Můj den s astroložkou Alitou Zaurak

Včera se mi splnilo dlouholeté přání.
Astrologický rozbor a vhledy úžasné ženy ALITY ZAURAK mne velmi pomohly k hlubšímu přijetí sama sebe.

Toužila jsem po astrologickém horoskopu už pár let, ale až v červnu tohoto roku se mnou silně zarezonovala práce „napojené“ astroložky Ality. ​​​​​​​

Na cestě svého posunu vědomí skládám několik let střípky své vnitřní mozaiky a tato cesta sebepoznávání, kdo jsem a proč jsem tady mne postupně uváděla do vnitřních tajů uložené moudrosti.

Až nyní jsem byla přivedena k astrologickým vhledům o mojí existenci (inkarnaci) prostřednictvím schopností a darů Ality Zaurak.

Cítila jsem, že to není náhoda a setkání s Alitou bude přesně pro mě!
A bylo! Obě jsme cítily vnitřní vzájemnou podobnost ♥.

Oslovila jsem tehdy Alitu zprávou, zavolaly jsme si a 14. říjen 2021 se stal mým dnem splněného přání. Stále více mne totiž zajímalo, co mám astrologicky “dáno “ hvězdným otiskem – postavením planet při mém narození. A také, jak si vlastně vedu ve svém životě a naplnění mého poslání.

Vše tak dokonale sedělo s mým životem, prožitými zkušenostmi, důležitými životními rozhodnutími, očistou mého nitra, partnerstvím, mým posláním energetického léčení i mojí uměleckou tvorbou až jsem žasla, co vše se v našem otisku postavením planet při narození nachází.

Mnozí už víme, že nic v našem životě není náhoda a vše se děje ve správný čas a tak jak má, a astrologie je dokonalým potvrzením a povzbuzením na naší životní cestě, když jsme v dokonalém načasování.

I moje vnitřní vedení malovat obrazy a nyní i vytvořit kalendář Bohyně 2022 má svůj astrologický význam.
Alita mi předala i informace, že soubor obrazů Bohyní v kalendáři nádherně rezonuje se znameními Zvěrokruhu v daném období. ♥ (Myslela si, že o tom vím…ale já to nevěděla) Vše přicházelo skrze vnitřní vedení a nacítění. Velmi mne to potěšilo. Většina informací ke mně přichází jako odměna až ve správný čas po zdolání výzvy a potřebných kroků k realizaci.

Stejně tomu tak bylo, když jsem dopsala mou knihu Dvojplamen v realitě, asi až po měsíci mi byl nečekaně odhalen přínos i význam poselství, které mi byly postupně do knihy předávány a já pochopila, že všechna přijatá channelovaná poselství vložená do mé knihy přináší Lemurijskou moudrost pradávného učení na tento svět, určenou pro tuto dobu a čas.

Zásadním potvrzením byl pro mne v té době nový channeling Kryona. Chtěla jsem tak moc vědět mnohem víc o tomto učení pěti paprsků ale netušila jsem, že mi bylo vlastně předáváno do knihy, která přináší vnitřní poznání o nás, o smyslu života, o životní cestě jak žít, jak sladit duši s tělem, abychom obnovili v sobě vnitřní klid, lásku, radost, štěstí, harmonii ve vztazích, skryté dary, talenty a schopnosti.


Ale proč to píšu? Toužila jsem stále o astrologickém poznání, o vlivu planet na můj život, abych došla k sebepoznání posledního z pěti paprsků.


Pět paprsků Lemurijského kola učení je o:

  1. Učení o vnitřní radosti
  2. Učení o nesmrtelnosti duše
  3. Učení o vzájemném zrcadlení
  4. Učení o Božství v nás
  5. Učení o vlivu otisku postavení planet při narození


Astrologický rozbor v souvislosti s hlubším sebepoznáním byl pro mne velmi přínosný až nyní, před deseti lety bych asi kroutila hlavou nad tím, kdo jsem, proč jsem tady, čím mám projít, jaké mne čekají pády a lekce, co mám ještě zvládnout, a jaké poslání mám v plánu naplnit. Dříve bych tomu asi nerozuměla, nedal by mi horoskop určitě tolik, kolik jsem si toho odnesla ze společného setkání s Alitou v tuto dobu a čas.


Já jsem velmi vděčná za krásný den a děkuji za všechno všem a za vše, co se děje v mém životě.

S láskou a úctou

Marcela ♥

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh< /a>.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů