Stát se majákem radosti, nadšení a naděje

Každý z nás je vyjímečný, všichni se v této nové době učíme přijmout svou vyjímečnost, uvidět svou jedinečnost a s láskou se přijímat a vyjádřit ve vlastní tvorbě.

 Každý, kdo s láskou tvoří z vlastní vnitřní touhy, dává radost a nadšení světu a tím se šíří tyto vysoké vibrace dál..

 A o to tu teď běží, kdo pochopí svůj směr lépe se mu žije, je šťastný a ve všem se mu daří..

 Je krásné být na cestě posunu vědomí a poslouchat svou duši. To naše Duše touží tvořit skrze tělo, aby přinášela hravost, nadšení a radost.

 A nemusí to být hned velkolepá díla, krásná je právě ta cesta, na které se vše ostatní ve správnou chvilku dostaví.

Mnoho z vás je otevřeno ve svém vědomí a tvoření, a já jsem nadšená z každého, kdo jde touto cestou vlastního vyjádření, kdy můžeme být tím, kým jsme a proč je tady.

 Já dnes gratuluji vám všem, kdo šíříte v této nové době svou spokojenost, radost a nadšení, ( v životě i jakékoliv tvorbě či profesi), bez ohledu na to, co se děje kolem, protože odtud pramení i obrovská vnitřní síla naděje pro harmonický a naplněný život.

 Když jsme sami se sebou spokojeni jsou spokojeni všichni kolem nás, a co víc, pak se postupně ostatní chtějí cítit také tak a hledají cesty a možnosti pro své vnitřní vyjádření skrze tělo.

 Vyjádřením sebe se vytváří zcela nová společnost… takto jednoduše to vše funguje… radost a nadšení je totiž “ nakažlivé” (a to mnohem více než panika, strach, zlost, nenávist, závist a pomstychtivost)

 Vždy jsme to my, kdo si svou volbou a činností volí, kterou energii chceme ve svém těle mít a do světa vysílat, a vědomou volbou vnitřně rozvíjíme sami sebe. (negativitou tělo vnitřně ubíjíme)

 Kdysi jsem začínala vykreslováním mandal, bylo to velmi zklidňující, a tak jsem mojí mamince před dvěma měsíci přivezla krásné mandaly, velkou sadu pastelek a ořezávátko.

 A ona je v 71 letech nadšená z každé mandaly, říká, že u toho na nic, co se děje kolem, nemyslí a dokonce pokaždé obdivuje, jak se jí to povedlo. A také, že by nikdy nevěřila, jak uklidňující to může být.

 Stačí něčím s radostí začít a vše skryté uvnitř nás se postupně rozvine. I víra v sebe.
Tak jako u nás… před pár lety jsem také netušila, že budu psát knihy, malovat obrazy a můj muž netušil, že bude “vyřezávat sochy ze dřeva, jednoho dne přišla myšlenka, vnitřní touha a první pokusy, které nás stále více posouvaly a posouvají dodnes..

Krásný den vám všem z celého srdce přeji 

s úctou

Marcela

Fotogalerie naší tvorby

Reprodukované obrazy, kniha vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství Dvojplamen v realitě

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů