Jak obnovit skryté schopnosti v sobě

Harmonizačním klíčem určeným pro tuto novou dobu je rozvinutí multidimenzionální komunikace v každém z vás. Jak obnovit tuto skrytou schopnost v sobě, kterou znáte pod pojmem Channeling?

V této době se očistný proces zrychluje díky novým frekvencím, které proudí na planetu a zasahují hlouběji do nitra nás všech k otevření buněčné paměti všech uložených vzpomínek v každém z nás.

Sama za sebe mohu říct, že v této době je potřebné každodenní rozpoznávání svých emocí, myšlenek, pocitů a hledání příčin ve svém nitru pro následné odhalení příčin vnitřního nastavení. Učíme se tak empatii sami k sobě a rozvíjíme komunikaci se svými duchovními průvodci, mistry, anděly, bytostmi světla.

Channeling je komunikace, která nás samotné vede procesem, kde reprogramujeme sami sebe, propouštěním všeho, co už nám neslouží, je to cesta, kde postupně odhalujeme a propouštíme všechny příčiny emocí nespokojenosti, smutku, zoufalství, bolesti, vnitřní nepohody a různých forem strachu uloženého uvnitř nás.

Učíme se žít jinak, než jsme byli zvyklí, a nikdo nás tento nový (pradávný) vnitřní systém a způsob, jak si sami pomoci neučil, pravdou je, že je uložena tato schopnost v každém z nás.

Dvanáct let vědomé práce na sobě se mi dostalo odměny v podobě hlubokého poznání tohoto procesu a nyní mohu předat tyto zkušenosti a ukazatele, jak si sami pomoci i vám. Je to vnitřní svoboda, jak nebýt na někom závislí na vlastní cestě posunu.

Nemusíte studovat mnoho moudrých knih, hledat a tápat, zkoušet jako já několik let, dostává se k vám mnohem snadnější cesta a tím i obrovská možnost, jak si svou cestu vnitřní proměny zkrátit.

Připravuji projekty i knihy a postupně se všechny informace, jak harmonizovat sám sebe a svůj život zveřejňuji. Každý den pracuji nejen na sobě, ale i na zpracování všech napsaných poznatků, zkušeností, příkladů z klientské praxe na mých webových stránkách.

Vnitřní očistné sebepoznání za nás nikdo neudělá, zde je nutná naše sebedisciplína, sebereflexe i seberegrese (návrat zpět). Návraty do záznamů vzpomínek, kde je původ všech přijatých a převzatých postojů, přesvědčení a bloků, které jsou v nás uložené v podobě energetických zápisů samotným vývojem.

Tento proces vnitřního vlastního vedení je klíč k dosažení štěstí, harmonických vztahů a spokojenému životu ve všech životních směrech.

Za sebe a ze své praxe mohu říci, že je nejen meditační proces mou osvědčenou možností, jak  vyplouvající emoce rozpoznat, pochopit a odhalit v nitru příčiny vyplouvajících emocí a proudu myšlenek s nimi spojených. Následné dotazování vám poskytne odpovědi na všechny vaše otázky napojením se na potřebné frekvence pro příjem sdělení a zpráv.

Touto cestou regenerujeme své tělo a je to pro nás i velmi omlazující, věděli jste, že tímto způsobem zpomalujeme i proces stárnutí ?

Zpočátku můžete pociťovat nárůsty střídajících se vln emocí propadu i nadšení. Proč?

Jakmile uvolníme „nachystané“ vnitřní vrstvy jsou připraveny další a další vrstvy pro odhalení. Nemusíte se ale bát, když budete vědět a umět, jak se sebou a se svými emocemi a myšlenkami pracovat, postupně se vše zklidní a budete se cítit lehčeji, spokojeněji a lépe.

Pro někoho z vás je to nové, ale tímto procesem a přístupem sami k sobě harmonizujete a aktivujete sami sebe k dosažení vnitřní spokojenosti.
V transformačním procesu vlastní proměny může docházet i k různým příznakům jako je bolest hlavy, kloubů, zad, únava, nechutenství, rýma apod.

Zůstaňte vždy v klidu, jsou to příznaky k přeladění energetického systému vašeho těla. Můžete mít i problém s nalezením vhodných slov nebo mohou skončit vaše dosavadní propojení s názory ostatních, kteří na tuto cestu ještě nejsou připraveni. Přijměte to vše jako součást své proměny a těšte se na krásné časy.

Tento proces je o dekódování uložené energie naším vývojem, které jsou omezující a blokující pro náš život v prožívání štěstí, radosti a spokojenosti. K odhalení vaší vnitřní jedinečnosti, vašeho smyslu života, poslání a plánu.

Jedná se také o nové přijetí způsobu života a začlenění vnitřního procesu do každodenního života. Tímto přístupem jsou naším vývojem uložené vnitřní strachy, programy, postoje, přesvědčení snadno rozpoznatelné k přijetí, pochopení a novému naladění.

Pokud sami sobě již věnujete čas, pak již postupně dosahujete vnitřního klidu, harmonie a rovnováhy ve všech směrech vašeho života.

Schopnost harmonizace formou channelingu máme úplně všichni, jen se musíme naučit se věnovat také sobě na každodenní úrovni. Jen tak sami sobě pomůžete a postupně i ostatním kolem vás.

Vždy může nastat emoční vlna sklouznutí, není potřeba se na sebe zlobit, být se sebou nespokojeni, kritizovat se, tak je návrat do rovnováhy mnohem snadnější, když vaší motivací je vaše touha pomoci sobě k dosažení harmonie ve všech vašich životních směrech. 
Odvaha, trpělivost, nadšení, touha, radost, naděje, soucit, soudržnost a laskavost nás všechny posouvá na novou životní cestu, jakou asi ani ve snu nečekáme.Podrobněji popisuji tento proces ve své knize se souborem poselství pro tuto dobu a na našem příběhu, přečtěte si o mojí E-knize Dvojplamen v realitě, zde.
Kalendář akcí pro osvojení harmonizačního procesu otevřením se schopnostíem channelingu naleznete zde.

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů