Vztahy jsou léčebnou zraněných duší

Na úrovni podvědomí se nacházejí skryté části nás samých, a tyto části si vytvářely a přijaly různá přesvědčení, která jsou uložená v našem nitru.

Jak ale objevit, co vše jsme si vlastně sami vytvořili a uložili na cestě vlastního vývoje vlastními prožitky tíživých situací?

A jak se to děje?
Jak zlepšit život sami sobě a svým blízkým?
Jak získat úlevu, radost a na duši klid?Dnes mám pro vás, pro snadnější pochopení, příklady z praxe.


Ti z vás, kdo již na sobě nějaký čas pracujete už tuto vnitřní schopnost nahlížení do svého podvědomí máte otevřenou a víte, jak velmi pomáháte nejen sami sobě. Skvělá práce, díky vám se probouzí více lidí do své vnitřní jedinečnosti.

Mnozí na sobě pracujete, vzděláváte sami sebe v tomto novém směru, hledáte cesty, inspirujete se v knihách, hledáte různou pomoc, ale vlny emočních propadů se opakují. Ve vašem životě nastává čas a fáze posunu k sobě blíž, a to hlubším ponorem do sebe.Právě pro vás jsou tyto informace o vnitřním procesu sladění podvědomých energií.
1. pro odhalení, rozpoznání a získání odpovědí z úrovně vašeho podvědomí, aby vnitřní klid a štěstí mohlo vstoupit i do vašeho života.

2. pro osvojení vaší vnitřní schopnosti očistného procesu, jak pomoci sami sobě


3. jak komunikovat se svým vnitřním hlasem, svou intuicí, se svým podvědomým

4. jak se na své podvědomí všech vašich záznamů napojit, jaké otázky klást a nenechat se svou podvědomou myslí v realitě zmást.
Já sama jsem na terapiích vždy překvapena, kolik tíhy a v jakých formách se ukrývá na úrovni podvědomí.
Uvedu vám příklad vnitřních přesvědčení a postojů mladého muže, který už nevěděl kudy kam, nedostudoval dvě učiliště, na třetím studuje, má problémy komunikační s některými členy v rodině a do toho rozchod s dívkou, jeho srdce bylo bolestí přímo sevřené, a nevěřil, že mu někdo může pomoci z jeho vnitřní bezmoci:

Klient
Dotaz: Jak se cítíš?
O: Jako nula! Nikoho nezajímám! Jsem odpadlík nikam nepatřím, všichni mnou pohrdají.
Zahájení procesu
Dotaz: Jaká situace v tvém životě je příčinou tohoto přesvědčení, kdy jsi se takto poprvé cítil.

  • jsem ztracený
  • nikdo mě nerozumí, ani já sobě
  • jsem úplně sám a nevím kudy kam
  • nejsem dost dobrý
  • jsem zbytečný
  • nic neznamenám
  • nemám sám sebe rád
  • život nemá smysl a nemá pro mne smysl žít

Tázal se svého podvědomí, kde a v které situaci se takto poprvé cítil, jak tato přesvědčení vznikla, kdy se uložila:

Dostal se do situace rozvodu svých rodičů ve svých 12 ti letech. Jako chlapec se cítil ztracený, zmatený, nepotřebný, opuštěný s přesvědčeními nikdo mě neslyší, nikoho nezajímám, nevím kam patřím, můj život nemá smysl.

Tyto uložená přesvědčení vysílal do světa a ostatní nevědomě reagovali na tyto vysílané energie, a proto se stále cítil odmítaný, nepochopený, nula.

Proto se mu vše také dělo, odhalil svou vnitřní bolest a pochopil, že pohrdal vlastně i sám sebou, neměl sám sebe rád a proto ostatní pohrdali i ním a v životě se mu nedařilo nalézt radost. Radost byla zavřená pod touto vnitřní bolestí.
Úleva se dostavila obrovská s proudem propuštěných slz a řízeným vědomým dechem z těla.Po té jsem ho objala, byl opravdu statečný a pak zazněla jeho poslední věta a nám oběma se rozzářily oči a srdce velkou radostí :Nevěřil jsem, že mě někdo z mých stavů vůbec pomůže, zase cítím smysl života a radost. DĚKUJI, DĚKUJI, DĚKUJI, ani nevíš, co jsi pro mne udělala, jak moc jsi mi pomohla.Na tomto případě cítíte uvnitř sebe, jak důležité je mít rád sám sebe, poznat svá nastavení uvnitř, která blokují naší radost, lásku, zdraví, štěstí, hojnost a pustit je ven. Vždyť to, co vysíláme se nám i v realitě děje.


Když se zeptáte svého podvědomí, jaký máte postoj sam/a k sobě nebo postoj k penězům, dluhům, vztahům, k ženám, k mužům, jaký máte postoj k vyjádřenému vzteku druhého člověka, budete žasnout nad odpovědmi, které byste vůbec nečekali.Velmi také záleží na našich postojích vytvořených v dětství k matce či k otci.

Uvedu krátce příklady odpovědí dvou dospělých osob z praxe:
Muž: z matky cítím jako dítě lhostejnost, nezajímá ji jak se cítím, křičí na mě, za všechno můžu já, nerozumím tomu, cítím se slabý a zmatený.
A jaké partnerka přišla do jeho života? Lhostejná, ukřičená, obviňující a opět ani jí nerozuměl.

Vztahy jsou léčebnou zraněných duší, už víte a chápete proč se vám nepříjemné situace děly nebo stále ještě dějí?

Žena: otce vnímám tehdy jako dítě v roli slabocha, který se jí nikdy nezastal.
A jakého partnera dostala do svého života s tímto nastavením a přesvědčením? Energeticky dostala muže slabocha.

V obou případech jsou to dva vnitřně zranění jedinci, kteří mají navzájem otevřít svá bolavá zatížení a osvobodit se, naučit se navzájem se podpořit.

Přečtěte si příspěvek 11. FÁZÍ vývoje vztahu

Zajímá vás toto téma a potřebujete ukazatele, jak na to?
Toužíte si prakticky osvojit tento proces a zároveň propustit připravená nastavení k propuštění a dosáhnout své vnitřní úlevy?

Pak jsou moje naplánované, teoreticko – praktické, semináře právě pro vás.
Velmi se těším na setkání s vámi ♥

Semináře 2020, více informací a rezervace zde:
PRAHA RYBALKA 29.3.2020, LIBEREC TILIA 14.3.2020

Všechny příspěvky a poselství naleznete zde, klikněte načtení stránky na mém webu.

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Jsem průvodcem harmonizace duše a těla pro obnovení vnitřního klidu, radosti a harmonie. Osobní terapeutická sezení, semináře, vysokovibrační obrazy Můj příběh.... Cesta vnitřní proměny se souborem channelovaných poselství, jak žít a šťastní být - e kniha Dvojplamen v realitě..... vysokovibrační obrazy a reprodukce
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů