Probuzení – cesta k vnitřní harmonii a vyššímu vědomí

a moudrému vědění uvnitř nás.

Když jsem se probouzela ke své duchovní pravdě netušila jsem, že na mé vnitřní prosby a touhy vědět, jak mám žít, abych mohla šťastná být, se otevře vnitřní komunikační kanál. Myslela jsem si, že je to schopnost pouze pro vyvolené a já na to nejsem dost dobrá….

Do té doby byla pro mne schopnost channelingu skrytá, netušila jsem o přijímání poselství a zpráv, a ani jsem nevěděla, jak se napojit na své nitro pro odpovědi a získat ukazatele na všechny otázky, jak z emočního zmatku ven. Hledala jsem cesty a toužila se spojit se svým nitrem, s mou duší. Jednoho dne se tak i stalo, a já jsem zpočátku pátrala odkud se ty všechny, krásné a láskyplné věty vlastně ve mně berou.

Má mysl se tehdy zaobírala vyhodnocováním textů a jejich významů a uvědomováním si životních spojitostí. Když jsem nevěděla jak dál, vždy mi byly nečekaně předávány ukazatele, které nám oběma velmi pomáhaly a s nadšením jsem je zapisovala.

Bylo to přímé pohlazení po duši…. Ale, že jsou texty připraveny do knihy, kterou budu vedena napsat, jsem tehdy ještě netušila…. A dnes vím, že tuto schopnost má v sobě každý z nás.

Všichni jsme obdaření schopností channelingu – schopnost naslouchání vnitřnímu informačnímu kanálu a každý přináší svou jedinečnou moudrost, která napomáhá skládat střípky pozemského bytí zde na Zemi. Tak jako i vy.

Cítila jsem přítomnost nádherné energie ve svém těle a slova se sama řadila do rýmovaných vět. Uvědomila jsem si, že styl této komunikace odlišuje sdělení s vyšších sfér od mého běžného vyjadřování. Láskyplná poselství ve mne otevírala nové vnímání a hlubší vnitřní vedení.

Pochopila jsem smysl svého života, a proč jsem tady, cítila jsem se často jako duše, která strávila značný čas v andělských říších a inkarnovala se na této planetě, proto jsem už jako dítě mívala pocity, že sem nepatřím, že mi nikdo nerozumí a bála jsem se být sama sebou. Strach z odsouzení a opovržení….

Má duše, moji průvodci mi pomáhají otevřít se duchovním informacím a vnitřní pravdě, kterou jsem vedena zapisovat a sdílet. Léčivá energie vložená do slov a vět přenáší vyšší vibrace a kódy k přeladění a naladění se na svou duši všem, kteří vnitřně rezonují na stejné vlně …

Řídila jsem se s odvahou vnitřním vedením, jak řídit svou energii v každodenním životě a nebylo to vždy snadné.Já jsem vnitřně cítila, že jakmile začnu správně používat své duchovní vedení, uzdravím nízké energie, a tím i nepříjemné situace ve svém životě. Informace mi dodávaly vnitřní odhodlání pro vytvoření mnoha změn a odvahu k novým krokům do nejistoty.

Vytvořila jsem si každodenní návyk pro trénink sladění mysli, duše a těla, pro vzájemnou spolupráci všech částí mojí osobnosti s božskou částí. Každá část v nás, námi vnímaná jako negativní má kladný protipól, na který se vlastním sebepřijetím vždy naladíme. Je to harmonizační proces, cesta růstu, na které již cítím radost z každého vědomého přijetí částí sama sebe.

Život vnímám jako smysluplný proces ve kterém ladíme své vnitřní energie na láskyplné vibrace především v sobě a postupně ke všem lidem. Dnes také vím, že největší výzvou k posunu jsou pro každého z nás negativní situace, na kterých máme obrovskou možnost vlastního posunu, a to vnitřním odpuštěním sobě a všem, přeladěním nízkých energií uvnitř nás a změnou postojů v realitě.

Samozřejmě, že byly chvíle, kdy jsem si říkala, že už nemůžu dál, ptala jsem se sama sebe kolik toho ještě z nitra vypluje, jak je to možné, že se to i dokola opakuje. A ve správný čas v tichu a klidu opět přicházely odpovědi na moje otázky…a život sám píše další a další knihu….

Mnozí z vás jste četli mojí první knihu Dvojplamen v realitě, kde otevřeně uvádím mnoho z našich postojů, programů, přesvědčení na našem příkladě včetně channelovaných poselství a zpráv, které nám velmi pomáhaly v odhalení, jak uchopit svůj život, svá vnitřní nastavení uložená v nás v podobě energetických zápisů.

Přijde čas, kdy se ocitnete ve vědomém tréninku očistného kola své mysli, každé myšlenky pro spojení duše a těla a společné tvoření života v realitě. Jsem vděčná za spojení a příjem poselství, která ve mně aktivovaly mé vnitřní skryté schopnosti a poznání, jak šťastně žít.

Je krásné, že každý z nás má možnost této schopnosti se zcela otevřít a také šťastně žít. Já osobně mám jedno velké přání, a to, aby se vnitřnímu spojení a vedení otevřel každý z vás.

💞

S úctou a objetím Marcela

Kalendář akcí pro otevření informačního kanálu v každém z vás naleznete v příspěvcích v této skupině nebo v menu kalendář akcí na mém webu www.marcelanemcova.cz

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů