Život je cesta o přijímání mnoha změn

Channeling je nejlepší volbou vnitřního posunu k potřebným změnám na osobní úrovni..K dosažení harmonie ve všech životních směrech..

Otevřením se vnitřní komunikaci naladěním se na vnitřní frekvenci přijímacího kanálu již nepotřebujeme rady druhých, získáváme informace od svého vnitřního vedení, své duše, svých průvodců…


A možná to máte stejně jako já, toužíte poradit si sami na své cestě posunu, růstu, sladění mysli, duše a těla pro harmonické vztahy a šťastný život..

Já jsem měla vždy pocit, že vše musím zvládnout sama, že mi nikdo jiný nemůže pomoci, že mohu věřit jen sama sobě. Toužila jsem poradit si sama, protože tehdy jsem mohla slýchat pouze, co dělám špatně, co je ve mně špatně, chtěla jsem si na vše přijít sama…Ono totiž nic špatně není, je to cesta k odhalení a přijetí všech svých částí osobnosti k přeladění nízkých energií na vyšší, bez pocitů viny, odpouštěním především sobě a všem.

V mnoha knihách mne zaujal channeling (Kryon, Orin) a velmi jsem toužila umět tuto schopnost, otevřít se tomu. Touha a záměr vědět víc a umět pomoci nejen sama sobě zesílila, když jsme procházeli my dva spolu společnou harmonizací dávných přesvědčení, postojů, vzorců a programů.

Studovala jsem desítky knih s touto tématikou a trvalo mi několik let než jsem tuto naši zcela přirozenou schopnost v sobě otevřela. Vy již studovat tolik knih nemusíte, vše se mění a tím i možnosti otevření se této schopnosti….

Channelingy byly pro mne skutečným vedením a potřebnými láskyplnými ukazately, tehdy vznikl můj silný záměr a jednoho dne se to stalo- začaly ke mně proudit láskyplná a moudrá poselství, jak si poradit, co si uvědomit, jak přepsat staré záznamy a na vyšší frekvence své vnitřní části osobnosti a naprogramovaná přesvědčení přeladit.

A od té doby nám channeling- poselství, moudré rady a ukazatele velmi pomáhaly na naší cestě vnitřního růstu k dosažení vnitřního klidu, úcty, podpory, harmonie ve všech vztazích, ale i v různých oblastech a směrech mého i našeho společného života..

Příkladem mého vnitřního vedení je moje kniha, channelované meditace a obrazy. Po roce jsem byla vedena napsat knihu, náš osobní příběh se všemi přijatými poselstvími, které nám velmi pomáhaly v psychických propadech a fyzické bolesti. Postupně se mou životní náplní stalo psaní, přidalo se malování obrazů, předávání ukazatelů k procesům sladění mysli, duše a těla, meditační sezení, umění regrese.

Je to cesta o neustálém přijímání změn nejen v mých schopnostech napojení, ale i v odvaze přenesení nového do reality, tak se měnila i náplň mojí práce pro ostatní. Toužila jsem být tím, kým doopravdy jsem.

Každé období vnitřní prázdnoty mi přineslo změnu, nové cesty a možnosti. A jednou z nich je nyní zprostředkování sezení pro propojení a otevření komunikačního kanálu- schopnost channelingu i u ostatních, pro ty z vás, kdo touží po svém vnitřním moudrém vedení a spojení pro láskyplný život ve všech směrech, po umění získávat odpovědi na otázky uvnitř sebe, po umění channelovat.

Tuto schopnost, toto umění máme možnost v této nové době plné změn otevřít všichni. Obnovujeme spojení se svým vnitřním rádcem, průvodcem, který čeká na souhlas k propojení….

Cítíte touhu umět si poradit v každé životní situaci sami bez závislosti na pomoci ostatních?

V této nové době se vše velmi rychle mění a všichni přijímáme ve svých životech přicházející vhledy a ukazatele pro osobní i profesní změny. I u mě probíhá mnoho změn a nyní jsem vnitřně vedena bytostmi světla k organizaci společných setkání pro obnovení energetického spojení s vyšší myslí k dosažení osobní síly, skrytých schopností a životní harmonie ve všech směrech.
Účelem našeho setkání je vzájemné propojení vědomí k otevření vnitřního  „kanálu“ pro napojení se na duchovní průvodce, kteří jsou tu pro nás, pro podporu a láskyplné vedení.


Channeling (channel-kanál)
Je schopnost naladění se na odpovídající frekvenci vnitřního energetického kanálu pro příjem telepatických zpráv skrze váš celek- vaši duši, mysl a tělo.


Schopnost channelingu má každý z nás na určité dosažené úrovni vědomí, což znamená víra v tuto schopnost, v bytosti světla, ve své průvodce, multidimenzionalitu vědomí a vaší vnitřní touze toho dosáhnout. Vaše duše skrze vnitřní spojení vaší mysli a těla snáze dosáhne svého vyjádření a projevu.

Naše duchovní vedení nám všem velmi napomáhá v harmonizaci  života ve všech oblastech, k dosažení rovnováhy a naplnění poslání v pozemské realitě.


Všichni již víme, že odpovědi na všechny otázky se nacházejí uvnitř nás, na neviditelné-multidimenzionální úrovni. Toužíte se i vy spojit se svým duchovním průvodcem pro získání odpovědí na otázky týkající se vašeho života, vztahů, práce, financí, posunu, poslání a růstu vyššího vědomí?


V této nové době se otevírají tyto schopnosti a možnosti u mnoha z vás, nastal čas umět si poradit sami a nechat se vnitřně vést…
Cítíte uvnitř ano, ale objevují se myšlenky pochybností, zda vám to půjde, zda to zrovna vy dokážete?

Dokáže to každý, kdo uvnitř touží umět si ve svém životě poradit v každé situaci a rozvíjet sebe. Pravidelným tréninkem se postupně zdokonalíte a hlouběji propojíte pro přijímání informací, vhledů a zpráv.

Vnitřního moudrého rádce máme uvnitř sebe všichni, záleží na naší volbě, rozhodnutí a vnitřním souhlasu…

Připravila jsem tři úvodní setkání Praha, Ostrava, Vysoké Mýto, následně může být otevřen kurz channelingu vyššího vědomí… nyní nebudu předbíhat, vše se postupně vyvine…


Termíny setkání naleznete kliknutím na kalendář akcí Praha, Ostrava, Vysoké Mýto : sem


Velmi se těším na vzájemnou spolupráci pro posun všech zúčastněných…..nás všech♥
S úctou a objetím Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů