Stát se majákem radosti, nadšení a naděje

Každý z nás je vyjímečný, všichni se v této nové době učíme přijmout svou vyjímečnost, uvidět svou jedinečnost a s láskou se přijímat a vyjádřit ve vlastní tvorbě.

 Každý, kdo s láskou tvoří z vlastní vnitřní touhy, dává radost a nadšení světu a tím se šíří tyto vysoké vibrace dál..

 A o to tu teď běží, kdo pochopí svůj směr lépe se mu žije, je šťastný a ve všem se mu daří..

 Je krásné být na cestě posunu vědomí a poslouchat svou duši. To naše Duše touží tvořit skrze tělo, aby přinášela hravost, nadšení a radost.

 A nemusí to být hned velkolepá díla, krásná je právě ta cesta, na které se vše ostatní ve správnou chvilku dostaví.

Mnoho z vás je otevřeno ve svém vědomí a tvoření, a já jsem nadšená z každého, kdo jde touto cestou vlastního vyjádření, kdy můžeme být tím, kým jsme a proč je tady.

 Já dnes gratuluji vám všem, kdo šíříte v této nové době svou spokojenost, radost a nadšení, ( v životě i jakékoliv tvorbě či profesi), bez ohledu na to, co se děje kolem, protože odtud pramení i obrovská vnitřní síla naděje pro harmonický a naplněný život.

 Když jsme sami se sebou spokojeni jsou spokojeni všichni kolem nás, a co víc, pak se postupně ostatní chtějí cítit také tak a hledají cesty a možnosti pro své vnitřní vyjádření skrze tělo.

 Vyjádřením sebe se vytváří zcela nová společnost… takto jednoduše to vše funguje… radost a nadšení je totiž “ nakažlivé” (a to mnohem více než panika, strach, zlost, nenávist, závist a pomstychtivost)

 Vždy jsme to my, kdo si svou volbou a činností volí, kterou energii chceme ve svém těle mít a do světa vysílat, a vědomou volbou vnitřně rozvíjíme sami sebe. (negativitou tělo vnitřně ubíjíme)

 Kdysi jsem začínala vykreslováním mandal, bylo to velmi zklidňující, a tak jsem mojí mamince před dvěma měsíci přivezla krásné mandaly, velkou sadu pastelek a ořezávátko.

 A ona je v 71 letech nadšená z každé mandaly, říká, že u toho na nic, co se děje kolem, nemyslí a dokonce pokaždé obdivuje, jak se jí to povedlo. A také, že by nikdy nevěřila, jak uklidňující to může být.

 Stačí něčím s radostí začít a vše skryté uvnitř nás se postupně rozvine. I víra v sebe.
Tak jako u nás… před pár lety jsem také netušila, že budu psát knihy, malovat obrazy a můj muž netušil, že bude “vyřezávat sochy ze dřeva, jednoho dne přišla myšlenka, vnitřní touha a první pokusy, které nás stále více posouvaly a posouvají dodnes..

Krásný den vám všem z celého srdce přeji 

s úctou

Marcela

Fotogalerie naší tvorby

Reprodukované obrazy, kniha vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství Dvojplamen v realitě

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů