Plníme si vlastní sny

Žijeme tak, abychom po sobě něco zanechali …

Kdysi jsem četla knihu a tehdy mně zaujala věta, že máme žít tak, abychom tu po sobě něco zanechali. Něco jedinečného pro celek. Abychom vytvořili něco unikátního, zanechali tu odkaz nebo napsali knihu a pod.
Moje srdce mi říkalo to je tak krásné, to bych si moc přála, ale hlava mi tehdy jasně říkala, že jsem jen manažer ve firmě a nic jiného neumím… to nikdy nedokážu. Domy, peníze a milované děti tu po sobě zanechává každý, ale v tomhle odkazu byl mnohem hlubší význam, který mou duši silně oslovil.

Uvnitř mne zněl silný záměr chci to!

Cítila jsem v tom velký smysl života. Od té doby uteklo 11 let a já šla cestou k dosažení svého štěstí, láskyplného vztahu a obnovení vnitřního klidu. Cestou odložení všech vnitřních bloků, programů, vzorců a pochybností o sobě samotné k získání vytoužené radosti ze života.

A dnes s vámi podělíme co nám přináší radost…
V srpnu můj muž dostal krásný nápad a od podzimu jsme spolu s vnuky sbírali kaštany, ořechy, žaludy, bukvice, šišky borovice a také chomáčky 🙂 z platanu. Ptala jsem se, jak se to vše vlastně dělá…a vše věděl.

Já Wincovi s oblibou říkám, že je pro mne živý google, tolik toho ví, co nevím já :), má stále můj velký obdiv. Ano, vzájemně se dokonale doplňujeme 🙂

Ale i tak vše ještě dokonale nastudoval na internetu, jak pro semena nasimulovat potřebné vegetační období atd.

První radost přišla, když semínek naklíčilo překvapivě větší množství než můj muž očekával a já poprvé viděla celý proces na živo.

Ta radost z každého pidi klíčku a stromečku byla veliká a náš pokus považujeme za velký úspěch, každý den jsme jako malé děti pozorovali, jak jsou větší a silnější. A kaštany rostou zatím nejrychleji, to fakt koukám :).

Ačkoliv je to první zkušenost se setbou semen stromů urodilo se nám krásných 1100 mrňavých stromečků ♥.

Jeden celý víkend jsme spolu přesazovali sazeničky různých druhů do satbovačů a díky tomu také víme kolik stromků je.

A tak si tak říkám, že 1100 stromů bude jednou opravdu obrovský les, který tu po nás zůstane pro další generace.
Je to opravdu krásný vnitřní pocit naplnění…

Dnes, když se ohlédnu zpět mohu říci, že to, co tu po sobě zanecháme nás oba opravdu těší:
kniha, náš osobní příběh se souborem poselství,
malování- tvorba sérií energetických obrazů,
krásná řezbářská tvorba mého muže
a nyní se blíží jeho další splnění snu vysadit konkrétně 1100 stromů,
o které se tak pečlivě stará.Všechny schopnosti se cestou vlastního sebepoznání postupně otevíraly a já vlastním samostudiem získávala informace a zkušenosti. To, co jsem doposud vytvořila jsem ani v nejlepším snu netušila, že dokážu.

Ve škole jsem malovat neuměla, psát knihy také ne, řečnit také ne… já osobně jsem si ze školy nesla přesvědčení, že nejsem dost dobrá, nic nedokážu, tvůj názor nikoho nezajímá, tady se bude poslouchat na slovo, hlavou zeď neprorazíš… ale neuměli to tehdy učitelé jinak i oni prošli stejnou drezúrou…

Nyní je nová doba, nové modely vzdělávání a nové přístupy jsou na spadnutí…a tak budou děti třeba také sbírat semínka stromů a pozorovat s radostí vývojový proces tak jako nyní my 🙂
A zasadí se tak mnoho nových stromů pro další generace…♥


Naše mise zanechat tady něco po sobě i pro ostatní, pro celek se pomalu ale jistě naplňuje a kdo ví, co nás ještě krásného čeká, a co vše se uděje.

A tak radostí a nadějí na lepší časy jsme naplněni i my. Co víc si přát…

Láska, štěstí, radost, naplnění a zdraví je nám všem na dosah, když objevíme sami sebe, svou jedinečnost, sebeúctu, sebehodnotu, sebedůvěru, sebevědomí, talenty, schopnosti a dary, když víme jak žít, jak svou jedinečnou cestu najít, jak své dokonalé já od vnitřní tíhy očistit a obnovit svou vnitřní radost i z malých a jednoduchých věcí a skutků.

V jednoduchosti je krása, radost, láska, pohoda, klid a harmonie nastává postupně ve všech směrech a to i nyní v této době.
Čím nás bude víc s nadějí na lepší časy tím dřív se to vše urovná a překlopí do nového života a to ve všech směrech.

S úctou
Marcela

Koukněte se na fotky :

Ahoj všem…a krásný den všem ♥

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů