2020 – vše nabralo nový směr

Jsem tu zpět po malé odmlce, i když to možná vypadalo, že se nic z mé strany neděje, ale ono se dělo, a stále se děje mnoho proměn uvnitř i vně

Od Slunovratu v prosinci se toho událo tolik, že jsem nestačila věnovat vkládání nových příspěvků. A lednem vše ještě zesílilo. Malovaní obrazů koncem roku utichlo a přišel silný proud psaní, vypsala jsem několik propisek, popsala pět sešitů a nořila se pro odpovědi do svého podvědomí.

Postupně budu dávat zápisy a poznání dohromady, abych vše připravila a vložila nejen do připravované knihy (možná i knih), a také na svůj na web a do plánovaných eBooků.

Tolik jsem byla ponořena do psaní a vlastního hlubšího procesu poznání, že jsem v jednu chvíli vůbec netušila, jak vůbec dokážu vše, čím jsme prošli, přepsat a utřídit. Přicházelo tolik poznání a informací, že jsem došla do bodu „vím, že nic nevím.“

Ale už jsem jednoduše musela někde začít:), s novými informacemi a vnitřním vedením jsem šla do akce a zahájila jako první změnu webu, ze které jsem se uvnitř trochu hroutila. A jsem zase tu.

Zaktualizovala jsem informace v mém eBooku zdarma, také Můj příběh a nyní plánuji různé akce a semináře v aktuálním novém pojetí

Věta, že všechny odpovědi na otázky máme v sobě mi byla potvrzena nejen na našich vnitřních odhaleních, ale i na mnoha podvědomých odhaleních s klienty za čtyři roky terapeutické praxe.

Nejvíce informací a poznání se jako zázrakem otevřelo za poslední dva měsíce i vlivem nových energií planety a já se cítím více připravena vám vše uceleně i prakticky předávat.

Téma seminářů první poloviny roku 2020:

Osvojení vnitřního procesu, jak umět sám sobě pomoci v každodenním životě z životních úskalí, tíživých emocí i nemocí, aby už ustaly bolestné a nepříjemné situace v těle i ve všech vztazích ve vašem životě.

Mnoho z vás na sobě pracuje, své vztahy harmonizuje ale mnoho vztahů se v této době také rozpadá a vznikají vztahy nové…vše je jak má být…
Možná máte pocit, že po velké práci na svém nitru se vše OPAKUJE STÁLE DOKOLA….a také se možná ptáte proč?

Protože mnoho z vás je připraveno jít hlouběji, ponořit se do jiné úrovně a fáze sebepoznání a postoupit. Postoupit ve spojení a propojení se svou jedinečnou částí v sobě…

A já vám mohu po pravdě říci:“ tato fáze je opravdu jednodušší a já s radostí předám a pomohu otevřít tuto schopnost i vám, budete vědět, jak na to.“

Pro více informací čtěte dál…

  1. Porozumíte sami sobě, svému nitru, okolním dějům a také tvrzení, na které jste jistě také narazili při hledání cest, jak vlastně žít :
    „Nikdo to za vás neudělá, odpovědi se nachází uvnitř vás.“
  2. Budete vědět, jak na to, jak si s vnitřním životem hrát a být spokojení a vnitřně opravdu šťastní.
  3. Provedu i vás, procesem sladění energií vynořujících se z nitra Získáte vlastní podvědomé sebepoznání, které má velký vliv na váš vnější život. Dostáváte jedinečnou možnost poznat, co vaše podvědomí odhalí právě vám.
  4. Otevřete svůj vnitřní hlas, poznáte, jak vy sami můžete jednoduchým způsobem vystoupit z kola vynořujících se emocí ven.
  5. Osvojíte si, jak sami se sebou hrát podvědomou očistnou hru ve svém vlastním životním filmu pro obnovu vnitřní radosti, vnitřního klidu, pro váš harmonický život.

SEMINÁŘ BŘEZEN 2020
JAK UMĚT POMOCI SAMI SOBĚ

Nová fáze a úroveň vědomého procesu – otevřete se umění, jak pomoci sami sobě a svým blízkým.

Termín: neděle  29.3.2020, PRAHA 10, Rybalkova 55, prostor RYBALKA
Začátek: 10:00-17:00 hod

Máte li jakýkoli dotaz, potřebujete více informací k volným místům nebo rezervaci?
Napište, zavolejte, rychlý kontakt na mne zde.

Počet míst je omezený na 35 osob, svou přihlášku si proto prosím vyplňte včas.

V praktické části si vyzkoušíte a osvojíte schopnosti vlastního podvědomého procesu, odhalíte vše potřebné, co na úrovni rozumu opravdu ani netušíte.

Pro koho je tento proces vhodný?

Pro ty z vás, kdo má zájem a silnou touhu žít harmonický, láskyplný život a hledáte cesty, jak sami sobě i svým blízkým pomoci a máte chuť na sobě vědomě pracovat. A umíte si sami pro sebe vytvořit potřebný čas a prostor a toužíte se ve svém životě konečně radovat.
(Základní umění meditace je vaší výhodou, psací potřeby si vezměte prosím sebou).
Více informací a možnost přihlášení.

Pro více informací: Mám zájem o tento seminář v Praze  

Sama jsem prošla intenzivními vlnami hluboké očisty a dostalo se mi mnoha odhalení, zkušeností a pochopení, jak pomoci i ostatním prožívat život s vnitřním klidem, svou vlastní radostí a v proudu hojnosti.

Těchto poznání se mi dostávalo i na terapeutických sezeních, kterých probíhalo s klienty mnoho, pomáhala jsem nejenom nám dvěma a rodině, i známým a klientům, kteří přicházeli s touhou změnit svůj život.

Aby ustal vnitřní myšlenkový boj, bolest nebo chaos.
(Anonymní kazuistiky postupně s vámi budu také sdílet, pro vaši představu tohoto vnitřního procesu k přeladění podvědomého nastavení sám sebe)

Jak se umět sám správně svého podvědomí tázat, jaké otázky klást ?

Svou touhou najít “ návod na život“, svou terapeutickou praxí a samostudiem jsem získala velmi cenné zkušenosti a tak je mohu předat uceleně i vám..

Bylo mi odhaleno nové poznání, jak se sám správně svého podvědomí tázat, jaké otázky klást, a mnoho neuvěřitelných příkladů podvědomého nastavení, o kterých v běžném životě ani netušíme, že je máme, a jak nám nevědomě blokují v realitě prožívání radosti, lásky, zdraví, hojnosti i lásky.

A pak přišlo to nejlepší nakonec…viděla jsem mnoho rozzářených očí a nádherné lehkosti získané pochopením svého života, svého uloženého nastavení, svých prožívaných úskalí a následné úlevy tomto po procesu.

Tvrzení, že to za nás nikdo neudělá je nyní velmi zásadní k přijetí za své, pro lepší život. Naše mysl a chápaní života v různých situacích minulosti vytvářela části v nás, (jak popisuji v mé první knize, skladem posledních 20kusů), které ale zároveň vytvářely různé postoje a přesvědčení, skrze které stále vnímáme svět, lidi kolem nás a vytváříme si dál omezující realitu.

Tázáním se svého podvědomí, což bude součástí tréninku, výuky na seminářích a osobních sezeních, dostanete jedinečné ukazatele pro naprosto nečekané odpovědi od vašeho podvědomí.

Obdržíte vždy to, co jste si uložili v minulosti vy sami vlastním prožitkem. A proto jen vy sami můžete vstoupit do svého nitra a získat odpovědi, pochopit své emoce a životní situace ve kterých se nacházíte. Po té si osvojíte vytvoření a uložení nových nastavení a záměrů pro váš radostný a spokojený život.

Mnoho lidí se ještě vyhýbá pohledu do svého nitra, chápu, vždyť nás to nikdo neučil, jak sám sebe vlastně uvnitř poznat, uzdravit, pochopit vnitřní zatížení, postoje a různá přesvědčení, které můžeme pouze my sami změnit. Nechceme se cítit špatní.

Je to vnitřní” hra “sám se sebou, se svými částmi pro šťastný život ve zdraví, radosti, hojnosti a lásce. Na úrovni ega to neobjevíme ani nevymyslíme a jednoho dne k tomuto poznání dojde každý.

Nové energie planety velmi napomáhají vnitřnímu očistnému léčení.
Proto z nás všech vyplouvá v této době mnoho energií v podobě nepříjemných emocí, které jsme v sobě kdysi uložili, udusili, uzavřeli.
Proto se mnoho lidí necítí v pohodě a jsou rozladění.

Pro koho je tento proces vhodný? Pro ty z vás, kdo má zájem a silnou touhu změnit svůj život k lepšímu, hledáte li cesty, jak sami sobě i svým blízkým pomoci a máte chuť na sobě vědomě pracovat.

Víte, že si i doma vytvoříte sami pro sebe potřebný čas a máte chuť se v životě konečně radovat. Základní umění meditace je vaší výhodou.

Já jsem velmi potěšena a vděčná za vše, čím vším jsem prošla, co vše jsem dokázala ve svém životě změnit a nastudovat, abych otevřela své intuitivní schopnosti i umělecké talenty tvořivosti, které uvnitř mne spaly. Děkuji všem, kdo byl a je součástí mého života, abych svými prožitky v zoufalých situací začala hledat příležitosti poznání sebe, kým jsem a proč jsem tady.

Děkuji za všechno, co se odehrává v této krásné době a těším se, co krásného ještě přijde. Děkuji za všechny informace a vhledy, které přijímám a mohu předávat i vám.

Nové informace postupně přepisuji a zpracovávám, vaší registrací k odběru poselství a zpráv zdarma do vašeho e-mailu, vám neunikne žádné z nich.
Chci se zaregistrova k odběru poselství zdarma
Plánované akce a semináředalší termíny jsou v přípravách a budou postupně doplňovány.

Těším se na setkání s vámi
S úctou a objetím Marcela

Miluji svůj život, žiji tak, abych na konci života nemusela ničeho litovat. Mým posláním je předat vám ukazatele pro obnovení radosti, vnitřního klidu, nalezení smyslu života. Začněte si životního štěstí užívat ve všech směrech. Ukážu vám, jak sami sobě umět pomoci z traumat, beznaděje, úzkosti a bezmoci. Osvojíte si harmonizační proces pro odhalování a přepis podvědomých programů pro Váš krásný a radostný život. Pořádám semináře a lektorské přednášky. Osobní terapeutická sezení. ...Kalendář mých akcí< /a>... Můj příběh< /a>.... Zde si můžete stáhnout můj eBook zdarma.... Soubor poselství ze Zdroje, moje kniha Dvojplamen v realitě..... Autorské reprodukce energetických obrazů
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů