou knihu a meditace pochopili, že meditace potřebují, aby se zastavili a zklidnili mysl, aby našli sami sebe, sebelásku, pokoru a úctu ke všemu a všem. Měj se moc hezky, objímám na dálku.
Naďa ČervováŠkolní inspektorka
Ďakujem Marcelko za tieto dni, bolo to pre mňa naozaj ťažké, ale vďaka tebe sa mi podarilo nájsť cestu, z ktorej som sa vzdialil. Ani neviem či dokážem vyjadriť vďaku, ktorú cítim. Som Ti vďačný za pomoc s dosiahnutím svojho kľudu . Z počiatku som tomu neveril avšak po prvej terapii som cítil neopísateľné uvoľnenie , pokoj a vyrovnanosť . Dnes mám už za sebou 3 terapie a môžem povedať, že nachádzam svoj kľud a porozumenie. Terapie mi pomohli si dať do poriadku osobný život , svoje nálady som vedel ovládať. Bolesti z detstva, ktoré boli ťažké a veľakrát mi nedovolovali sa pohnúť ďalej, som vedel vyriešiť . Tak isto som objavil aj seba samého , svoju vnútornú silu a odhodlanie. Určite odporúčam terapiu každému kto by chcel dosiahnuť pokoj a kľud vo svojom vnútri a chcel by viesť vyrovnaný a pokojný život.
Martin VojtkovskyRealitní makléř
Knihu Dvojplamen v realitě jsem dostala od paní Marcelky jako dárek. Trvalo mi téměř rok než jsem usedla k jejímu kompletnímu přečtení. Následoval proces vnitřního čištění, ale vím, že až vše odezní a sedne si, budu za tuto skutečnost vděčná. Podstatná recenze na tuto knihu za mě je, co jste byla vlastně ochotná udělat pro lidi. Jde z toho taková upřímnost, nahota a čistota. Vše bylo tak moudré a pokorné. To mě dostalo. Za sebe velmi a nejvíc oceňuji myšlenku, „vytvořit knihu, která by byla užitečná“. To poslání, vložená energie a čas jsou velmi obdivuhodné aspekty. Je to výjimečně pokorné, upřímné a přesvědčivé dílo. V konkrétních situacích, které se v něm uvádějí, se najde většina z nás, byť si mnohé z nich sami sobě nechceme připustit. Marcelka za čtenáře vše vyslovila, nezbylo jen se smířit s tím, co člověk četl. Je to skutečně významné čtení, doporučuji ho každému, kdo chce žít tak, jak si ve svých nejtajnějších představách vysnil. Věřím, že je k tomu kniha velmi dobrým nástrojem. Doporučuji si knížku přečíst s co nejhlubší upřímností sám k sobě. Marcelce za mě patří upřímný respekt za vložení vlastních zkušeností a za odhodlání jít s kůží na trh. Jste významná osoba s nádherným posláním, pokorná a lidská. Děkuji, že se naše cesty zkřížily. Jste dobrá. Velmi si toho vážím. Toto dílo je mi sympatické tím, že není moc dlouhé… 😊 a má velmi významný obsah poselství pro tuto dobu. To je skvělá kombinace. Čtením příběhů získává čtenář přidanou hodnotu, která nastupuje až tehdy, kdy se knížka zase zavře. Vyplouvají originální autentické dávno zapomenuté zážitky, traumata, zkrátka dějová linka, kterou nám napsal sám život a víte jak na to. Jedná se vlastně o romantické drama, které skončí láskou.
Pavlína Tomšovicová
Na začátek spolupráce s paní Marcelkou si pamatuji velice živě. Bylo to jedno uplakané odpoledne, kdy jsem prosila Boha ať mě buď zabije nebo mi pomůže. Do cca 15 minut jsem na internetu narazila na osobu jménem Marcela Němcová. Nechápu proč to nepřišlo už dříve, když z teorie o dvojplamenech mám maturitu na výbornou 😊. Kolo se začalo roztáčet po prvním hovoru. Cítila jsem značný klid a pocit, „že to prostě musí jít“. Vždyť to dotáhla až ke svatbě!! 😊Dlouho mi trvalo pochopit, že Marcelka není stroj, co za nás všechno odmaká a spasí každou duši. Tak to vůbec není a je bláhové s touto myšlenkou do takové spolupráce jít. Marcelka je pro mě „nástroj“. Člověk, který vás citlivě nasměruje, kudy se máte vydat. Ne vždy mi to bylo příjemné a často jsem se vztekala, že si na mě zasedla a pořád na mě vidí mouchy 😊. Je to přísný, ale laskavý učitel. Nikdo, krom nás samých, tu tvrdou práci na sobě za nás neudělá, bylo by vše táááák jednoduchéé a táááák zadarmo. Děkuji každé své slze za to, kým dnes jsem a paní Marcelce za to, že mě k ní dovedla.
Pavlína TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR
Zdravím všechny, kdo čtete tyto řádky. S největší pravděpodobností jste se vydali na cestu sebepoznání a seberozvoje. Pokud hledáte cestu ke své jedinečnosti ráda bych Vám z celého srdce doporučila Marcelku Němcovou. Je to průvodce, který svými metodami otevírá Váš potenciál, objevíte Vaše jedinečné dary a najednou Váš život nabere úplně jiný směr a smysl. Najednou budete šťastný, protože budete dělat práci a ve svém životě přesně to, co Vás baví a na co jste uvnitř expert a v čem vynikáte. Mezi námi konkurence neexistuje, protože každý jsme jedinečný ve svém projevu, talentech, schopnostech a darech, které zde máme projevit a uplatnit.... Proto není konkurence ale vzkvétá naše jedinečná propojenost a spolupráce. Každý přispívá svou jedinečností.V tom to totiž tkví harmonizační osobní proces, najdete přesně v čem jste opravdu dobří. Protože i Vy jste jedinečný a zasloužíte si být šťastný. A vše, co Vám v tom brání Vám může Marcelka Němcová pomoci odstranit a ukázat cestu, jak si sami v životě pomoci. Najednou můžete cítit neskutečnou úlevu a radost i klid. Já vám tímto mohu tuto zkušenost jenom doporučit.
Katka NovotnáStudentka
Jelikož jsem paní Marcelku poznala osobně, meditace poslouchám i z důvodu, abych v sobě navodila pocit její přítomnosti a našeho prvního setkání. Její hluboký hlas v kontrastu s její laskavou duší mému uchu lahodí. Meditace jsou upřímné, srdečné, přesvědčivé a pokorné. Věřím každému slovu, vím, kdy dojde k poklesu hlasu. Jde z nich velká a silná energie, která se postupem času mění. Stává se lidštější a konzumnější, působí radost a klid, bolest ustává. Že první poslech byla emoční nálož, není nic překvapivého. Důležitá je jeho pravidelnost, ale můžeme si být jistí, že si duše řekne ve správný čas o další porci zábavy. 😊
Pavlína TomšovicováDisponent dealerství Škoda Auto 2019 v ČR

E-kniha Dvojplamen v realitě

Až přijde váš čas vnitřní proměny, budete připraveni

  • Začtěte se do příběhu se souborem channelovaných poselství určených pro tuto dobu.
  • Přenesete se k vlastním harmonizačním klíčům pro dosažení šťastných vztahů a harmonie ve všech životních směrech
  • Nastartujte svou novou cestu za vnitřním sebepoznáním k odhalení své jedinečnosti